باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها + عکس
خانه » باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها + عکس

باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها + عکس

25K بازدید
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
41

باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها

کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها / 72ساعت اسارت در کلبه متروکه

زن‌ جوان با پیرمردهای پولدار ازدواج می‌ کرد تا نقشه باج گیری از آن ها را عملی کند

باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها + عکس , صیغه , صیغه کردن , زن صیغه ای , باج گیری , باجگیری , باج , باجگیری از پیرمردان پولدار , کار کثیف زن صیغه‌ ای , توطئه زن جوان بر علیه پیرمردها , پیرمردهای پولدار , صیغه کردن زن , کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها , گروگان گیری , گروگان گرفتن , اعترافات زن صیغه ای , اعترافات زن جوان , ازدواج با پیرمردهای پولدار , اخاذی از پیرمردهای پولدار , حوادث , ازدواج زن جوان با پیرمردها , همدستی با زن صیغه ای , همدست شدن با زن صیغه ای , همدستی با گروگان گیرها , بازداشت شدن زن صیغه ای , زن کلاهبردار صیغه ای , زن کلاهبردار

به گزارش “فارسی مد” و به نقل از سرویس حوادث جام نیوز ، کار کثیف زن صیغه‌ ای به این صورت بوده است که پس از پایان دوره عقد موقت، با همدستی خواستگار سابقش طعمه‌ هایش را می‌ ربود و دست به اخاذی‌ های میلیونی می‌ زد. چند روز پیش، زمانی که پیرمرد پولداری در خانه‌ اش در شمال تهران تنها بود موبایلش زنگ خورد. آن طرف خط زن جوانی به نام نسترن بود که چند‌ ماه قبل‌ تر به‌ مدت 3‌ ماه به عقد موقت وی در آمده و حالا چند روزی می‌ شد که مدت عقدشان تمام‌ شده بود. نسترن به بهانه اینکه وسایلش در خانه پیرمرد جا مانده با او در خیابانی در غرب پایتخت قرار گذاشت تا آنها را پس بگیرد. پیرمرد از همه جا بی‌ خبر در محل قرار حاضر شد غافل از اینکه دام سیاهی برایش پهن شده است. در ادامه این گزارش با ما همراه باشید … 

72 ساعت اسارت در کلبه متروکه

پیرمرد در محل قرار به جای نسترن با 3 مرد قوی‌ هیکل رو به‌ رو شد. آنها او را به زور و ضرب و شتم سوار خودروی پژویی کردند و به سمت شمال کشور رفتند. او 3 روز در کلبه‌ ای متروکه که به‌ نظر می‌ رسید داخل یک دامداری است، زندانی بود. آدم‌ ربایان با غل و زنجیر او را بسته بودند و با ضرب و شتم از او چند سفته و چک سفید امضا گرفتند. حتی کارت‌ های عابر بانکش را به همراه رمزشان گرفتند و حسابش را خالی کردند و پس از اخاذی 500 میلیون تومانی، تصمیم گرفتند او را رها کنند. آن روز یکی از گروگان گیران، کلید قفل و زنجیر را در کلبه متروکه جا‌ گذاشت و پیرمرد با باز کردن قفل موفق به فرار شد.


اعترافات نسترن

با فرار گروگان و شکایت وی، پرونده‌ ای در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و گروهی از مأموران با دستور قاضی آرش سیفی، مأمور رسیدگی به این پرونده شدند. آنها با راهنمایی شاکی و اقدامات پلیسی، ‌نسترن، همسر صیغه‌ ای شاکی را دستگیر کردند. هر چند او مدعی بود که بی‌ گناه است اما وقتی شواهد را علیه خود دید ناچار به اقرار شد.

نسترن که زنی حدودا 38 ساله است به قاضی جنایی چنین گفت: چند سال قبل از همسرم طلاق گرفتم و پس از آشنایی با پیرمرد به عقد موقت وی در آمدم اما پس از پایان دوران عقد از او جدا شدم. در همین دوران از طریق اینستاگرام، خواستگار سابقم را که از نوجوانی عاشقش بودم پیدا کردم.

من و شهرام عاشق هم بودیم اما خانواده‌ هایمان مخالف ازدواج ما بودند. وقتی متوجه شدم که او هم از همسرش جدا شده به پیشنهاد ازدواجش جواب مثبت دادم. برای ازدواج و تشکیل زندگی نیاز به پول داشتیم. برای همین این نقشه را با هم طراحی کردیم تا از پیرمرد پولدار، باج گیری کنیم.

وی ادامه داد: شهرام برای اجرای این نقشه 2 نفر از دوستانش را اجیر کرد و من پیرمرد را سر قرار کشاندم. شهرام و همدستانش پیرمرد را حسابی ترسانده بودند و فکر نمی‌ کردیم او شکایت کند اما تصورمان اشتباه بود. پس از اعترافات این زن، وی با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت. در حالی‌ که بررسی‌ ها برای دستگیری آدم‌ ربایان ادامه داشت

باج گیری و کار کثیف زن صیغه‌ ای با پیرمردها + عکس

مشخص شد که این کار کثیف زن صیغه‌ ای برای نخستین‌ بار هم نیست که با نقشه قبلی برای باج گیری از پیرمردها انجام شده است بلکه این زن با همین شگرد به عقد موقت پیرمرد ثروتمند دیگری در آمده و پس از پایان دوران عقد، وی را سر قرار کشانده بود تا خواستگار سابقش به همراه آدم ربایان اجیر‌ شده، سناریوی باج گیری از طعمه خود را اجرا کنند.

بررسی‌ ها نشان می‌ داد پرونده شکایت دیگری از این زن و همدستانش در شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است و این یعنی متهمان به‌ صورت سریالی دست به آدم‌ ربایی و باج گیری از پیرمرد های ثروتمند می‌ زدند. هم‌ اکنون تحقیقات برای دستگیری متهمان فراری و کشف جرایم احتمالی دیگر از سوی این گروه ادامه دارد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه