رفع سریع زردی دندان ها با این روش بسیار آسان
خانه » رفع سریع زردی دندان ها با این روش بسیار آسان

رفع سریع زردی دندان ها با این روش بسیار آسان

22K بازدید
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

رفع سریع زردی دندان ها با این روش بسیار آسان

روشی برای رفع سریع زردی دندان ها

رفع سریع زردی دندان ها با این روش بسیار آسان پیشگیری از زرد شدن دندان ها , تمیزی دهان و دندان , جرم گیری دندان ها , داشتن دندان های سفید , دندان , دندان های زیبا , زرد شدن دندان ها , زیبایی دندان , سفیدی دندان ها , سفیدی دندان ها با راهکارهای خانگی , سفیدی دندانها با مواد طبیعی , از بین بردن زردی دندانهایمان , درمان خانگی رفع زردی دندان , دندانهای سالم , راهکار برای سفید کردن دندان , راهکارهای برای داشتن دندان سالم , رفع زردی دندان , رنگ قهوه ای دندان , زردی دندان ها , سفید شدن دندان , سفید کردن دندان , علت بد رنگ بودن دندان , علت زردی دندان , راهکار سفید شدن دندان ها , رفع زردی دندان با روش خانگی , سفید شدن دندان با روش خانگی , سفید شدن دندان ها با روش طبیعی , رفع زردی دندان ها با روشی طبیعی

اگر شما هم از زردی دندان هایتان شکایت دارید و دلتان می خواهد دندان هایی زیبا به سفیدی برف داشته باشید این مطلب از فارسی مد را حتما دنبال کنید. در این جا روشی ساده را برای سفید کردن دندان ها ذکر کرده ایم.

رفع سریع زردی دندان ها

اگر به مدت یک ساعت فویل آلومینیومی را بر روی دندان‌ های خود قرار دهید دندان‌ هایتان مثل برف سفید می‌ شوند.

قرار دادن فویل آلومینیومی به همراه خمیری خاص روی دندان فواید بسیاری دارد و موجب درخشان و سفید شدن دندان‌ های شما می‌ شود. بسیاری از متخصصین بر این باور هستند که این کار روش درمانی بسیار موثری محسوب می‌ شود.

برخی افراد برای سفید و درخشان شدن دندان‌ های خود از مواد شیمیایی یا سفید کننده‌ های آرایشی بهداشتی استفاده می‌ کنند که این راه‌ ها علاوه بر ضررهایی که دارد تنها برای مدتی کوتاه اثر بخش خواهد بود. بیشتر این محصولات حاوی کاربامید پراکساید و رنگدانه هستند.

اما شما می‌ توانید در خانه به‌ راحتی خمیر دندانی تهیه کنید و آن را با فویل آلومینیومی بر روی دندان‌ هایتان قرار دهید تا دندان‌ های شما براق و سفید شود و هیچ گونه ماده مضری در آن وجود ندارد. این راه آسان‌ ترین و سریع‌ ترین و در عین حال کم‌ هزینه‌ ترین راه برای سفید کردن دندان‌ ها است.

برای این کار مقدار کمی جوش شیرین را با خمیر دندانتان ترکیب کنید و یک فویل آلومینیومی را بردارید و آن را به طوری که بتواند سراسر دندان‌ های شما را پوشش دهد تا کنید و ببرید.

ترکیب جوش شیرین و خمیر دندانتان را بر روی فویل بمالید و آن را به مدت یک ساعت روی دندانتان قرار دهید. این کار را به مدت ۷ روز ،روزی دو مرتبه انجام دهید تا از اثرات معجزه‌ آسای آن در سفید و براق شدن دندان‌ هایتان لذت ببرید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه