آشنایی با 120 راز زیبایی : راز دهم زیبایی
خانه » آشنایی با 120 راز زیبایی : راز دهم زیبایی

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز دهم زیبایی

21K بازدید
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز دهم زیبایی

راز دهم زیبایی :  دلایل ایجاد کک و مک و درمان آن

 هر روز با یکی از این راز ها در فارسی مد آشنا شوید

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز دهم زیبایی , 120 راز زیبایی , راز زیبایی , راز زیبایی پوست , راز زیبایی موها , راز های زیبایی , رازهای زیبایی , زیبا تر شدن , زیبا شدن , زیبا شوید , زیباتر شدن , زیباشدن , زیبایی , زیبایی صورت , قوانین طلایی برای زیبایی , مهم ترین راز زیبایی , مهم ترین رازهای زیبایی , مهمترین رازهای زیبایی , هر روز یک راز زیبایی , دلایل ایجاد کک و مک , بروز کک و مک , بیماری‌ های پوستی , از بین بردن کک و مک , درمان گیاهی , درمان های گیاهی , درمان قطعی کک و مک , اگزرو درما پیگمنتوسام , اشعه های آفتاب , کک و مک صورت , خلاصی از دست کک و مک , کک و مک مادرزادی

هر روز با سایت فارسی مد همراه شوید تا با این 120 راز زیبایی آشنا شوید. هر روز با یک راز زیبایی در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم. هر روز یک راز برای زیباتر شدن شما..!

هرگاه رنگدانه های پوست به جای پخش شدن در سراسر پوست در نقاطی از آن جمع گردد کک و مک و لک صورت به وجود می آید. کک مک گاهی ممکن است ناشی از ناراحتی های داخلی باشد اما به طور کلی با موی قرمز و حساسیت در برابر نور خورشید ارتباط دارد و بهترین راه پیشگیری آن محافظت پوست در برابر نور خورشید است.

کک و مک یکی از بیماری‌ های پوستی است که در میان اروپایی‌ ها شیوع بیشتری دارد. کک و مک ها معمولا روی پوست صورت، دست ها و اطراف شانه‌ ها دیده می‌ شوند. خانم‌ ها و آقایان هر دو همیشه به دنبال راه هایی برای خلاصی از دست کک و مک هستند. اما بیشتر پزشکان درمان قطعی برای آن سراغ ندارند…


دلایل ایجاد کک و مک

یکی از دلایل بروز کک و مک بر روی پوست ویژگی های ارثی می باشد. بنابراین مانند پدر و مادر خود و یا هر دوی آن ها روی پوست شما کک و مک ظاهر می شود.

دلیل دوم اختلالاتی مانند اگزرو درما پیگمنتوسام Xeroderma Pigmentosum که باعث افزایش جذب اشعه های آفتاب و بروز کک و مک صورت می شود.

مدت های طولانی در مرض نور آفتاب بودن باعث بروز کک و مک مخصوصا در افرادی که دارای پوست های حساس هستند به دلیل اینکه ملنیوم موجود در پوست این افراد کم می باشد و باعث بروز کک و مک در پوست این افراد می شود. تنظیم نبودن هورمون های بدن باعث ایجاد کک و مک در افراد می شود در این افراد هورمون استروژن باعث تحریک پیگمنت ها می شود و سلول هایی که باعث ایجاد رنگدانه در روی پوست می شوند در زمان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب فعال می شوند.


بروز کک و مک به دو شکل کلی می باشد :

الف : کک و مک مادرزادی

ب : کک و مک ایجاد شده بعد از سنین کودکی به  بالا


درمان کک و مک چیست :

مورد الف : برای از بین بردن کک و مک مادرزادی درمان گیاهی خاصی وجود ندارد. بلکه نتیجه های بهتر برای درمان این نوع کک و مک استفاده از لیزر می باشد.

مورد ب : در نوع کک و مک ایجاد شده بعد از سنین کودکی به  بالا  چون یک عامل شناخته شده باعث ایجاد آنها شده درمان های گیاهی خاص بسیار موفق واقع شده و به سادگی آنها را رفع می نماید.


…. ادامه دارد ….

 هر روز با سایت فارسی مد همراه باشید تا با ادامه این رازها آشنا شوید …

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه