عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران
خانه » عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

10K بازدید
پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
50

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

پدران و پسران بازیگر سینما و تلویزیون

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران , استعداد بازیگری , امیر یل ارجمند , انوشیروان ارجمند , انوشیروان و برزو ارجمند , ایرج نوذری , بازیگر , بازیگر پسر , بازیگر تلویزیون , بازیگر سینما , بازیگر مرد , بازیگر مرد سینما , بازیگران , بازیگران مرد , بازیگران مرد سینما , برزو ارجمند , بیوگرافی بازیگران مرد , پدر و پسر , پدر و پسر بازیگر , پدران و پسران بازیگر , پدران و پسران در تلویزیون , پدران و پسران در سینمای ایران , پدرو پسر بازیگر , پندار اکبری , داریوش ارجمند , داریوش و امیر یل ارجمند , ساعد سهیلی , سام قریبیان , سپند امیرسلیمانی , سعید امیرسلیمانی , سعید سهیلی , سعید و ساعد سهیلی , سعید و سپند امیرسلیمانی , سینمای ایران , شغل پدری , عبدالرضا اکبری , عبدالرضا و پندار اکبری , عکس بازیگر , عکس بازیگران مرد , عکس هایی از بازیگران , علیرضا اویسی , فتحعلی اویسی , فتحعلی و علیرضا اویسی , فرامرز قریبیان , فرامرز و سام قریبیان , مردان بازیگر سینما , منوچهر نوذری , منوچهر و ایرج نوذری

اگر شما هم کنجکاو هستید بدانید پدران و پسران بازیگر سینما چه کسانی هستند این مطلب از فارسی مد را دنبال کنید. در اینجا قصد داریم به معرفی پدر و پسرهایی که بازیگر سینما و تلویزیون هستند بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

از قدیم همواره این رویه در میان خانواده ها بسیار رواج داشته که شغل ها از پدر به پسر به ارث می رسیده است و در این میان علاقه و استعداد نقش زیادی نداشته است . البته تنوع کار هم آنقدر زیاد نبود.

در عصر حاضر تنوع کاری بسیار زیاد شده است و شرایط تقریباً به نحوی است که افراد به دنبال علاقه خود می روند اما نکته بسیار مهم این است که فرزندان من جمله پسرها اگر در قرن حاضر و شرایط کنونی بخواهند شغل پدر را ادامه دهند باید خود نیز دارای سواد و استعداد باشند.

اما گاهی برخی از شغل ها از چنان جذابیتی برخوردار است که فرزندان قید استعداد و گاهی سواد را می زنند و ورود به عرصه کاری پدر را به هر شکلی که است ترجیح می دهند. سینما و بازیگری از آن دسته شغل های جذاب است که فرزندان سینماگرها را علاقه مند به حضور در حرفه کاری پدرشان می کند. در زیر تصاویری از پدران و پسران بازیگر سینما و تلویزیون که در این عرصه دنباله رو حرفه پدر شدند قرار داده ایم.

انوشیروان و برزو ارجمند

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

مرحوم انوشیروان ارجمند از سال ۱۳۶۲ بازیگری را شروع کرد، او را بیشتر با آثاری همچون قاعده بازی دوئل ، تردید ، کیفر و سریال هایی مثل امام علی (ع) می شناسند، یاد و خاطره این هنرمند همواره در ذهن مخاطبان باقی می ماند حضور پسرش برزو ارجمند در سریال های طنز باعث شده است، که عامه ی مردم به خوبی برزو ارجمند را بشناسند.


فرامرز و سام قریبیان

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

فرامرز قربیان با درخشش در آثاری مثل ردپای گرگ ، بیگانه بیا ، گوزن ها … استعداد خود را به نمایش گذاشت، او دو سال پیش با ساخت (گناهکاران) نشان داد که در عرصه ی کارگردانی هم دستی توانا دارد.

سام قریبیان ” از ۱۶ سالگی بازیگری را شروع کرده است، او در سالیان اخیر با بازی در خط ویژه ، گردباد ، لاله ، نیم رخ ها و … در عرصه بازیگری فعال بوده است، اولین فیلم سینمایی سام قریبیان هم با عنوان ۳۶۰ درجه در تهران با حضور فرامرز قریبیان مقابل دوربین رفت و مهرماه امسال اکران شد.


منوچهر و ایرج نوذری

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

منوچهر نوذری ”که در ابتدا با صداپیشگی و فعالیت در رادیو فعالیت های هنری اش را آغاز کرد” او بعدتر با بازیگری در مجموعه ها و فیلم ها توانایی های دیگرش را به نمایش گذاشت، اجرای (مسابقه ی هفته) و فعالیت طولانی در برنامه ی (جمعه ی ایرانی) از جمله یادگاری هایی است که او برای همیشه در تاریخ هنر ایران به جا گذاشته است.

پسرش ایرج نوذری را بیشتر با مجموعه ای چون (کلانتر) و یا بازی در فیلم (آکواریوم) به یاد داریم.


سعید و ساعد سهیلی 

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

سعید سهیلی پس از ساختن فیلم هایی همچون : مردی شبیه باران ، سنگ کاغذ قیچی ، چارچنگولی ، با گشت ارشاد و کلاشینکف دیده شد.

ساعد سهیلی که سال گذشته سال درخشش او بود، با آثاری همچون: چند متر مکعب عشق ، رخ دیوانه ، کلاشینکف ، در سینمای ایران رخ نمود ، او که با آثار پدر شروع کرده است ،حالا رفته رفته جزو امید های سینمای ایران به شمار می رود ساعد دانش آموخته ی گرافیک است.


فتحعلی و علیرضا اویسی

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

فتحعلی اویسی و علیرضا اویسی که پسر جز چند تجربه ی محدود و البته خوانندگی مشترک با پدر اثر درخور دیگری ندارد.


سعید و سپند امیرسلیمانی

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

سعید امیرسلیمانی از سال ۱۳۵۱ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. وی پدر سپند امیرسلیمانی و کمند امیرسلیمانی بازیگران سینما و تلویزیون است.

و اما سپند بازیگر جوانی است که او را در نقش‌ های متفاوتی در سینما و تلویزیون دیده‌ ایم. او در خانواده‌ ای کاملا هنری بزرگ شده است.


داریوش و امیر یل ارجمند

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

امیریل ارجمند ، پسر ارشد بازیگر ارزشمند کشورمان داریوش ارجمند ، در سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. او استعداد های پدر را به وضوح به ارث برده است و در زمینه های مختلف هنری سر رشته دارد.


عبدالرضا و پندار اکبری

عکس هایی از پدران و پسران بازیگر در سینمای ایران

پندار اکبری بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد ۱۴ آذر ماه سال ۶۱ در تهران می باشد. وی فارغ التحصیل رشته عکاسی و تصویر برداری می باشد.

وی پسر عبدالرضا اکبری است که او هم از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 565
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 564
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 563
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 562
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 561
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 560
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 559
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 558
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 557
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 556
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 555
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 554
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 553
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 552
عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی 551

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه