ماسک ضد جوش برای بعد از بند انداختن صورت
خانه » ماسک ضد جوش برای بعد از بند انداختن صورت

ماسک ضد جوش برای بعد از بند انداختن صورت

22K بازدید
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

ماسک ضد جوش برای بعد از بند انداختن صورت

استفاده از ماسک ضد جوش برای صورت

 ماسک ضد جوش برای بعد از بند انداختن صورت , ماسک صورت , میوه های مفید برای پوست , بهترین ماسک برای پوست صورت , زیبایی پوست , زیبایی و شادابی پوست , شادابی پوست , ماسک ضد جوش , ماسک برای بعد از بند انداختن , بند انداختن , مشکلات بندانداختن , بندانداختن , ماسک برای صورت , ماسک بعد از اصلاح صورت , ماسک ضد جوش با مواد طبیعی , خودتان ماسک صورت بسازید , ماسک گیاهی ضد جوش , ماسک ضد جوش با خیار , ماسک ضد جوش بعد از اصلاح صورت , ماسک ضدجوش بعد از بند انداختن , جوش زدن صورت بعد از بندانداختن

اگر پوست شما هم حساس است و بعد از بند انداختن جوش می زند و این موضوع شما را برای هر بار اصلاح صورت آشفته و نگران کرده است این مقاله از فارسی مد را حتما بخوانید. در این قسمت راهکاری برای این مشکل ذکر کرده ایم. با ما همراه باشید.

شما هم بعد از اصلاح صورتتان جوش می زند؟ در این پست ماسک ضد جوش بعد از بند انداختن را به شما معرفی می کنیم .

یک خیار متوسط را به همراه ۱۰۰ گرم نعناع داخل مخلوط کن ریخته و مخلوط نمایید تا خمیر یک دستی حاصل گردد. این معجون را به پوست خود مالیده و پس از ۲۰ دقیقه پوست خود را شستشو دهید.

اگر می خواهید پوستتان سفت و مستحکم شود به مخلوط کن یک سفیده تخم مرغ نیز بیفزایید.


جلوگیری از جوش زدن صورت بعد از بند انداختن

خدمت کلیه خانم هایی که از جوش صورت بعد از بند انداختن رنج می برند. غیر از مواردی که فرد دارای پوست حساس هست و به هر صورت جوش می زند بهتر است Shave کنید و یا اینکه با رعائت موارد زیر مانع جوش زدن صورت خود بشوید.

قبل از بند انداختن و یا هر نوع روش اپیلاسیون پوست خود را با ضد عفونی کننده ها تمیز کنید.

بعد از انجام اپیلاسیون و یا بند یا وکس صورت از موادی مانند witch hazel or tea tree and alovera استفاده کنید. این مواد خون های به سطح پوست آمده را که باعث گرمی پوست می شوند و صورت جوش میزند را خنک می کند. و قرمزی پوست را کم می کند. البته ما در سالن خودمان از یک ماسک گیاهی خنک بعد از بند و یا وکس صورت استفاده می کنیم که تاکنون خوب جواب گرفتیم.

به هر حال بهتر است به محلی که اپیلاسیون شده دست نزنید و از کرم های آرایشی و یا هر نوع مواد دیگر که دارای عطر می باشد برای ٢۴ ساعت استفاده نکنید. برای اینکه منافذ پوست باز هستند و سریع میکروب جذب می کنند و یا منافذ با مواد آرایشی گرفته می شوند.

بعد از ۴٨ ساعت از مواد پیلینگ پوست استفاده کنید تا یک لایه از پوست های مرده را از پوست بردارد و این همان سطحی است که در مقابل رویش مو مقاومت می کند و تبدیل به جوش می شوند. این کار را هر دفعه که حمام می کنید انجام دهید. خوشبختانه این بار جوش نمی زنید.

در اخر نخ بند شما باید تمیز باشد. حتما دقت کنید که آرایشگر قبل از بند انداختن شما با تکه ای پنبه آغشته به مواد ضدعفونی کننده بند را ضد عفونی کند. پس از پایان کار در صورت قرمزی و تورم از پمادهای کالامین دی- کالاندولا- بتامتازون و اکسید دوزنگ می توانید استفاده کنید.

یادتان نرود اگر بند صورت را هر دو هفته یکبار پشت هم انجام دهید موهایتان زیاد بلند نشده و پوست صورتتان کشیده نمی شود و خود مانع جوش زدن می شود.

اگر با رعایت همه موارد باز هم جوش زدید بهتر است که به لیزر کردن موی خود فکر کنید که لیزر و الکترولیز یکی از مواردی است که برای اپیلاسون دائم استفاده می شوند و کار ساز هم هستند.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه