فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟
خانه » فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

38K بازدید
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

تیپ های شخصیتی زنان و مردان جذاب

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟ , , مردان , زنان , مردان جذاب , شخصیت مردان , شخصیت زنان , خودخواهی زنان , خودخواهی مردان , خودخواه بودن مردان جذاب , خودخواه بودن زنان جذاب , تحقیقات روانشناسی , تحقیقات روی مردان , تحقیقات روی زنان , جذابیت , جذابیت زنان , جذابیت زن , جذابیت مردان , جذابیت مرد , تاثیر جذابیت زنان بر خودخواهی , تاثیر جذابیت مردان بر خودخواهی , مردان جذاب خودخواه ترند , lvnhk [bhf , lvnhk , تیپ شخصیتی مردان جذاب , تیپ شخصیتی زنان جذاب , افراد جذاب , روانشناسی افراد جذاب

فکر می کنید از بین زنان زیبا و جذاب و همچنین مردان خوش چهره و جذاب کدام یک خودخواه تر هستند؟! اخیرا تحقیقاتی در این رابطه صورت گرفته است که شرح آن را در ادامه آورده ایم. پژوهش اجتماعیِ منتشر شده در دانشگاه برونل نشان می‌ دهد که مردان جذاب تمایل کمتری به همسان کردن «نابرابری اجتماعی» دارند. در ادامه این مطلب از فارسی مد با ما همراه باشید.

 مطالعه جدید ادعا می‌ کند که مردان جذاب و زیبا خودخواه‌ ترند. پژوهشگران رشته روانشناسیِ دانشگاه برونل لندن بر روی ۱۲۵ شرکت کننده مرد و زن مطالعه کردند. این مطالعه برای بررسی میزان بهره بردن افراد جذاب از نابرابری اجتماعی و ترویج آن در جامعه انجام شد.

این مطالعه نشان داد که مردان جذاب نسبتا کمتر بخشنده‌ اند. این در حالی است که زنان جذاب چنین ویژگی را از خود نشان نمی‌ دهند. دکتر مایکل پرایس، پژوهشگر ارشد مقاله می‌ گوید: «نتایج این مطالعه نشان می‌ دهد که مردان جذاب احتمالا کمی خودخواهانه‌ تر رفتار کرده و کمتر به تساوى‌ گرایی توجه می‌ کنند.»

فیزیک شرکت کنندگان مقاله با کمک یک اسکنر سه بعدی اندازه‌ گیری و سپس بر اساس معیارهای سنتی جذابیت فیزیکی توسط دو گروه نمره دهی شده‌ اند.

گروه اول تمامی ۱۲۵ شرکت کننده را از نظر جذابیت داوری و گروه دیگر نیز آن‌ ها را از نظر نوع دوستی و تساوی طلبی سنجیدند. پیش از این کار نیز شرکت کنندگان پس از انجام اسکن، پرسشنامه‌ های مربوط به خودخواهی، نابرابری و سنجش اجتماعی را پر کرده بودند.

در طول مطالعه این نتایج به دست آمد که مردان جوان برای تحقق اهداف خود خودخواهانه‌ تر عمل می‌ کنند. البته دکتر پرایس جانب احتیاط را در پایان رعایت کرد و گفت که ممکن است برخی از مردان جذاب و زیبا حس نوع دوستی نیز داشته باشند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه