با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش
خانه » با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش

با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش

42K بازدید
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵
Admin
0 دیدگاه
45

با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش

چرا تیغ زدن صورت مضر هست !؟

با مضرات تیغ زدن صورت آشنا شوید + مزایای داشتن ریش, آلودگی, اطلاعات, افراد, باکتری, پژوهش, پوست, پوست صورت, تحقیق, تحقیقات, تصادف, تصادفی, تمیز کردن, توانایی, تیغ, تیغ زدن, تیغ زدن صورت, دانشگاه, دانشمندان, درمان, درمانی, دشمن, ران, ریش, شنا, شناخت, ظروف, عفونت, فایده ریش گذاشتن, فایده گذاشتن ریش, فوائد ریش, فوائد ریش گذاشتن, مرد, مردان, مضرات تیغ زدن, مضرات تیغ زدن صورت, مو, موضوع, میکروب

مردانی که ریش خود را تراشیده بودند، ناقل باکتریهای بیشتری نسبت به افراد دارای ریش بودند. به طور کلی، آلودگی در کارکنان بهداشتی درمانی مرد ریش دار و بدون ریش مشابه است. در ادامه با فارسی مد همراه شوید …

مردان به دلایل زیر باید از تیغ زدن صورت خود اجتناب کنند:

مزایای داشتن ریش

چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، از داشتن ریش خلاصی نخواهید داشت، البته اکنون نتایج تحقیقات نیز دلیل دیگری به مردان می دهد تا از تیغ زدن آن اجتناب کنند.

چرا که در پژوهش های اخیر در مجله عفونت های بیمارستانی، دانشمندان صورت ۴۰۸ کارمند بهداشتی درمانی مرد را با ریش و بدون ریش تمیز کردند، تا مشاهده کنند که آیا همان گونه که برخی ادعا کرده اند، واقعاً ریش لانه توده مملو از باکتری است یا خیر!؟ چیزی که آنها یافتند این بود که، مردانی که اقدام به تیغ زدن صورت خود کرده بودند ، ناقل باکتری های بیشتری نسبت به افراد دارای ریش بودند. به طور کلی، آلودگی در کارکنان بهداشتی درمانی مرد ریش دار و بدون ریش مشابه است. با این حال، برخی از گونه های باکتریایی خاص در کارکنانی که ریش نداشتند شایع تر بود.


انتظار این را نداشتید، درست است؟

به گفته محققان، افزایش حضور باکتری می تواند در نتیجه تیغ زدن صورت باشد که، می تواند موجب بروز خراشیدگی هایی بسیار ریز بر روی پوست صورت شود و مکانی را برای بقای باکتری ها به وجود آورد.

اما سئوال دیگر این است که، آیا ریش در کنار توانایی انجام کار خوب امکان بخشیدن قیافه ای واقعاً خوب به مردان را دارد یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر، مجموعه ای تصادفی از ریش ها تمیز شدند و برای دکتر آدام رابرتز، یک میکروبیولوژیست در کالج دانشگاه لندن فرستاده شدند، تا بررسی کند که آیا می تواند با استفاده از باکتری های یافت شده چیزی را پرورش دهد. دکتر موفق به رشد بیش از ۱۰۰ باکتری مختلف از ریش های این افراد شد. جالب توجه تر اینکه وی در برخی از ظروف کشت میکروب متوجه شد که چیزی وضوح باکتری های دیگر را از بین می برد. این «چیز» یک میکروب یا آنچه که ما اکنون با نام آنتی بیوتیک می شناسیم، بود.

ما میکروب ها را به عنوان دشمن خود می پنداریم، اما پر واضح است که آنها چنین نگاهی نسبت به ما ندارند. باکتری ها و قارچ ها وقت خود را صرف رقابت با یکدیگر می کنند. آنها برای غذا، منابع و فضا با یکدیگر به رقابت می پردازند. با انجام این کار طی هزاران سال، آنها نوعی از پیشرفته ترین سلاح های شناخته شده برای میکروب ها، یعنی آنتی بیوتیک را تکامل داده اند.

علیرغم اینکه هنوز تحقیقات بیشتری در مورد این موضوع لازم است، اما این یافته ها می توانند موجب شوند، تا شما نگاهی اندک متفاوت تر به دوستان ریشدار خود داشته باشید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه