ترفندهایی که خانم های چادری خوش تیپ استفاده می کنند
خانه » ترفندهایی که خانم های چادری خوش تیپ استفاده می کنند

ترفندهایی که خانم های چادری خوش تیپ استفاده می کنند

326K بازدید
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
67

ترفندهایی که خانم های چادری خوش تیپ استفاده می کنند

راز خانم های چادری خوش تیپ در چیست؟

ترفندهایی که خانم های چادری خوش تیپ استفاده می کنند , آموزش خوش پوشی , آموزش خوش تیپ بودن , آموزش خوشتیپ بودن , اموزش خوش پوشی , بانوان چادری , پوشش اسلامی , پوشش بانوان , پوشش زیبا , ترفند های خوش پوشی , ترفندهای خوش پوشی , تیپ های پسندیده , چادری ها , چادری های جذاب , چادری های خوش پوش , چادری های خوشتیپ , حجاب , خانم های چادری , خانم های خوش پوش , خوش پوشی , خوش تیپ , دختر چادری , دختران خوش تیپ , رنگ های آرامش بخش , رنگ های جوان , رنگ های شاد , رنگ های ملایم , خانم های چادری خوش تیپ , لباس های زیبا , Dokhar Chadori

خانم های چادری هم می توانند خوش تیپ باشند. درست است که چادر یک پارچه مشکی است که از سر تا پای ما خانم ها را می پوشاند اما تمام پوشش ما که چادر نیست.ما می توانیم در عین چادری بودن خوش تیپ ترین خانمی باشیم که اطرافیان می شناسند.برای این کار باید تغییراتی در انتخاب هایمان ایجاد کنیم،ازجمله اینکه از رنگ های ملایم در حجاب مان استفاده کنیم.برای آشنایی بیشتر با برخی از این ترفند های خوشتیپ شدن، با فارسی مد همراه باشید..

ما می توانیم در تهیه ی پیراهن،شلوار،شال،کیف دوشی،کفش،روسری و مقنعه از رنگ های جوان پسند و ملایم استفاده کنیم و این طوری ظاهر مان را حسابی خوش تیپ کنیم.تیپ خوب ما هم به خودمان و هم به دیگر اعضای جامعه روحیه خواهد داد.از آنجایی که این روزها خانم های زیادی در محیط های کار زنانه مشغول فعالیت اند و اصلا محیط کار زنانه یک امتیاز برای استخدام کنندگان بانوان برای جذب نیروی خانم به شمار می آید با داشتن لباس های زیبا با رنگ هایی شاد می توانید انرژی زیادی به همکارانتان بدهید.

بعضی ها گمان می کنند با استفاده از بعضی رنگ ها توجه نامحرم ها به آنان جلب می شود که این مطلب اصلا درست نیست.این روزها آقایان به خصوص جوانان ما به سمت استفاده از لباس هایی با رنگ های آرامش بخش مثل صورتی و سبز و دیگر رنگ ها می روند و هیچ اشکالی ندارد که بانوان هم از این رنگ ها استفاده کنند.ممکن است به عنوان خواننده ی این مطلب باور نکنید که هنوز هم بعضی از مردم مخالف استفاده ی خانم ها از رنگ های ملایم هستند .

بعضی از افراد هستند که فکر می کنند خانم هایی که از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده می کنند قصد خودنمایی در مقابل نامحرمان را دارند و حتی آنان را بی حیا می نامند! مشکل بزرگ تر این است که برخی افراد با استناد به احکام الهی می خواهند خانم ها را سراسر مشکی پوش و تیره پوش کنند.اما چرا زنان ما باید در جامعه به گونه ای رفت و آمد کنند که انگار هر روز به مراسم ختم می روند! خانم های چادری علاوه بر استفاده از رنگ های روشن باید خوش رو و اجتماعی باشند و با محبت با اطرافیان رفتار کنند تا تصویر منفی ای از چادری ها به عنوان افرادی بد اخلاق و اخمو در ذهن مردم باقی نگذارند.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه