پیاده روی کردن بهترین ورزش برای پیشگیری از دیابت
خانه » پیاده روی کردن بهترین ورزش برای پیشگیری از دیابت

پیاده روی کردن بهترین ورزش برای پیشگیری از دیابت

21K بازدید
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
49

پیاده روی کردن بهترین ورزش برای پیشگیری از دیابت

بهترین روش برای پیشگیری از دیابت

پیاده روی کردن بهترین ورزش برای پیشگیری از دیابت , دیابت, بروز دیابت, پیشگیری از دیابت, دیابت نوع یک, دیابت نوع دو, روش های پیشگیری از دیابت, تاثیر ورزش در دیابت, نقش ورزش در دیابت, پیاده روی, پیاده روی منظم, پیاده روی با شدت کم, نقش پیاده وری در پیشگیری از دیابت, قند خون,  بیماری قند خون, بیماری دیابت, مبتلا شدن به دیابت, ابتلا به دیابت, جلوگیری از دیابت, جلوگیری از دیابت با پیاده روی, جلوگیری از قند خون با دیابت, جلوگیری از قند خون با پیاده روی کردن, پیشگیری از بروز دیابت با پیاده روی منظم, پیشگیری از بروز دیابت با پیاده روی کردن روزانه

اگر می خواهید با روش های کاملا طبیعی از بروز دیابت جلوگیری کنید بهتر است هر روز به صورت منظم و با شدت متوسط پیاده روی کنید. پیاده‌ روی با شدت متوسط به صورت مداوم از پیاده‌ روی سریع و شدید در کنترل گلوکز بدن موثرتر است. ادامه این مطلب از فارسی مد را دنبال کنید.

مطالعات منتشر شده در مجله Dia betologia نشان داده است که انجام پیاده‌ روی می‌ تواند در مبارزه با دیابت موثرتر از پیاده‌ روی سریع و شدید باشد. در این مطالعات 150 نفر به مدت 6 ماه مورد بررسی قرار گرفتند. همه این افراد علائم پیش از دیابت داشتند. هدف این افراد در انجام برنامه ورزشی کاهش 7 درصدی وزن بدن در 6 ماه بوده است.

این افراد در طول هفته‌ 7.5 مایل پیاده‌ روی می‌کردند، این افراد برنامه‌ های ورزشی مختلفی را تجربه کردند که عبارت بود از انجام ورزش کم با شدت متوسط، انجام ورزش زیاد با شدت متوسط و انجام ورزش زیاد با شدت زیاد.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: در مطالعات ما بررسی شد که چه میزان شدتی از ورزش در کنترل سوخت و ساز بدن افرادی که در آستانه ابتلا به دیابت هستند، موثر است. یکی از فواید ورزش با شدت متوسط این است که این نوع ورزش چربی بیشتری نسبت به گلوکز می‌ سوزاند و این مساله مهم است، زیرا یکی از محل‌ هایی که گلوکز بعد از غذا ذخیره می‌شود چربی عضلات است.

افراد با کمک تغذیه مناسب، کاهش وزن و انجام ورزش، بهتر می‌ توانند دیابت را کنترل کنند و تنها نباید به روی ورزش تمرکز شود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

با اختلافات اخلاقی و روحی ماه تولد خود با دیگر ماه ها آشنا شوید
چگونگی بروز احساسات در زندگی زنان و مردان
با تاثیرات منفی اینترنت بر مغز و عواطف آشنا شوید
تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
درباره وظایف و ماموریت های حضرت میکاییل چه می دانید؟
با شگفت انگیزترین خواص درمانی کاهو آشنا شوید
با انواع راه های غلبه بر ترس آشنا شوید
جدید ترین و زیباترین مدل های مانتو دخترانه پاییزی
زیباترین مدل های لباس مجلسی زنانه و دخترانه مهرماه 96
با چگونگی تاثیر گذاری بر زندگی دیگران آشنا شوید
خلاقیت با استفاده از پلکان‌ های چند منظوره در خانه
شیک ترین مدلهای کفش مجلسی زنانه پاییز 2017
عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه