این 10 دلیل باعث تنفر زنان از مردان می شود
خانه » این 10 دلیل باعث تنفر زنان از مردان می شود

این 10 دلیل باعث تنفر زنان از مردان می شود

54K بازدید
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
48

این 10 دلیل باعث تنفر زنان از مردان می شود

چه چیز هایی باعث تنفر زنان از مردان می شود؟

این 10 دلیل باعث تنفر زنان از مردان می شود , نفرت , متنفر بودن , تنفر , تنفر زنان , تنفر زنان از مردان , نفرت زنان از مردها , نفرت زنان از مردان , دلیل نفرت زنان , دلیل تنفر زنان از مردان , متنفر بودن زن ها از مردها , دلایل نفرت زنان از مردان , دلایل اصلی متنفر بودن زنان از مردان , وابستگی مردان , بحث کردن مردان , ژولیده بودن مردان , رفتارهای بد مردان , رفتارهای بسیار بد اقایان , نفرت از اقایون , دلیل تنفر از مردان , دلایل نفرت از مردان

گاهی مردان از خود رفتارهایی را بروز می دهند که باعث می شود بدون اینکه خودشان بخواهند مورد نفرت خانم ها واقع شوند. در این قسمت 10 دلیل عمده که باعث این تنفر زنان از مردان می شود را ذکر می کنیم. با فارسی مد همراه باشید.

وقتی از خانم‌ ها می‌ پرسید که از چه چیزهایی در مورد مردها بدشان می‌ آید، لیستی بی‌ انتها جلو رویتان می‌ گذارند. با اینکه چیزهایی که زن‌ ها در مورد مردها بدشان می‌ آید ترکیبی از ویژگی‌ های کوچک و بزرگ است، در خواندنی های امروز به ۱۰ چیزی که زن ها در مورد مردها ازش متنفرن اشاره می‌ کنیم:


۱- قسم دروغ

با اینکه بیشتر خانم‌ ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی‌ آید اما از مردهایی که فکر می‌ کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند متنفرند.


۲- سلطه‌ گری

بیشتر خانم‌ ها مردی می‌ خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند. زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می‌ ترسند و از آنها فرار می‌ کنند.


۳- متعهد نشدن

خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌ شود، زن‌ ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن‌ ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ ترسد متنفر هستند.


۴- رمانتیک نبودن

زن‌ ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را می‌ خواهند. اگر طرفتان احساس کند که فقط به خاطر رابطه‌ جنسی سراغ او می‌ آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد.


۵- نرسیدن به خود

با اینکه ظاهر همه چیز نیست اما زن جذب مردانی که به خود نمی‌ رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می‌ دهند، ناخن‌ هایشان بلند شده، دهانشان بو می‌ دهد و لباس‌ های چروک می‌ پوشند نمی‌ شوند. علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ ها نشان می‌ دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.


۶- قابل پیش‌ بینی بودن

زن‌ ها واقعاً از مردان قابل پیش‌ بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی‌ دهند بدشان می‌ آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.


۷- اولویت دادن به دوستانشان

اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می‌ برید و همسرتان هیچوقت نمی‌ تواند ساعتی دو نفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می‌ لنگد.


۸- مدام بحث کردن

زن‌ ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه‌ دار و مشاجره تبدیل می‌ کنند و باعث می‌ شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی‌ آید.


۹- دید زدن خانم‌ های دیگر جلوی چشم آن ها

با اینکه نگاه کردن به خانم‌ ها برای برخی آقایان مسئله‌ ای عادی است (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی اینکار را جلوی زن زندگی تان انجام دهید مشکل‌ ساز خواهد شد.


۱۰- وابستگی

اعتماد به‌ نفس و استقلال ویژگی‌ هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و نا امنی اینطور نیست. زن‌ ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی‌ هایشان نیاز به تایید دائمی دارند.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه