وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر
خانه » وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

157K بازدید
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
245

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

با وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل (رژیم صهیونیستی) آشنا شوید

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر , آتش‌ بس , آتش‌ بس اسرائیل و فلسطین , پیروزی مقاومت , توافق , توافق اسرائیل و فلسطین برای آتش‌ بس , جزئیات آتش‌ بس , جزئیات آتش‌ بس اسرائیل و فلسطین , جزئیات آتش‌ بس غزه , شکست رژیم صهیونیستی , اخبار حمله به ایران , اسراییل , تحریم , جنگ با ایران , حسن نصر الله , حماقت علیه ایران , حمله , حمله اسرائیل به ایران , حمله اسراییل , حمله به ایران , حمله نظامی به ایران , دبیر کل حزب الله لبنان , عکس , قدس , نابودی اسراییل , زنان فاحشه , زنان فاحشه اسرائیلی , زنان فاحشه در اسرائیل , سربازان اسرائیلی , جنگ اسرائیل و غزه , جنگ با غزه , جنگ اسرائیل با فلسطین , جنگ با فلسطین , کار زنان فاحشه در ارتش اسرائیل , زنان فاحشه در ارتش اسرائیل , وظیفه زنان فاحشه در جنگ , وظیفه زنان فاحشه در ارتش

روزنامه ایندیپندنت در گزارشی خبر از هزینه اسرائیل برای بدست آوردن حمایت ‌های کاربران فضای مجازی منتشر کرد.

بنابر این گزارش، برای یک مبارزه تبلیغاتی و بهبود وجهه اسرائیل در جهان، اسرائیل پیشنهاد داده بود تا به دانشجویانی که به نفع این رژیم در فضای مجازی مانند فیس بوک و توئیتر فعالیت کنند، در یکی از 7 دانشگاه خود بورسیه تحصیلی بدهد. در ادامه با فارسی مد همراه باشید.

بنابر این گزارش، دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در پیشنهادی به دانشجویان خارجی اعلام کرد در صورتی که به نفع سیاست ‌های اسرائیل فعالیت اجتماعی داشته باشند و از سیاست ‌های این رژیم حمایت کنند، به آنها بورسیه تحصیلی داده بشود. اما در جدیدترین ترفندی که صهیونیست ‌‌ها برای فرار از باتلاق غزه به کار بردند، ایجاد کمپینی ضد اخلاقی در فضای مجازی بود.

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

صهیونیست ‌ها کمپینی در فضای مجازی به راه انداخته ‌اند که در آن زنان صهیونیستی برای بالا بردن روحیه از دست رفته سربازان خود اقدام به برهنه شدن می ‌کنند.

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

در ادامه گزارش آمده است؛ سربازان اقدام به خودزنی می‌ کردند تا از رفتن به جبهه جنگ غزه معاف شوند. 30 نظامی اسرائیلی نیز سوار بر تانک از ورود به خاک غزه خودداری کردند.

تصاویر این کمپین به حدی زننده است که تعداد انگشت ‌شماری از آنها قابلیت انتشار را دارند. روزنامه تایم‍ز اسرائیل با انتشار این خبر، آورده است، بعد از انجام تفکر طولانی و سخت بر روی افزایش روحیه سربازان سر انجام راه حلی پیدا شده است.

مدیر این صفحه مبتذل صهیونیستی دلیل کار خود را اینگونه بیان کرده است: دو منبع اسرائیلی وجود دارد که نمی‌ توان با آن مقابله کرد که یکی از آن ‌ها زن ‌های اسرائیلی هستند.

وظایف زنان فاحشه در ارتش اسرائیل + تصاویر

این فرد که مدعی شده انتشار این تصاویر به سربازان اسرائیلی در خط مقدم کمک کرده است به آن ‌ها توصیه می ‌کند هنگامی که در سختی هستند به یاد این تصاویر بیفتند و پیام آن این است که: به یاد داشته باشید برای چه می ‌جنگید و چه چیزی در زمان برگشت در انتظار شماست.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه