گران شدن آیفون در آینده ای نه چندان دور
خانه » گران شدن آیفون در آینده ای نه چندان دور

گران شدن آیفون در آینده ای نه چندان دور

33K بازدید
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
45

گران شدن آیفون در آینده ای نه چندان دور

احتمال گران شدن آیفون

گران شدن آیفون در آینده ای نه چندان دور , , اپل , ایفون , آیفون , apple , iphone , افزایش قیمت ایفون , گران شدن ایفون , گران شدن آیفون , افزایش قیمت آیفون , قیمت آیفون , شرکت اپل , قیمت به روز ایفون , قیمت به روز آیفون , احتمال گران شدن ایفون , احتمال گران شدن آیفون , hdt , k , rdlj hdt , محصولات اپل , قیمت محصولات اپل , قیمت محصولات شرکت اپل , قیمت ایفون , انتخاب رییس جمهور امریکا , رییس جمهور امریکا , استیو جابز

خبر ها حاکی از آن است که با انتخاب رییس جمهور بعدی آمریکا قیمت آیفون بالا می رود. این تنها یک احتمال است اما شاید با واقعیت هم چندان فاصله زیادی نداشته باشد. در ادامه این مطلب با فارسی مد همراه باشید.

این احتمال وجود دارد که با انتخاب رئیس جمهور بعدی آمریکا، اپل آیفون را گران تر از قیمت فعلی تولید و روانه بازارهای جهانی کند.

خبرگزاری مهر: نشریه تکنولوژی ریویو به بررسی آینده شرکت اپل پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرداخته و می نویسد: دونالد ترامپ، نامزد نهایی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده که اگر رئیس جمهور آمریکا شود اپل را وادار به تولید رایانه و آیفون هایش در خاک این کشور و نه چین کند. این درحالی است که برنی سندرز، نامزد شاخص دموکرات ها نیز پیشتر خواسته مشابهی را مطرح کرده بود.

این گزارش ادامه می دهد: قطعا هیچ کدام از این نامزدها نخواهند توانست فورا به خواسته هایشان برسند. زمانی که باراک اوباما از استیو جابز پرسید که چرا اپل آیفونهایش را در خاک آمریکا تولید نمی کند، این پاسخ را شنید که چین نه تنها نیروی کار ارزان قیمت تری دارد، بلکه نیروهای کاری با مهارتی داشته و در عین حال از کارخانجات انعطاف پذیرتری بهره می برد که در مقایسه با همتایانشان در آمریکا سریعتر می توانند خود را دوباره تجهیز و به روزرسانی کنند.

به نوشته این نشریه علمی، درصورتیکه قرار باشد اپل تمامی محصولات خود یعنی رایانه و آیفون را در خاک آمریکا و با تکیه بر نیروهای خود تولید کند، آنگاه باید منتظر افزایش قیمت این محصولات باشیم. نگاهی به اسناد موجود نشان می دهد که هم اکنون تقریبا ۲۸ کشور جهان در تأمین مواد اولیه مورد نیاز اپل نقش دارند. از آن گذشته تقریبا از بسیاری از عناصر موجود در جدول تناوبی عناصر، در ساخت آیفون استفاده می شود که بسیاری از آنها در خاک آمریکا وجود نداشته که به نوعی وابستگی این کشور به آنها را در پی دارد.

هم اکنون ۱۱۰ هزار نفر در سراسر جهان مستقیما برای اپل کار می کنند و این درحالی است که ۱.۶ میلیون نفر هم به طور غیرمستقیم و از طریق شرکت های تأمین کننده مواد اولیه اپل با این شرکت همکار هستند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

با تاثیرات منفی اینترنت بر مغز و عواطف آشنا شوید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
این شمع هوشمند با موبایل روشن می شود + عکس
رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
آدرس IP شما چه اطلاعاتی را منتقل و یا دریافت می کند !؟
معرفی فایروال های قدرتمند و رایگان برای گوشی های اندرویدی
چگونه از تاریخ انقضای باتری لپ تاپ آگاه شویم !؟
آموزش جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به وای فای
درباره رابطه تلفن همراه با سرطان چه می دانید !؟
آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام
فایده و تاثیر رانندگی بر جلوگیری از آلزایمر
با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش
با ترفندهای جستجو کردن در گوگل آشنا شوید
قابلیت جدید اینستاگرام به نام «Stories» به آن افزوده شد

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه