درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید
خانه » درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

128K بازدید
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
51

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

با سمیرا سمیعی بیشتر آشنا شوید

فعالیت‌ های خیریه سمیرا سمیعی

ماجرای سمیرا سمیعی و مهدی مهدوی کیا

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید , سمیعی , پروفسور سمیعی , مجید سمیعی , پروفسور مجید سمیعی , جراح مغز و اعصاب , دختر پروفسور سمیعی , ایجنت فوتبال , همسر مهدوی کیا , مهدوی کیا , مهدی مهدوی کیا , sldud , l[dn sldud , nojv l[dn sldud , سمیرا سمیعی , همسر سابق مهدی مهدوی کیا , ماجرای سمیرا سمیعی , sldvh sldud , عادل فردوسی پور , برنامه نود , نود , 90 , برنامه 90 , فرزند پروفسور سمیعی , فرزندان پروفسور سمیعی , فعالیت های سمیرا سمیعی , سوشا مکانی , ترنسفر بازیکن های فوتبال , ترنسفر بازیکن ها , تیم اروپایی , اسپانسر بایرن مونیخ

درباره دختر پروفسور سمیعی جراح مغز و اعصاب بزرگ دنیا چه می دانید. در این مطلب از فارسی مد همراه ما باشید تا با سمیرا سمیعی و زندگی او بیشتر آشنا شوید.

یک برنامه ورزشی در آستانه جام جهانی در شبکه ۲ با هدف رقابت با عادل فردوسی پور و ویژه برنامه اش برای جام ۲۰۱۴ مدعی شده بود که ستاره‌های بزرگ جهان فوتبال را به ایران می آورد.


کار با آوردن لوتار ماتئوس و دونگا تقریباً منقطع شد. البته بعدها روبرتو کارلوس هم مهمان نود شد.

اما این برنامه که مانور زیادی روی دعوت از ستاره‌ های بزرگ دنیای فوتبال می داد نگفته بود که چگونه و چه کسی این چهره‌ های مطرح را به ایران می آورد.

با موافقت خانواده سمیعی و یا بدون آن ، رسانه‌ها که چندان کری خواندن این برنامه برای نود و ویژه برنامه ۲۰۱۴ را نپسندیدند نام سمیرا سمیعی را مطرح کردند.

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

اعلان انتقال ناگهانی سوشا مکانی به یک تیم اروپایی نام سمیرا خانم سمیعی را دوباره بر سر ِ زبانها انداخت. گفته می شود زحمت ترانسفر سوشا به نروژ را ایشان کشیده اند.

اما به راستی سمیرا سمیعی کیست؟

دختر پروفسور سمیعی و همسر سابق مهدی مهدوی کیا (با آن عکس معروف) هم ۲ گزینه برای استقبال از این خبر کافی بود. اما ماجرا وقتی جالب تر شده که این خانم یک ایجنت حرفه ای ِ فوتبالیست‌ ها در اروپاست و اصلا کارش همین است که بازیکن های بزرگ و کوچک را برای بازی یا حضور در رسانه‌ ها جابجا کند.

سمیرا سمیعی، ستاره چند روزی است که به چهره‌ ای داغ در وب سایت ها تبدیل شده است. یک بار دیگر ستاره‌ ای زن، ستاره‌ ای دختر و ستاره‌ ای که البته این بار خودش هم کاری دارد. برخلاف دنیا جهانبخت، سمیرا سمیعی، حرفه‌ای دارد و نسبت‌ های خانوادگی غیر قابل انکار.

سمیرا سمیعی کیست؟

همسر سابق مهدی مهدوی‌ کیا و دختر پروفسور سمیعی، همین دو نسبت کافی است تا یک سلبریتی از او ساخته شود، اما این زن سکنات دیگری هم دارد. او یک مدیر برنامه‌ های ورزشی است و تنها زنی است که در بوندس لیگا، لیگ کشور آلمان، شغل ایجنتی را دارد. او مدیر برنامه افرادی مثل آرمین فه، آدریانو، سوشا مکانی، لوتار ماتئوس و پرمرته ساکر بوده و به ۶ زبان مسلط است. آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و البته فارسی و انگلیسی.

سمیرا سمیعی، متولد ۱۹۷۷ میلادی یا ۱۳۵۶ هجری شمسی است و مدتی هم در مطبوعات ستون‌ نویسی ورزشی کرده است. برای مجله راند ۱ و راند ۲ و سایت گل آلمانی.

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

فعالیت‌ های خیریه سمیرا سمیعی:

سمیرا یکی از افراد پروژه Augenblick Mal است. پروژه‌ای غیرانتفاعی و خیریه که به ترویج ورزش و فعالیت‌ های بدنی میان کودکان اهتمام دارد. او جایزه‌ ای هم در سال ۲۰۱۲ به همین منظور برده است که به خیریه و ورزش مربوط می‌شده است.

او مدیر پروژه‌ ای به نام Aymen Bouchhioua هم هست و خودش هم در یک کمپین دیگر به نام «هرگز تنها پیاده روی نکن» است.

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

ماجرای سمیرا سمیعی و مهدی مهدوی کیا

او اکنون یک همسر آلمانی دارد که در کار لوله‌ های نفتی است. مالک یک کارخانه است و به قول او «آن قدر سرش شلوغ است که فرصت نکرد با من در سفر آخرم ایران بیاید.» با بچه‌ ای که ۴ ساله است. درباره ماجرای خود و مهدی مهدوی کیا می‌گوید من دلیلش را نمی‌دانم. موضوع من و مهدی ۸ سال پیش تمام شده است.

ما با هم به صورت قانونی ازدواج کردیم و قانونی هم جدا شدیم. من به دادگاه قول داده‌ ام که در مورد این موضوع زیاد حرفی نزنم. از طرفی حوصله ندارم دوباره حرف‌ ها و شایعات جدیدی در این مورد بسازند.

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

عقد سمیرا و مهدی، به صورت ایرانی برگزار شده بوده و آیت الله بروجردی هم آن را خوانده بود.

سمیرا سمیعی که به عنوان مدیر برنامه ماتیوس به ایران آمد، دلخور از ایران بازگشت. چون به گفته او «آداب میزبانی را درست به جا نیاوردیم.» او می‌ گوید به جای اینکه غذای خوب ایرانی به او بدهند، او را به رستوران‌ های فرنگی بردند و به او استیک دادند. او می‌ گوید اگر به من بود او را به رستوران گیلکی می‌ بردم و بهترین غذا را به او می‌ دادم. او فقط چای ایرانی نوشید و رفت.

سمیرا سمیعی می‌ گوید با همسر آلمانی‌ اش و پسرش خوشبخت است. شوهرش اسپانسر باشگاه بایرن مونیخ و آگزبورگ است و به اعتبار او در لژ محصوص در ورزشگاه‌ ها حضور می‌یابد.

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

درباره سمیرا سمیعی دختر پروفسور سمیعی چه می دانید

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
چهره های مشهور متولدین بهمن ماه را بشناسید
چهره های مشهور متولدین دی ماه را بشناسید
چهره های مشهور متولدین آذرماه را بشناسید
چهره های مشهور متولدین آبانماه را بشناسید
با 20 نکته جالب درباره زندگی حبیب محبیان آشنا شوید
چهره های مشهور متولدین مهرماه را بشناسید
موتور سواری نیکی کریمی بازیگر زن سینمای ایران + عکس
چهره های مشهور متولدین شهریورماه را بشناسید
عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران
عکس فامیل دور در کنار همسر و فرزند واقعی اش + عکس
چهره های مشهور متولدین مردادماه را بشناسید
چهره های مشهور متولدین تیرماه را بشناسید
بیوگرافی و زندگینامه کامل ترانه علیدوستی + تصاویر
کامل ترین بیوگرافی و زندگینامه مهران مدیری + تصاویر

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه