درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟
خانه » درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟

درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟

77K بازدید
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
41

درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟

میزان خیانت در کشورهای مختلف

درصد خیانت در کشورهای مختلف چقدر است !؟ , آرشیو مقالات , آلمان , اسپانیا , بریتانیا , بلژیک , بیشترین میزان خیانت در کشورهای اروپایی , تایلند , حکایت هایی از خیانت زن , خیانت , خیانت جنسی زن , خیانت جنسی مرد , خیانت در کشورهای اروپایی , خیانت در کشورهای مختلف , خیانت زن و شوهر , خیانت زناشویی , خیانت زنان , خیانت زنان شوهر دار , خیانت کردن , خیانت کردن به همسر , خیانت کردن در زناشویی , خیانت کردن در زندگی , خیانت کردن زنان شوهر دار , خیانت کردن زنان شوهردار , خیانت کردن زنان متاهل , خیانت های زن و شوهر , خیانت های زناشویی , خیانت همسر , خیانت‌های پنهان , دانمارک , درصد خیانت در کشورها , رابطه زناشویی , رواج خیانت در اروپا , روانشناسی خیانت و روابط پنهانی , زن و شوهر , زناشویی و ازدواج , زندگی زناشویی , زندگی مشترک , علت خیانت , علل خیانت , عوامل خیانت , فرانسه , فنلاند , کشورهای اروپایی , میزان خیانت همسران در کشورها , نروژ , زن شوهردار , زن شوهر دار , تجاوز به زنان شوهردار , زنان شوهردار , زنان شوهر دار , خیانت مردان , خیانت زنان شوهردار

امروزه خیانت در خانواده های زیادی رواج یافته است و به یکی از مشکلات اساسی جوامع بشری تبدیل شده است. شاید برای شما هم دانستن این موضوع جالب باشد که بدانید خیانت در کشورهای مختلف چه میزان است و در کدام کشورها بیشتر رخ می دهد. در ادامه این مطلب با فارسی مد همراه باشید.

۱۰. فنلاند (۳۶ درصد)

به گفته‌ ی یکی از شهروندان فنلاند، سکس در این کشور به عنوان یک تجربه‌ ی مثبت تلقی می شود. در حقیقت آدم‌ ها در فنلاند به یکدیگر خیانت جنسی نمی‌ کنند. آنها روابط موازی دارند. بسیار خوب! البته نمی‌ توانم چنین کاری را به شما توصیه کنم! یک‌ پنجم مردان متاهل در این کشورِ اروپای شمالی دستِ‌ کم با ۱۰ زن دیگر رابطه دارند.


۹. بریتانیا (۳۶ درصد)

آدم‌ های مقیم بریتانیا میان کشورهای اروپایی دارای سطح پایینی از نرخ بی‌ وفایی و خیانت هستند. این مسئله گواهی است بر دیدگاه پارسایانِ آنگلوساکسونی نسبت به اخلاقیات. نیمی از پاسخ‌ دهندگان این نظرسنجی در این کشور که مرتکب خیانت شده‌ اند، از کارشان پشیمان هستند. البته این نظرسنجی فقط از میان مردم معمولی جمع‌ آوری شده است. چنانچه روابط اعضای خاندان سلطنتی نیز مورد بررسی قرار می‌ گرفت، بریتانیا حتما چند پله در این آمار بالاتر می‌ رفت.


۸. اسپانیا (۳۹ درصد)

با این‌ که اسپانیا زنان پرحرارتی دارد، به دلیل آن‌ که بسیاری از آدم‌ های این کشور مذهبی هستند، از لحاظ خیانت جنسی در رتبه‌ ی پایینی قرار گرفته است. بیشتر آنها پایند سنت‌ هایی هستند که این آدم‌ ها را از روابط جنسی خارج از ازدواج باز می‌ دارد. بسیاری از اسپانیایی‌ ها کاتولیک هستند، بنابراین نگاه منفی‌ شان نسبت به خیانت کاملا طبیعی است. با وجود این، با یک نگاه به نرخ بالای طلاق نسبت به ازدواج که بیش از ۶۰ درصد است، می‌ توانیم دریابیم که احتمالا آدم‌ ها در این کشور پیش از شروع یک رابطه‌ ی جدید، رابطه‌ ی پیشین را تمام می‌ کنند.


۷. بلژیک (۴۰ درصد)

جامعه‌‌ ی دوست‌ یابی برخط و خدمات شبکه‌ ی اجتماعی گلیدین محبوب‌ ترین وب‌ گاه مردان و زنان متاهل بلژیکی برای یافتن افراد جدید برای ایجاد رابطه‌ ی جنسی است. این وب‌گاه ۱/۱ میلیون عضو دارد. به گفته‌ ی یکی از مشاوران گلیدین، معشوقه داشتن تبدیل به یک موضوع عادی شده است و دیگر مخفی و پنهانی نیست. به اعتقادِ وی، داشتن یک یار و همدم غیر از زن رسمی، در از بین رفتن افسردگی بی‌ نهایت موثر است.


۶. نروژ (۴۱ درصد)

ثبت‌ نام‌ های جدید در وب‌ گاه خیانت جنسیِ ویکتوریا میلان با فرارسیدن فصل گرما ۷۸ درصد افزایش یافت. اگر در نروژ زندگی می‌ کنید، حتما می‌ دانید چرا فصل جفت‌ گیری در این کشور بسیار کوتاه است. بر اساس یک وبلاگ به نام ‘یک کانادایی در نروژ’، آمارِ پایین خیانت در نروژ به دلیل کم بودن جمعیت این کشور است. نروژ کشور کوچکی است. آدم‌ ها در این کشور همدیگر را می‌ شناسند، بنابراین خیانت در این کشور رواج کم‌ تری دارد.


۵. فرانسه (۴۳ درصد)

به نظر می‌ رسد روابط نامشروعِ روسای جمهوری فرانسه تبدیل به یک سنت شده باشد. این مسئله را در نظر داشته باشید که فرانسوی‌ ها تنها مردمانی بر روی زمین هستند که به بچه‌ های ۱۲ ساله هم اجازه‌ دادند فیلم پنجاه طیف خاکستری (یک فیلم عشقی و تحریک‌ کننده‌ ی امریکایی.م) را ببینند، و با استقبال خوبی هم مواجه شد. پاملا دراکرمن در کتابش به نام ‘ترجمان شهوت’ تاکید می‌ کند: ”در فرهنگِ فیلم‌ های فرانسوی، خیانت به همسر از نشانه‌ های قهرمان داستان است”.


۴. آلمان (۴۵ درصد)

اگرچه خیانت در کشورهای مختلف اروپا زیاد است اما زنان متاهل آلمانی شهوانی‌ ترین زنان اروپا هستند. حدود ۶۰ درصد از آنها به همسرانشان خیانت می‌ کنند. ظاهرا در این مورد، زنان آلمانی گوی سبقت را از همتایان فرانسوی‌ شان ربوده‌ اند. ولی به نظر می‌ رسد فرانسه همسایگان پرشور و هیجانی دارد که شاید در بازی خارج از خانه کمی محتاط‌ تر هستند.


۳. ایتالیا (۴۵ درصد)

ایتالیا کشوری است که مرد شهوت ران و زنباره‌ ی اصیلی به نام جاکومو کازانووا را به جهانیان معرفی کرد. آنها همچنین مردمی هستند که سیلاویو برلوسکونی را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند. پس آن‌ قدر هم تعجب‌ آور نیست که ایتالیا در رده‌ ی سوم این فهرست قرار بگیرد. روزی کازانووا برای یک شهبانو این‌ گونه نوشت: “در حقیقت، فقط وقتی بی‌ حرمتی اتفاق می‌ افتد که خیانت در ملا عام صورت گیرد”.


۲. دانمارک (۴۶ درصد)

کپنهاگ، پایتخت دانمارک، به “قلمرو روابط اجتماعی و شهوانی” معروف است. در دانمارک، در کنار هتل‌ های شایسته و مناسب خانواده‌ ها می‌ توانید به راحتی مغازه‌ های فروش وسایل جنسی را نیز مشاهده کنید. ویکتوریا میلان در این کشور شمالی اروپا رشد و توسعه یافت. این وب‌ گاه شاهد رشد فزاینده‌ ای در شمارِ اعضای مونث اش بوده است.


۱. تایلند (۵۶ درصد)

در فهرست مربوط به خیانت در کشورهای مختلف تایلند با یک تفاوت خاص – و با شک و تردید- دارای رتبه‌ ی اول در میزان خیانت جنسی در جهان است و این مساله به شکل یک صنعت در این کشور خودنمایی می کند و بخش عظیمی از اقتصاد این کشور جنوب شرقی آسیا را به خود اختصاص داده است. کارگران جنسی در پاتونگ به ارائه‌ ی هرگونه خدماتی به متقاضیان مشهور هستند. پاتونگ، در شهر بانکوک، یکی از معروف‌ ترین فاحشه‌ خانه‌ های دنیا است. همین مسائل باعث شده است در میان زنان و مردان تایلندی نگرشِ بدون محدودیت و قید و‌ بندی در مورد روابط جنسی به وجود بیاید. آمار خیانت در میان زنان تایلندی بیش‌ تر از مردان است.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه