برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات آخر هفته چیست !؟
خانه » برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات آخر هفته چیست !؟

برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات آخر هفته چیست !؟

32K بازدید
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
42

برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات آخر هفته چیست !؟

برنامه ریزی افراد موفق در تعطیلات

برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات آخر هفته چیست !؟ , اثرات سحرخیزی در موفقیت , اشتیاق داشتن افراد موفق , اشتیاق و انگیزه داشتن , افراد موفق , انسان های موفق , انسان های هدفمند , انگیزه , انگیزه در افراد موفق , داشتن انگیزه , سحرخیز , سحرخیزی , عادات افراد موفق , فواید سحر خیز بودن , کارهای افراد موفق , موفق , موفقیت , هدف , هدف دار بودن , هدفمند بودن , ورزش صبحگاهی , آرشیو مقالات , افراد موفق چگونه اند , افراد موفق چه می کنند , جالب و خواندنی , مقالات اجتماعی , موفق ترین افراد , افراد موفق چه می کنند؟ , افراد موفق چه میکنند؟ , تعطیلات افراد موفق , تعطیلات افراد موفق چگونه است؟ , تعطیلات افراد موفق و مدیران بزرگ , تعطیلات را چگونه گذراندید؟ , دستاورد های مدیران بزرگ , راه های موفقیت افراد موفق , رمز موفقیت مدیران بزرگ , زندگی افراد موفق , زندگینامه افراد موفق , عکس مدیران بزرگ , عکس مدیران موفق , مدیران بزرگ تعطیلات را چگونه میگذرانند؟ , مقالات زندگی , موفقیت چگونه بدست می آید؟ , ویژگی افراد موفق , ویژگی مدیران بزرگ , برنامه ریزی افراد موفق , برنامه ریزی افراد موفق برای تعطیلات , تعطیلات اخر هفته , تعطیلات آخر هفته

معمولا افراد موفق برای تمامی زمان های خود برنامه ریزی دارند. اگر شما هم تعطیلات آخر هفته را پیش رو دارید ترفند های زیر را به خاطر داشته باشید. در ادامه با فارسی مد همراه باشید.

۱. برنامه ریزی افراد موفق : عمیق‌ تر فکر کنید

بیشتر اوقات ما کارها و فعالیت‌ هایی که در کودکی انجام می‌ دادیم را کنار می‌ گذاریم و به کلی فراموش می‌ کنیم. یکی از دوستانم به من می‌ گفت که او و همسرش تصمیم گرفتند در یک کلاس آموزش پیانو ثبت نام کنند. این کلاس‌ های آموزشی در تعطیلات آخر هفته برگزار می‌ شد. به گفته این فرد، آن‌ ها توانستند به همراه پسر خود تمامی نکات و تمرینات کلاس را انجام دهند. شاید بهترین روش برای تشویق کودکان به انجام یک فعالیت خاص همین ترفند باشد. زمانی که فرزند ، والدین را در کنار خود ببیند حتما اشتیاق بیشتری برای ادامه راه خواهد داشت. چگونه می‌ توانید از فرزندان خود انتظار موفقیت ، پیشرفت و برنامه ریزی دقیق داشته باشید در حالیکه خودتان به کلی آن را فراموش کرده‌ اید.


۲. برنامه ریزی افراد موفق : از صبح خود نهایت استفاده را ببرید

صبح تعطیلات آخر هفته معمولا به بطالت گذرانده می‌ شود اما برای انجام کارهای شخصی بسیار عالی است. اگر برای دوی سرعت در حال تمرین هستید می‌ تواید صبح زود از خواب بیدار شوید و در بیرون به دویدن بپردازید. برای اینکه بتوانید صبح زود از خواب بیدار شوید باید شب زودتر بخوابید .


۳. برنامه ریزی افراد موفق : سنت‌ های خاص خود را ایجاد کنید

یک خانواده موفق و شاد برنامه‌ ها و فعالیت‌ هایی را در تعطیلات خود انجام می دهد که همه افراد دوست دارند به آن بپردازند ولی هیچ وقت زمانی کافی برای برنامه ریزی را ندارند. اصلا مهم نیست این سنت چه چیزی باشد تنها کافیست به آن پایبند باشید. این عادت‌ ها به خاطرات خوبی تبدیل می‌ شوند که برای خانواده شادی آفرین هستند.


۴. برنامه ریزی افراد موفق : برای زمان بیکاری خود برنامه ریزی کنید

جس لاهی معلم و نویسنده‌ ای است که زمان چرت زدن خود در تعطیلات آخر هفته را به خوبی مدیریت کرده است. او دو فرزند دارد که زمان بازگشت او به منزل را به خوبی می‌ دانند و منتظرش هستند. آن‌ ها با یکدیگر بازی می‌ کنند، فیلم تماشا می‌ کنند و کتاب می‌ خوانند. همه افراد خانواده موبایل‌ های خود را خاموش می‌ کنند و همه زمان خود را در کنار یکدیگر سپری می‌ کنند.


۵. برنامه ریزی افراد موفق : زمانی را برای کاوش و اکتشاف کنار بگذارید

پیاده روی، دویدن یا حتی دوچرخه سواری می‌ تواند به یک ماجرای شگفت انگیز با فرصت‌ های بسیاری برای مواجهه با مشکلات و افراد مختلف تبدیل شود. از تعطیلات آخر هفته خود برای ایجاد فرصت‌ های تازه استفاده کنید.


۶. برنامه ریزی افراد موفق : سعی کنید برای شب پنج شنبه برنامه خاص و سرگرم کننده‌ ای داشته باشید

این ترفند بسیار مهم است. حتی اگر عاشق کار خود هستید، بهتر است در این روز استرس کاری را کنار بگذارید و به فکر انجام فعالیت‌ های سرگرم کننده باشید. اگر به فکر برنامه‌ های کاری خود هستید یا اینکه از انجام کارهای سخت خسته اید می‌ توانید یک برنامه سرگرم کننده تدارک ببینید . اینکار باعث می‌ شود بیشتر روی تعطیلات خود تمرکز کنید و تمامی افکار منفی و آزار دهنده را از ذهن خود خارج نمایید. بهتر است شب پنج شنبه را کنار همدیگر سپری کنید، یک شام عالی بپزید و با هم آن را میل کنید. اگر می‌ توانید با سایر اعضای فامیل کنار هم جمع شوید. یک نفر شام اصلی را بپزد و سایر افراد مواد مختلفی همچون دسر را به همراه داشته باشند. البته شما می‌ توانید به جای پختن غذا، از رستوران‌ ها و غذاهای آماده استفاده کنید. انجام تمریناتی همچون یوگا در تعطیلات آخر هفته نیز می‌ تواند پیشنهاد خوبی باشد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه