ورزشی برای چربی سوزی و افزایش میل جنسی
خانه » ورزشی برای چربی سوزی و افزایش میل جنسی

ورزشی برای چربی سوزی و افزایش میل جنسی

42K بازدید
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
48

ورزشی برای چربی سوزی و افزایش میل جنسی

ورزشی برای چربی سوزی

ورزشی برای چربی سوزی و افزایش میل جنسی , چربی سوزی, افزایش میل جنسی, ورزش, ورزش کردن, ورزشی برای چربی سوزی, ورزشی برای افزایش میل جنسی, میل جنسی, افزایش میل جنسی, رابطه جنسی, وزنه برداری, چربی سوز, چربی سوزی با وزنه برداری, کاهش وزن, کاهش وزن با وزنه برداری, تاثیر وزنه برداری در کاهش وزن, تاثیر وزنه برداری در افزایش میل جنسی, روابط جنسی زوجین, بهترین ورزش در چربی سوزی, روش کاهش وزن, روش های کاهش وزن, روش موثر در کاهش وزن, تناسب اندام, زیاد شدن میل جنسی, چربی سوزی و تناسب اندام, طوزاندن چربی ها, سوزاندن چربی با وزنه برداری, دمبل, دمبل زدن, چربی سوزی با دمبل, چربی سوزی با دنبل زدن, تناسب اندام با دمبل زدن, زیبایی اندام

چربی سوزی یکی از راه های کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل است. شما هم اگر به دنبال راهی برای چربی سوزی بیشتر هستید به شما پیشنهاد می کنیم وزنه را  فراموش نکنید. این ورزش علاوه بر چربی سوزی، میل جنسی تان را چند برابر می کند. در ادامه این مطلب با فارسی مد همراه باشید.

وزنه برداری ورزشی برای چربی سوزی بیشتر

وزنه برداری همانند همه ورزش‌ ها برای بدن بسیار مفید است ، از طرفی این ورزش مزیت های خاص خود را دارد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می شود.


در حفظ تعادل مؤثر است

عده ای از متخصصان ورزشی معتقدند کار با وزنه برای افراد مسن‌ از دویدن مفیدتر است. دانشمندان استرالیا 31 درصد کاهش در میزان زمین خوردن افراد بالای هفتاد سال را پس از یک سال ورزش با وزنه گزارش دادند.


در ترک سیگار مؤثر است

نتیجه بررسی سال 2011 نشان داد که زن و مرد سیگاری‌ که یک دوره 12 هفته ای ، ورزش با وزنه را به اتمام رساندند، نسبت به افرادی که به‌ طور منظم ورزش نمی‌ کردند موفق تر بودند.


به بهبود سرطان کمک می کند

تراکم مایع در دست‌ و پا، اثر جانبی عمل سرطان سینه و رادیوتراپی است که می‌ تواند ماه‌ ها یا سال‌ ها پس از درمان خود را نشان دهد. تحقیقات نشان می‌ دهد که بازماندگان سرطان سینه که با وزنه کار می‌ کنند، کمتر از دیگران علایمشان تشدید می شود.


چربی بیشتری می‌ سوزانید

همه ورزش ها کالری می‌ سوزاند اما ورزش با وزنه در سوزاندن چربی بدن مؤثرتر است. نتیجه یک بررسی در آمریکا که در آن ورزش‌ های هوازی را با ورزش با وزنه مقایسه کرده است، نشان می دهد افرادی که هر دو ورزش را انجام می دهند 40 درصد چربی بیشتری می‌ سوزانند.


عضلات کالری می‌ سوزانند

هر نیم کیلوگرم بافت عضلانی، بیش از دو برابر انرژی نیم کیلو گرم بافت چربی می‌ سوزاند. این بدین معنی است که حتی وقتی‌ که از باشگاه ورزشی خارج می‌ شوید یا جلوی رایانه نشستید و ورزش می کنید حدود 10 درصد کالری بیشتری می سوزانید .


استخوان را تقویت می‌ کند

ورزش با وزنه نه تنها روند کاهش تراکم استخوانی را کاهش می دهد بلکه به تقویت استخوان و افزایش تراکم آن کمک می کند. محققان دریافتند که چهار ماه تمرین مقاومتی با افزایش تراکم استخوان لگن و سطوح پروتئین به نام استئوکلسین ارتباط دارد و آن را 20 درصد افزایش می‌ دهد.


برای سلامت قلب

ورزش با وزنه تاثیر مثبت روی فشارخون دارد. ورزش سه روز در هفته خطر سکته مغزی را تا 40 درصد و احتمال حمله قلبی را تا 15 درصد کاهش می‌دهد.


ایجاد شادی می‌ کند

به‌ طور کلی ورزش هورمون سراتونین را بالا می‌ برد اما کار با وزنه تأثیر خاصی در خلق و خو دارد و احساس شادی در فرد به وجود می‌ آورد.


میل جنسی را تقویت می کند

پس از 30 سالگی میزان تستسترون در مردان شروع به افت می‌ کند و این امر می‌ تواند باعث بروز مشکلاتی چون اختلال در نعوظ و بیماری‌ های جدی‌ تر مانند بیماری قلبی و دیابت شود. کار با وزنه بهترین راه است برای بازگرداندن این روند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه