به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله توسط شوهر سابقش در خیابان + عکس
خانه » به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله توسط شوهر سابقش در خیابان + عکس

به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله توسط شوهر سابقش در خیابان + عکس

33K بازدید
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله توسط شوهر سابقش در خیابان + عکس

ماجرای به قتل رسیدن زن جوان توسط همسر 23 ساله اش

به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله توسط شوهر سابقش در خیابان + عکس , قتل , ماجرای قتل , قتل زن 19 ساله , به قتل رسیدن زن جوان در گرگان , کشته شدن زن 19 ساله , کشته شدن زن جوان در گرگان , ماجرای سعادت اباد دو , داستان قتل زن جوان توسط همسر سابقش , کشته شدن زن جوان توسط شوهر سابقش , مقتول , داستان قتل , پرونده قتل زن 19 ساله , رسیدگی به پرونده قتل , قتل با ضربات چاقو , کشتن زن با چاقو , اقدام وحشتناک مرد 23 ساله , دادگستری استان گلستان , حکم قصاص , متهم پرونده , اظهارات متهم پرونده , متهم پرونده قتل , حادثه قتل , شاهدان حادثه قتل

حکم قصاص مردی انتقامجو که دو سال قبل در اقدامی جنون‌ آمیز همسر سابقش را در یکی از خیابان‌ های اصلی گرگان هدف ضربات مرگبار چاقو قرار داد در دیوانعالی کشور اعلام شد. در آن زمان از این جنایت به عنوان جنایت سعادت‌ آباد دو نام می‌ بردند. در ادامه این گزارش با جزئیات بیشتر به قتل رسیدن زن جوان با فارسی مد همراه باشید.

مرد جوان به دلیل بد دلی و شکی که به همسر سابق خود داشت، با چاقو او را در یکی از خیابان‌ های اصلی گرگان مورد ضرب و جرح قرار داد.

زن که 19 سال بیشتر نداشت به دلیل شدت جراحات و خونریزی شدید جان باخت. این جنایت تلخ از دو سال قبل تاکنون بازتاب گسترده‌ ای در بین مردم گرگان داشت و مقامات قضایی از رسیدگی خارج از نوبت به این پرونده خبر دادند.


روز حادثه از دید شاهدان

روز حادثه در چهار راه تابلو گرگان، رهگذران شاهد قتل هولناک یک زن جوان 19 ساله بودند که توسط مرد جوانی با ضربات چاقو به قتل رسید. آنها روایت‌ هایی از این جنایت دارند.

مرتضی 32 ساله یکی از کسبه محل وقوع حادثه که شاهد ماجرا بود درباره این حادثه اظهار کرد: حدود ساعت 8 و 35 دقیقه صبح، کنار خیابان در حال گفت‌ و گو با یکی از دوستانم بودم که ناگهان متوجه شدم زنی جوان در حال دویدن و فرار از دست مرد جوانی است که آن مرد نیز با چاقوی در دستش به دنبالش است.

وی اضافه کرد: در مدت زمان کوتاهی که زن جوان از خیابان عبور کرد و دوباره برای فرار از دست آن مرد می ‎خواست عرض خیابان را بدود، در بین خودروها تعادلش را از دست داده و مرد جوان نیز با چاقویی که در دست داشت ضرباتی از پشت بر بدن آن زن زد و بلافاصله از محل متواری شد. این اتفاق در کمتر از 20 ثانیه روی داد و پس از فرار آن مرد، مردم بلافاصله وی را در کوچه ‎های پایین ‎تر دستگیر کرده و موضوع را به پلیس 110 و اورژانس 115 اطلاع دادند.

یکی دیگر از شاهدان گفت : مرد جوان حرف های زشتی می زد و درخواست های غیر اخلاقی داشت و زن جوان مدام از او می خواست که نزدیکش نشود و او را فراموش کند.

جواد یکی دیگر از شاهدان اظهار کرد: افرادی که در صحنه بودند بسیار تلاش کردند با نگه داشتن محل جراحت جلوی خونریزی را بگیرند، اما تعداد ضربات چاقو به قدری شدید و زیاد بود که خون بسیار زیادی کف خیابان را پر کرده بود.


ماموران پلیس وارد عمل شدند

محمدرضا اکبری، رئیس وقت پلیس آگاهی استان گلستان نخستین مقامی بود که در این باره به اطلاع‌ رسانی پرداخت و گفت: با گزارش این درگیری به ما، ماموران بلافاصله در صحنه حاضر شدند و هنگام رسیدن به صحنه جرم مشاهده کردند که شهروندان این فرد را دستگیر و تحویل مأموران دادند.

وی اضافه کرد: متهم پویا 23 ساله نیز برای بررسی زوایای مختلف موضوع و تکمیل شدن پرونده به پلیس آگاهی منتقل شد و با هماهنگی‎ های انجام شده با مقام قضایی بازرسی از حیاط‎ های اطراف محل حادثه برای کشف آلت جرم انجام شد. مأموران در نهایت چاقوی مورد نظر را در حیاط یکی از خانه‌ های اطراف محل وقوع جرم کشف کردند.


اظهارات متفاوت متهم

متهم در اظهارات اولیه خود به پلیس گفته بود: این خانم همسرم بوده و در خیابان او را با مردی غریبه دیدم. ابتدا با آن مرد درگیر شدم، اما همسرم برای مداخله وارد شده و به همین دلیل به او هم چاقو زدم.

اما برخلاف اظهارات متهم، ماموران در تحقیقات خود دریافتند که مقتول همسر سابق پویا بوده و چهار سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده بودند و به دلیل اختلافات خانوادگی سه ماه قبل در دادگاه از یکدیگر جدا شدند. با بررسی ‎های تکمیلی در خصوص نحوه حادثه و با بررسی تصاویر ضبط شده توسط دوربین ‎های مدار بسته محل وقوع حادثه و تحقیقات میدانی ماموران مشخص شد که اظهارات متهم کذب بوده و در خصوص نحوه حادثه بسیاری از زوایای موضوع برای مأموران مشخص شد.


قصاص می‌ خواهیم

در ادامه رسیدگی به پرونده به قتل رسیدن زن جوان 19 ساله، اولیای‌‌ دم زن برای داماد سابق خود درخواست قصاص کردند. عموی مقتول به خبرنگاران گفته بود: «پدر و مادر فائزه چند روز بعد از کشته‌ شدن دخترشان به دادسرا مراجعه و ضمن شکایت درخواست قصاص را مطرح کردند. ما همه‌ چیز را به قوه‌‌ قضائیه سپرده‌ ایم و منتظر هستیم قانون درباره متهم تصمیم‌ گیری کند.»

وی درباره اعترافات متهم توضیح می‌ دهد: «پوریا در تحقیقات گفته‌ است به فائزه شک کرده‌ و فکر می‌ کرد چون او حق طلاق را گرفته پس با کسی رابطه دارد و از همان موقع می‌ خواسته با مردی دیگر ازدواج کند، اما ما اطمینان داریم این ادعا درست نیست ضمن این که تحقیقات پلیس هم ثابت کرد فائزه با کسی رابطه نداشت و آن‌ قدر از زندگی با پوریا خسته ‌بود که دیگر به ازدواج فکر نمی‌ کرد. به فائزه تهمت زدند، روز حادثه از پژو 206 پیاده ‌شده، اما ماموران دوربین‌ های مدار بسته منطقه را بررسی کردند و ثابت شد این ادعا صحت ندارد و این حرف‌ ها را برای خراب‌ کردن خانواده ما گفته‌ اند.»

سرانجام پرونده به قتل رسیدن زن جوان با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان گلستان ارسال شد و مرد جوان به اتهام قتل همسرش پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه اولیای دم برای قاتل تقاضای قصاص و مرد همسرکش و وکیلش از خود دفاع کردند.

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در خصوص آخرین وضعیت این پرونده به تپش گفت: قضات دادگاه کیفری استان گلستان پس از رسیدگی به این پرونده، با توجه به اعترافات متهم، درخواست اولیای دم و محتویات پرونده وارد شور شده و این مرد را به قصاص محکوم کردند.

وی افزود: این حکم در دیوانعالی کشور تائید شده و برای استیذان و اجرا به دفتر رئیس قوه قضائیه ارسال شده است. پس از استیذان در صورتی که اولیا دم همچنان درخواست قصاص داشته باشند، حکم اجرا می‌ شود.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
جزئیات و علت فوت حسن جوهرچی + اطلاعیه بیمارستان
درگذشت حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون ایران
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت دوم + تصاویر
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 95 – قسمت اول + تصاویر
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
عکس های زنان و دختران در مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های مراسم تشییع پیکر منصور پورحیدری
عکس های چهره‌ ها در مراسم تشییع پورحیدری
لحظه به لحظه با تشییع و تدفین پیکر منصور پورحیدری + تصاویر
وداع هواداران با منصور پورحیدری + تصاویر
منصور پورحیدری درگذشت + زندگی‌ نامه
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه