روش های سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها
خانه » روش های سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها

روش های سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها

72K بازدید
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
147

روش های سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها

خوش فرم کردن سینه ها

سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها , روش های سفت کردن و خوش فرم کردن سینه ها , سینه , پستان , خوش فرم کردن , سفت کردن , سفت کردن سینه , سفت کردن سینه ها , خوش فرم کردن سینه ها , ورزش , ورزش خوش فرم کردن سینه , خوش فرم کردن پستان ها , سفت کردن پستان ها , سوتین های سفت کننده , سوتین های خوش فرم کردن سینه , روش های سفت کردن سینه ها , روش های خوش فرم کردن سینه ها , سینه های سفت , سینه های خوش فرم , پستان های سفت و خوش فرم , stj ;vnk , داروی سفت کردن سینه ها , داروی خوش فرم کردن سینه ها , اویزان نبودن سینه , آویزان نبودن سینه ها , آویزان نبودن پستان ها , سینه های گرد , گرد کردن سینه ها , گرد کردن پستان ها , روش گرد کردن سینه , ورزش های مخصوص سینه , ورزش های مخصوص پستان , زنان , دختران

اگر از اندازه سینه هایتان ناراضی هستید بهتر است به جای استفاده از داروهای مضر و شیمیایی که قطعا نتایج ماندگاری هم ندارد به ورزش رو بیاورید. در ادامه روش های اصولی برای خوش فرم کردن سینه ها را ذکر کرده ایم. با فارسی مد همراه باشید.

روش های بزرگ کردن و خوش فرم کردن سینه ها :

۱- همه روزه سینه های خود را با حرکتی ملایم و دورانی بمالید . این کار سبب افزایش جریان خون در سینه ها و چابک و سفت شدن آنها می شود.

۲- کاهش و یا بخصوص افزایش بیش از ۵ پوند (حدود ۵/۲ کیلوگرم) در وزن شما موجب تغییر سایز سینه های شما و کشیده شدن پوست و بد فرم شدن آنها می شود.

۳- تمرین ایزومتریک عضلات زیر سینه ها را فراموش نکنید. این کار به خوش فرم کردن سینه ها کمک بسیاری می کند. بازوها را در سطح شانه بالا بیاورید و آرنج ها را خم کنید و کف دو دست را به هم بفشارید و یک دقیقه در حالت فشار نگه دارید . این تمرین را همه روزه ۲۰ تا ۵۰ بار تکرار کنید.

۴- از قرار دادن سینه های خود در مقابل اشعه ی مستقیم آفتاب اجتناب ورزید.

۵-سینه های خود را با محلول های با پایه کلاژن شستشو دهید . در واقع استفاده از لوسیون های سفت کننده و فرم دهنده ی سینه که آنتی اکسیدان ها هستند رادیکال های آزاد را که باعث شل شدن سینه ها می گردند از بین می برند.

۶- از رها کردن سینه ها بدون سوتین مناسب و سفت اجتناب ورزید حتی در موقع خواب. بخصوص در هنگام ورزش دقت کنید بستن سوتین سفت امری مهم و حیاتی برای زیبایی سینه هاست. در غیر اینصورت سینه ها کشیده و شل می شوند.

۷- هر دو هفته یک بار از ماسک سفت کننده بر روی سینه ها استفاده کنید. این کار علاوه بر سفت کردن سینه هایتان به خوش فرم کردن سینه ها هم کمک شایانی می کند. در حالیکه ماسک خشک می شود با سوتین سینه ها را در جای خود نگه دارید و برای برداشتن ماسک از آب گرم و مواد شوینده ی بدن استفاده کنید.

۸- تمرین پرس سینه و طناب متقاطع را برای داشتن سینه هایی زیبا فراموش نکنید. برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید کرست خود را باز کرده و پستان هایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستان ها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آن را مشاهده کنید که روشی خوب و موثر و در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید نیز وجود دارند که عموماْ هزینه زیادی را نیاز دارند.


شنا

شنا

شنا یکی از ورزش های مناسب برای خوش فرم کردن سینه ها می باشد؛ بخصوص شنای قورباغه، آن هم بدلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سینه ها حساب می شود. برای تمرین بیشتر می توانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دست ها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید.


پوش آپ

پوش آپ

روی یک سطح صاف، به روی شکم بخوابید.

زانوهایتان را خم کرده و قوزک پاهایتان را به صورت ضربدری روی هم قرار دهید.

حال در حالیکه کف دست هایتان با شانه ها در یک خط قرار گرفته است، آرنج هایتان را خم کنید.

با حفظ تعادل بر روی کف دست ها و آرنج، بدنتان را از زمین بلند کنید به صورتیکه قوزک پاها هنوز حالت ضربدری را حفظ کرده باشد. در این حالت شما وزن زیادی را بلند نمی کنید. به هیچ وجه هنگام بلند کردن بدن از روی زمین آرنج هایتان را صاف نکنید چون ممکن است به مفصل هایتان صدمه وارد کند.

به آرامی کل بدنتان را پایین آورید، اما روی زمین نخوابید. باید زاویه را تا جایی کم کنید که بازوهایتان به موازات زمین در آید.

باید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام دهید، و هر چه جلوتر می روید تعداد این دفعات را بیشتر کنید.

هنگام انجام ورزش های مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد. این حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات به خود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید. این حرکات باید به صورت روزانه یا حداقل دو یا سه بار در هفته انجام شوند.

انجام این حرکات باعث می شود که سینه هایتان فرم زیبا و گِرد به خود بگیرند و همچنین عضلات پشتتان را نیز تقویت می کنند.


پِرِس وزنه

پِرِس وزنه

الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن با آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتیکه دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید.

ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جاییکه آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود.


پرواز دست ها به پایین

پرواز دست ها به پایین

الف) روی زمین بخوابید به صورتیکه سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتیکه کف دست ها رو به روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتیکه گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.

ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتیکه آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند. دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید. و همچنین همانطور که در پست قبلی گفتم از گرما دادن به سینه ها خوداری کنید.

بهتر است در هنگام حمام و دوش گرفتن آبی که با آن دوش می گیرید یا حمام می کنید کمی آب سرد آن بیشتر باشد (نه سرد سرد بلکه مقدر آب سرد نسبت به اب گرم بیشتر باشد)

و دخترخانوم های عزیز که می خواهند سینه هاشون در هنگام راه رفتن تلو تلو نخورد و سینه های افتاده ای نداشته باشند بهتر است تا :

از سوتین های سیمی (فنری) استفاده کنند زیرا بخاطر سیمی که در زیر سوتین وجود دارد از افتادگی و آویزان بودن سینه جلوگیری خواهد کرد و ضمنآ این سوتین برای سینه های شما به عنوان یک قالب عمل می کند و سینه را در خود جا خواهد داد و از تلو تلو خوردن بی مورد جلوگیری می کند.

انتخاب سوتین هم مهم می باشد و از سوتین هایی که سینه در آن احساس راحتی می کند استفاده کنید. چون انتخاب نامناسب سوتین زمینه ساز سرطان و بوجود آمدن غده هایی در سینه می باشد.


تذکر: هنگامی که می خواهید بخوابید (در هنگام خواب) از سوتین فنری (سیمی) استفاده نکنید. زیرا بخاطر سیمی که زیر این سوتین قرار دارد ممکن است:

۱. شما را اذیت کند و نتوانید خواب راحتی داشته باشید.

۲. ممکن است همان سیم از سوتین جدا شود و یا در همان حالتی که در سوتین هست پارچه سوتین را پاره کند و به سینه هایتان آسیب های جبران ناپذیری بزند.


توجه: من در مورد استفاده از دارو چیزی نمی گویم و دارویی را هم پیشنهاد نمی دهم اگر مایل به استفاده از دارو برای سینه هاتون بودید بهتره قبل از استفاده از پزشک متخصصی در این زمینه مشورت بگیرید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه