با مزایا و عوارض لیزر کردن پوست آشنا شوید
خانه » با مزایا و عوارض لیزر کردن پوست آشنا شوید

با مزایا و عوارض لیزر کردن پوست آشنا شوید

9K بازدید
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
Elina
0 دیدگاه
42

با مزایا و عوارض لیزر کردن پوست آشنا شوید

مزایا و عوارض لیزر کردن پوست

با مزایا و عوارض لیزر کردن پوست آشنا شوید آرشیو مقالات پوست پوست حساس پوست خشک پوست زیبا پوست سالم پوست معمولی زیبا شدن زیبا شوید زیباتر شدن زیباشدن زیبایی زیبایی پوست زیبایی و شادابی سلامت و زیبایی مقالات آرایش و زیبایی نکات آرایشی و زیبایی لیزر کردن لیزر لیزر کردن پوست عوارض لیزر کردن عوارض لیزر کردن پوست مزایا و عوارض لیزر کردن پوست برداشتن موهای زاید لیزرهای جراحی لیزرهای تراپیوتیک لیزرهای درمانی لیزرهای زیبایی پوست لیزرتراپی مزایا و عوارض لیزر کردن

رئیس مرکز تحقیقات لیزر پزشکی ایران عنوان کرد: لیزر هم یک نوع از امواج الکترومغناطیس است و در بخش پوست مانند زیبایی، برداشتن موهای زاید و خال، لیزرهای جراحی، کندگی و تخریبی و لیزرهای تراپیوتیک یا لیزرهای درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با فارسی مد همراه باشید …


فکر آزاد با اشاره به اینکه بسیاری از افراد علاقه مند به زیبایی با لیزر، نگرانی زیادی در خصوص آسیب رساندن آن در ناحیه زیر بغل و غدد لنفاوی دارند، گفت: احتمال این خطر بسیار کم است و تاکنون در مقالات ارائه شده در جهان این مورد گزارش نشده است.


رئیس مرکز تحقیقات لیزر پزشکی ایران با بیان اینکه غدد لنفاوی حساس تر از ناحیه تناسلی در مردان و زنان است، گفت: ممکن است لیزرهای زیبایی پوست برای غدد لنفاوی زیر بغل و در خانم های باردار خطرناک باشد که با در نظر گرفتن این احتمال و به دلیل ضروری نبودن در این افراد مورد استفاده قرار نمی گیرد.


وی با اشاره به اینکه در ایران لیزر در بیماران مبتلا به سرطان استفاده نمی شود، اظهار کرد: به دلیل اینکه دانش ما برای کاربرد لیزر در پزشکی بسیار اندک است جانب احتیاط را رعایت می کنیم، در حالی که اخیرا در آمریکا از آن به عنوان درمان های پشتیبانی در بیماران سرطانی استفاده می کنند.


دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: افرادی که شیمی‌ درمانی یا رادیوتراپی ناحیه سر و گردن انجام می دهند دچار زخم های آزاردهنده داخل دهان می شوند که لیزر به عنوان یک پروتکل کمکی برای کاهش درد و سوزش زخم ها مورد استفاده قرار می گیرد تا بیمار قادر به غذا خوردن باشند.


فکر آزاد ضمن پیشنهاد استفاده از لیزر تراپی بعد از شیمی درمانی یا رادیوتراپی به عنوان اقدام پیشگیرانه گفت: در این صورت زخم های داخل دهان در این افراد کمتر اتفاق خواهد افتاد، اما باز هم تاکید بر این است که اگر از وجود غده ای در قسمتی از بدن باخبر هستید از لیزر استفاده نکنید.


رئیس انجمن علمی لیزر پزشکی ایران ادامه داد: به طور کلی لیزر هم یک نوع از امواج الکترومغناطیس است و در بخش پوست مانند زیبایی، برداشتن موهای زاید و خال، لیزرهای جراحی، کندگی و تخریبی و لیزرهای تراپیوتیک یا لیزرهای درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.


دانشیار دانشگاه علوم پزشکی به لیزرهایی که در ناحیه پوست برای برداشتن موهای زاید استفاده می شود، اشاره و تصریح کرد: طبیعتا دامنه نفوذ این نوع لیزر در همان ناحیه است که به اندازه درم (میان پوست) یا اپیدرم (روی پوست) و تا جایی که مولکول های مو وجود دارد نفوذ می کند و بعد از آن به قدری کم می شود که حتی قدرت گرمایش هم ندارد.

 مزایا و عوارض لیزر کردن پوست

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه