رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟
خانه » رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟

رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟

60K بازدید
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟

رکورد حل معمای مکعب روبیک

رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟ , معما , معمای مکعب روبیک , مکعب روبیک , حل معمای روبیک , حل معمای مکعب روبیک , حل کردن مکعب روبیک , رکورد حل مکعب روبیک , رکورد حل معمای روبیک , رکورد جهانی مکعب روبیک , رکورد جهانی معمای روبیک , ربات حل مکعب روبیک , robic , ربات حل کننده معما , ربات حل کننده معمای مکعب روبیک , کمترین زمان حل معمای مکعب روبیک , ثبت رکورد حل مکعب روبیک در گینس , کمترین زمان حل روبیک , حل کردن روبیک , الگوریتم حل مکعب روبیک

یکی از سرگرمی های پر طرفدار مخصوص نوجوانان حل معمای مکعب روبیک است. اگر شما هم به این بازی فکری علاقه مند هستید بهتر است رکورد جهانی آن را بدانید. در ادامه با فارسی مد همراه باشید.

اواخر ماه میلادی گذشته جی فلاتلند و پائول رز دستگاه رباتیکی را ارائه کردند که به حل معمای مکعب روبیک می پردازد. این ربات معمای یک مکعب روبیک را بسیار سریع تر از انسان و به واقع در ۱،۰۴۷ ثانیه حل کرد.

این ربات مجهز به یک دوربین وب، چند موتور کوچک و یک رابط بود که امکان چرخاندن مکعب را برای آن فراهم می کند. دوربین ربات یاد شده اطلاعات دریافتی را به یک الگوریتم شناخته شده ارسال می کرد که راه حل معما را با استفاده از کمترین تعداد حرکت، به دست می داد.

فلاتلند و رز بار دیگر عملکرد ربات خود را در حضور یکصد نفر از جمله یک داور رسمی گینس به نمایش گذاشتند. ربات این بار معمای مکعب روبیک را در ۰،۹۰۰ ثانیه حل کرد. این همه در حالی است که با استعدادترین انسان معمای روبیک را در ۵ ثانیه حل می کند.

با این حال، فلاتلند معتقد است که زمان رکورد داری رباتش احتمالا کوتاه خواهد بود، زیرا تلاش های دیگری در این زمینه در جهان در جریان است.

معمای مکعب روبیک یک جورچین مکانیکی است که در سال ۱۹۷۴ توسط یک مجسمه ساز و پروفسور معمار مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. هر مکعب روبیک کلاسیک ۶ وجه و در هر وجه ۹ تکه و هر وجه دارای یک رنگ است، در نتیجه کلا دارای ۶ رنگ است. زمان مورد نیاز این ربات برای حل معما به عنوان یک رکورد جهانی به ثبت رسیده است.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

عاشق کردن مردها با رفع این نیازها میسر است
صفات عالی مردان که خانم ها عاشق آنها هستند
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش دوم
با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
علامت ها و نشانه های خیانت مردان به زنان چیست ؟
ویژگی ها و خصوصیات واقعی مردان عاشق چیست ؟
آشنایی با رازهای اخلاقی و رفتاری یک عاشق واقعی
توصیه های مراقبتی برای پوست هنگام خانه تکانی
پیری پوست با 9 عادت که احتمالا نمی دانید
آشنایی با تاثیر آفتاب بر پوست که احتمالا نمی دانید
آیا دچار ترک های ناشی از کشیدگی پوست هستید ؟
تاثیر استرس بر پوست صورت واقعیت است یا شایعه ؟
15 باور غلط در مورد زیبایی که نمی دانستید
صورت بدون جوش و آکنه با مصرف این ویتامین ها
لکه گیری پوست و دفع چین و چروک با چند دستور خانگی

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه