آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهد !؟
خانه » آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهد !؟

آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهد !؟

62K بازدید
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
56

آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهد !؟

تشخیص باکره بودن توسط پزشک

آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهد !؟ , آموزش جنسی , آموزش جنسی زناشویی , ارتباط جنسی , انواع پرده بکارت , پزشکی , ترفندهای فهمیدن وجود پرده بکارت , تشخیص پارگی پرده بکارت , تشخیص وجود پرده بکارت , تشریح انواع پرده بکارت , چگونگی فهمیدن وجود پرده بکارت , حالت ارتجاعی پرده بکارت , رابطه جنسی , روابط جنسی , روش تشخیص پرده بکارت , روش تشخیص وجود بکارت , روشهای تشخیص وجود پرده بکارت , روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت , زناشویی , زناشویی و ازدواج , عکس انواع پرده بکارت , معاینات پزشکی , مقالات روابط جنسی , مقالات زناشویی , وجود پرده بکارت , وجود پرده بکارت در زنان , باکره بودن , زن باکره , باکره بودن زنان , باکره بودن دختر , دختر باکره , تشخیص باکره بودن یا نبود دختران

تشخیص وجود بکارت در خانم ها و یا عدم وجود آن در برخی از موارد برای پزشکان هم مشکل است و به سادگی قادر به تشخیص نیستند. این امر به پر رمز و راز بودن بدن خانم ها اشاره دارد. در ادامه این مقاله با فارسی مد همراه باشید.

باکره بودن زن و رازهای پنهان در بدن خانم ها

در تمام رشته ها و بخش های پزشکی راز و رمزهایی پنهان است که به دلیل ناشناخته بودنشان باورهای نادرستی را ایجاد کرده اند . به عنوان مثال باورهایی در مورد بدن خانم ها که بعد از ازدواج سوالات بسیاری در مورد ان پیش می آید .در حیطه هایی که تحقیقات در مورد مشکلات پزشکی خانم ها با کمبود رو به رو است، مسئله فقط جنسیت گرایی نیست. نوسانات هورمون های زنانه بسیار پیچیده است و می تواند یافته ها را دچار مشکل کند. ولی در سال های اخیر، توجه بیشتر به خانم ها معطوف شده است. با این حال هنوز اطلاعات نادرست زیادی بین عموم در جریان است.


باورهای نادرست در مورد بدن زنان باکره و همسردار:

باور نادرست 1 : دکتر می تواند باکره بودن زن را تشخیص دهد یا خیر.

تحقیقات متعددی نشان داده است که حتی با نزدیک نمایی ده برابر هم پزشکان نمی توانند باکره بودن دختران را از آنهایی که فعالیت جنسی دارند تشخیص دهند. فقط به سادگی چک کردن سوراخی در پرده نیست، چون همیشه سوراخی روی پرده وجود دارد. دکتر راشل وریمن از دانشگاه ایندیانا می گوید، «بعضی تصور می کنند پرده بکارت (تا زمانیکه باکرگی از دست برود) روی واژن را می پوشاند، ولی این درست نیست.» او می گوید در موارد نادر وقتی پرده به طور کل روی واژن را بپوشاند، خون عادت ماهیانه داخل رحم می ماند و مشکلات پزشکی متعددی ایجاد می کند.

آیا پزشک می تواند باکره بودن زن را تشخیص بدهند !؟

باور نادرست 2 : زنان طی عادت ماهیانه نمی توانند باردار شوند.

با اینکه احتمال بروز چنین اتفاقی کمتر است ولی وقتی صحبت به باردار شدن می رسد هیچ چیز غیرممکن نیست. اسپرم وقتی وارد بدن زن می شود می تواند تا یک هفته برای پیدا کردن تخمک صبر کند. تخمک گذاری خیلی زود بعد از عادت ماهیانه یا حتی حین آن شروع می شود و این مسأله به اسپرم منتظر شانس می دهد. روش کنترل بارداری زمانبندی چندان خوب کار نمی کند و همین باعث می شود زوج هایی که از این روش استفاده می کنند، بچه دار شوند.


باور نادرست 3 : مردها و زن ها به یک میزان خواب نیاز دارند.

در یک تحقیق که در سال 2008 توسط ادوارد سوارز در دانشگاه دوک انجام گرفت، مشخص شد کم خوابی نه تنها ناراحتی روانی بیشتری برای زن ها ایجاد می کند، بلکه سطح انسولین و التهاب را هم بالا می برد که از جمله عوامل به خطر افتادن سلامتی است. در تحقیقی که در سال 2007 روی بیش از 6000 شرکت کننده انجام گرفت مشخص شد که زنانی که 5 ساعت یا کمتر در شب می خوابند تا دو برابر بیشتر از کسانی که هفت ساعت یا بیشتر می خوابند، دجار فشارخون بالا می شوند. ولی بین مردها چنین رابطه ای دیده نشد. زیباهای خفته بهتر است با ساعت بدن خود بیدار شوند.


باور نادرست 4 : یائسگی میل جنسی را دچار افت ناگهانی می کند.

تغییر لزوماً چیزی نیست که داخل اتاق خواب اتفاق می افتد. یک تحقیق جامع بر روی عادت های جنسی در امریکا که توسط ادوارد لاومن و همکارنش در سال 1994 انجام گرفت مشخص کرد که تقریباً نیمی از زنان در ده پنجاه سالگی خود چندین مرتبه در ماه رابطه جنسی دارند.

بااینکه گُرگرفتگی و سایر ناراحتی های مربوط به علائم یائسگی باعث می شود زنان برای مدتی موقت سرحال نباشند، ولی هیچ رابطه مستقیمی بین یائسگی و میل جنسی وجود ندارد. بنابراین اگر می خواهید وارد یائسگی شوید، هیچ دلیلی ندارد که با رابطه جنسی خداحافظی کنید.


باور نادرست 5 : آنتی بیوتیک داروهای ضدبارداری را نا مطمئن می کند.

حتی بسیاری از پزشک ها هم همین عقیده را دارند. داروهای ضدبارداری خودشان یک درصد احتمال خطا دارند. و این میزان خطا وقتی با اکثر داروهای آنتی بیوتیک هم مصرف شود، بی تغییر می ماند.

یک استثنا در این زمینه داروی ریفامپین است که آنتی بیوتیکی است که برای بیماری سل تجویز می شود. ریفامپین سطح هورمون های محافظ بارداری که با قرص های ضدبارداری تحریک می شود را کاهش می دهد ولی اینکه این تاثیر به اندازه ای بالا است که موجب خطر بارداری شود یا خیر هنور مشخص نیست.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه