دعوت زن هوس باز برای برقراری رابطه نامشروع
خانه » دعوت زن هوس باز برای برقراری رابطه نامشروع

دعوت زن هوس باز برای برقراری رابطه نامشروع

53K بازدید
پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
146

دعوت زن هوس باز برای برقراری رابطه نامشروع

زن هوس باز مرا به خانه اش دعوت کرد تا با او ارتباط داشته باشم

دعوت زن هوس باز برای برقراری رابطه نامشروع , زن , زن هوس باز , پیشنهاد بی شرمانه , رابطه جنسی , رابطه نامشروع , رابطه نامشروع جنسی , اعتیاد , هروئین , شیشه , اعتیاد به شیشه , اعتیاد به هروئین , مواد مخدر , تنظیم ماهواره , نصب ماهواره , زن هوسباز , زن هوس باز مطلقه , زن هوسباز مطلقه , زن مطلقه , زن مطلقه و هوس باز , زن مطلقه و هوسباز , اخبار , تجاوز به پسر , تجاوز به پسر 12 ساله , تجاوز به بچه , زن تجاوز کننده , زن هوس باز متجاوز , کلانتری , ck l,gri , دعوت زن هوسباز , دعوت زن هوس باز , دعوت زن مطلقه , پیشنها زن هوس باز , پیشنهاد زن هوسباز , پیشنهاد زن مطلقه , تجاوز به زنان , تجاوز به زن

زن مطلقه که به شیشه اعتیاد داشت پسر 12 ساله همسایه را به بهانه تنظیم ماهواره به خانه اش کشاند و به او تجاوز کرد. ادامه این خبر را از فارسی مد بخوانید.

به گزارش فارسی مد و به نقل از “جام نیوز” ، این پسر که با ادامه تجاوزهای زن هوس باز و افیونی همراه وی به مواد اعتیاد پیدا کرده بود به پلیس گفت: از روزی که به یاد دارم هیچوقت زندگی روی خوش به ما نشان نداد، به حاشیه نشین معروف بودیم، مادرم برای نگهداری ما همیشه در عذاب بود، دیگر تکیده بود، نای کار کردن نداشت؛ شکلی از پدرم به یاد ندارم، برای پیدا کردن کار از خانه بیرون زد اما دیگر بر نگشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس کرمانشاه، پسر نوجوان که یاسر نام دارد افزود: از 10 سالگی با نصب و تنظیم ماهواره برای همسایه ها زندگی می گذراندیم، پولی نبود؛ یعنی فقط از امروز تا فردا.

یکی از همسایه ها مدتی بود از شوهرش جدا شده بود حدود 25 سالی داشت، یک روز خواست ماهواره برایش نصب کنم وقتی کارم تمام شد هنوز آنجا را ترک نکرده بودم که دیدم سحر پای برنامه مستهجن نشسته است، پیشنهاد رابطه داد؛ من هم که همیشه این گونه صحنه ها را می دیدم پیشنهاد شیطانی اش را پذیرفتم.

پسر نوجوان ادامه داد: او شیشه هم مصرف می کرد، تعارف کرد اما من از اسمش هم وحشت داشتم، فردای آن روز سحر تنظیم شبکه ها را بهانه کرد من هم که هنوز در حال و هوای دیروز بودم به سرعت خودم را رساندم؛ یک لحظه به آینده نگاه کردم، همه چیز مبهم و تاریک به نظرم آمد سحر متوجه شد همه حواسم پیش او نیست، پایپ دستم داد گفت که مشکلات را باید سوزاند و دود کرد. بعد از آن روز، هروئین را هم، او با من آشنا کرد. حدود شش ماهی گذشت سحر از محله ما رفت، هیچوقت فکر نمی کردم قول و قرارهایش هم مثل نئشگی دود، لحظه ای باشد، حتی خداحافظی هم نکرد. موادم را سحر جور می کرد، او که تنهایم گذاشت خماری به سراغم آمد، پرخاشگر و عصبی و دیوانه شده بودم، برای پول مواد، خودم را به در و دیوار می زدم، اثاثیه خانه را می شکستم تا مادر فلک زده ام از در و همسایه پولی جور می کرد.

یاسر افزود: چند ساعتی پس از کشیدن مواد خوب بودم اما در آن حال و روز نگاه و اشک ها و صورت رنجور مادرم عذابم می داد، پنج بار ترک کردم؛ اما وقتی می دیدم بعد از ترک هم، همه جا تاریک و ظلمات است دوباره شروع می کردم، انگاری یکی می گفت: آنقدر بکش تا بمیری…

وی گفت: چهار سال از اولین تجربه مصرف موادم می گذرد حالا 16 ساله و معتاد به انواع مواد مخدر هستم و می خواهم به خاطر قولی که دختر عمه ام برای ازدواج به من داده، سلامتی ام را به دست آورم.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه