آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟
خانه » آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟

آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟

42K بازدید
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
46

آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟

جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن

آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟ , اجسام , قدرت ذهن , ذهن , قدرت ذهن در جابجایی اجسام , جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن , قدرت ذهنی , مراقبه , تمرین , انرژی مثبت , مثبت بودن , جذب انرژی های مثبت , دفع انرژی های منفی , قدرت انرژی های مثبت , مثبت اندیشی , تجسم کردن , ایمان داشتن به قدرت ذهن , باور داشتن به قدرت ذهن , استفاده از قدرت ذهن , اندیشه مثبت , باورهای مثبت , قدرت های ذهنی , پرورش قدرت ذهن , پرورش ذهن , باورهای ذهنی , قدرت ذهن برای حرکت دادن اجسام , واقعیت داشتن قدرت ذهن , استفاده از قدرت های ذهنی , مراقبه کردن

فکر می کنید جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن امکان پذیر باشید؟! اگر می خواهید پاسخ این پرسش را بدانید این مطلب از فارسی مد را بخوانید. با ما همراه باشید.

آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد؟ شکی نیست که ذهن انسان بسیار پیچیده است و درک تمام قدرت‌ های آن در حال حاضر امکان پذیر نیست.

هر شخصی همراه با ابر قهرمان‌ ها، جِدی (در جنگ ستارگان) یا یک رمان علمی تخیلی خوب بزرگ شود، مانند من شیفته‌ ی قدرت‌ های برتر است. ترجیح می‌ دهم راجع به زمانی که صرف رسیدن به نیروهای فرا عادی کرده‌ ام، بحثی نکنم اما روشی را با شما در میان می‌ گذارم که توسط آن ذهنتان را برای رسیدن به قدرت دور جا به‌ جایی پرورش بدهید. دور جا به‌ جایی توانایی کنترل دنیای فیزیکی اطراف با استفاده از ذهن است… بله! درست خواندید و من هم کاملا جدی هستم.

می‌ دانم من تنها کسی نیستم که این قدر به ماهیت غیر قابل پیش‌ بینی و نامتناهی کائنات ایمان دارم. ما چیزهای کمی می‌ دانیم، توانایی توجیه همه چیز را نداریم و هنوز توانایی‌ های خارق‌ العاده‌ ی خودمان را به طور کامل کشف نکرده‌ ایم. همه‌ ی آدم‌ ها عقاید محکمی درباره‌ ی ممکن و غیر ممکن دارند. من بر این باور هستم که توانایی انسان بی‌ حد و حصر است تا زمانی که آن را اینگونه درک کنیم. اگر شما احساس می‌ کنید چنین چیزی شدنی است، پس بیایید یک کوشش جانانه در مورد آن داشته باشیم.

برای تعیین سطح پیشرفتتان باید یک “هرم کاغذی” داشته باشید. برای این‌ کار باید یک تکه کاغذ یا فوبل مربع را یک بار از یک قطر مربع و بار دوم از قطر دیگر آن به شکل مثلث تا کنید، بعد از تا کردن، کاغذ را باز کنید و نوک هرم ساخته شده را روی یک شیءِ نوک دار با سطح مقطع صاف بگذارید. هدف این آزمایش این است که فویل یا کاغذ را فقط با نیروی ذهنتان بچرخانید. یک خلال دندان یا گیره‌ ی کاغذ که در پاک کن فرو کرده‌ اید می‌ تواند برای قرار دادن جسم تا شده مناسب باشد. زمانی که این وسیله را سر هم کردید، دنبال ترک روی در یا پنجره باشید. قرار نیست خودتان را با وزش ناگهانی باد گول بزنید!


تمرین باعث تبحر در کار می‌ شود

این نکات فقط راهنمای شما هستند. آنها را می‌ توان به هر تعدادی که به نظر موثر باشد و به هر ترتیبی انجام داد.


مراقبه

مراقبه به معنای ایجاد تمرکز در ذهن و متعادل کردن توجه و دقت‌ِِ تغییر‌پذیر شما است. شما به ۱۱۰% از تمرکزتان برای شروع و تا هر زمانی که بتوانید به این کار ادامه دهید، نیاز دارید. وسط کار می‌ توانید استراحت هم بکنید اما بیش‌ تر از ۵ دقیقه نشود.


باور کنید و تجسم کنید

به توانایی خود ایمان داشته باشید و آن‌ چه را می‌ کوشید انجام بدهید، تجسم کنید. زمانی که فرآیند کار در سرتان مختل می‌ شود، دوباره تمرکز کنید و از ابتدا شروع کنید. شما باید به آن‌ چه انجام می‌ دهید ایمان داشته باشید و بتوانید فرآیند را از زمان شروع تا زمان حرکت دادن هرم تجسم کنید.


یک توپ انرژی شکل بدهید

زمانی که نفس می‌ کشید انرژی را از هوا می‌ گیرید. شما می‌ توانید انرژی را از منابع مختلف دریافت کنید؛ از خورشید، سیاره‌ مان، انسان‌ های دیگر، چاکرا، گیاهان و ساختارهای ذهنی که در سر دارید. این فهرست بی‌ انتها است. از هر چه که می‌ توانید استفاده کنید و آن انرژی را در دستان خود بگیرید. تمرکز در این‌ جا بر مهار، توسعه، ادغام و اگر می‌ توانید چرخاندن توپ در جهات مختلف است.


مثبت باشید

قرار نیست با چند بار انجام این کارها به هدف برسید. مثبت بمانید و انرژی‌ های منفی‌ تان را مهار کنید. عشق و مثبت‌ اندیشی، قدرتمند ترین نفوذ را دارند. همچنین اگر قرار است به صورت ناخودآگاه انرژی به اطرافیان خود بدهید، بهتر نیست که این انرژی مثبت باشد؟


روند پیشرفت خود را ثبت کنید

تفکر، تمرکز و هر فنی را که استفاده کرده‌ اید به همراه موفقیت و شکست خود ثبت کنید. این کار بسیار شخصی است و همه‌ ی اطلاعاتی که ثبت کرده‌ اید در کنار هم می‌ توانند کمک خوبی باشند. مهم است بدانید کدام قسمت موثر نیست. ممکن است قسمتی از فرآیند برایتان لذت‌ بخش باشد اما برای رسیدن به هدف نهایی‌ تان که همان کنترل اجسام است، بی‌ تاثیر باشد.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه