8 نکته از نکات مهم رابطه جنسی را بدانید
خانه » 8 نکته از نکات مهم رابطه جنسی را بدانید

8 نکته از نکات مهم رابطه جنسی را بدانید

56K بازدید
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
47

8 نکته از نکات مهم رابطه جنسی را بدانید

نکات مهم رابطه جنسی

8 نکته از نکات مهم رابطه جنسی را بدانید , آموزش های پیش از ازدواج , آموزش های زناشویی , آمیزش جنسی , ازدواج , اموزش رابطه زناشویی , بهترین زمان برای روابط جنسی , بهترین زمان رابطه جنسی , بهترین موقع برای رابطه زناشویی , رابطه جنسی , رابطه جنسی لذت بخش , رابطه زناشویی , روابط جنسی , روابط جنسی در زمان های مناسب , روابط زناشویی , مراحل ارتباط جنسی , بهتر شدن رابطه جنسی , پیش نوازی , تقویت رابطه جنسی , جذابیت جنسی , رابطه جنسی بهتر , رابطه جنسی خوب , رابطه جنسی زوجین , رابطه جنسی سالم , زن و شوهر , زن و مرد , زناشویی و ازدواج , شروع رابطه جنسی , صمیمیت همسر , عشق بازی , کارهای بعد ار رابطه جنسی , کارهای قبل از رابطه جنسی , ماساژ قبل از رابطه جنسی , نکات مهم رابطه جنسی , عدم رضایت در رابطه جنسی , همسر , اختلافات رابطه جنسی , تحریک کردن , روش های تحریک همسر , آلت جنسی , فیلم پورن , فیلم های پورن , مضرات فیلم پورن , ضرر های فیلم پورن , مشاهده فیلم پورن , آسیب های فیلم های پورنو , میل جنسی , افزایش میل جنسی , مشکلات جنسی , رفع مشکلات جنسی , سرد مزاجی جنسی , درمان سرد مراجی , روش درمان سرد مزاجی جنسی

معمولا در زندگی زناشویی و در رابطه با مسائل جنسی مشکلات مختلفی ممکن است برای زوجین پیش بیاید. نکات کلیدی مهمی در این رابطه وجود دارد که لیلا سادات موسوی‌ راد در پایان بحث اختلالات رابطه جنسی این نکات مهم رابطه جنسی را یادآوری می‌ کند. با فارسی مد همراه باشید.

1. دو طرف راجع به خواسته‌ ها و نیاز هایشان با هم صحبت کنند و سلیقه هم را بدانند. تنها در این صورت است که مرد و زن می‌ توانند رابطه جنسی رضایت‌ بخشی داشته باشند و هر دو از آن لذت ببرند.


2. طول و اندازه آلت تناسلی مردان تاثیری در رابطه جنسی آنها ندارد و این تصور که هر چه اندازه و طول آلت جنسی بیشتر باشد، رضایت از رابطه جنسی و لذت آن بیشتر خواهد شد، اشتباه است. مگر اینکه بیش از اندازه یا غیر طبیعی کوچک باشد که در این صورت می‌ تواند در میزان رضایت جنسی زوجین تاثیر گذار باشد.


3. اغلب مشکلات مربوط به عدم رضایت در رابطه جنسی به نبود آگاهی و اطلاعات بر می‌ گردد. متاسفانه عدم آموزش زوجین پیش از ازدواج باعث می‌ شود وقتی وارد رابطه جنسی می‌ شوند مشکلاتی پیدا کنند. اغلب این مشکلات نیز هرگز بیان نمی‌ شود و راه‌ حلی برای آنها پیدا نمی‌ شود.


4. باور غلطی در مورد رابطه مواد مخدر مانند ترامادول، کراک، حشیش وجود دارد. بعضی از افراد تصور می‌ کنند که این مواد می‌ توانند میل جنسی آنها را افزایش دهند و رابطه آنها را با کیفیت کنند. حقیقت این است که در ابتدای مصرف این مواد چنین نتیجه‌ ای به دست می‌ آید اما به تدریج و بعد از مصرف طولانی‌ مدت مشکلات مختلفی اعم از عدم نعوذ و ارگاسم ایجاد می‌ شود.


5. فانتزی‌ های جنسی همسران باید در کنار یکدیگر و با یکدیگر اتفاق بیفتد. اگر شما در تصویر سازی‌ هایتان همسرتان را شریک کنید، مشکلی وجود ندارد.


6. فیلم‌ های پورن آموزشی نیستند بلکه مبتذل و بازاری هستند. آنها الگو های جنسی را تبلیغ و ترویج می‌ کنند که حتی در جوامعی که تولید کننده این دست از فیلم‌ ها هستند پذیرفته شده نیست. فیلم‌ های پورن باعث ایجاد تصورات و توقعات غلط از رابطه جنسی می‌ شوند.


7. تنوع‌ طلبی و جذابیت در رابطه جنسی حائز اهمیت است. برنامه‌ ریزی برای اینکه شما در رابطه‌ های جنسی خود با همسرتان تغییراتی ایجاد کنید مانند تغییر لوکیشن، استفاده از لباس‌ های تحریک کننده و حتی پوشیدن کفش‌ های سکسی باعث می‌ شوند میزان رضایت خودتان و همسرتان از رابطه افزایش پیدا کند.


8. هر عملی هر چند جزئی یا کوچک شما را در رابطه جنسی آزار می‌دهد، باید روشن و شفاف با همسرتان مطرح کنید و از او بخواهید از تکرار آن جلوگیری کند. اگر او دست از تکرار آن بر نداشت و باز هم در حین رابطه جنسی اتفاق افتاد پس حتما مشکل و اختلالی در کار است که باید آن را با یک مشاور یا کارشناس در میان بگذارید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه