طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین برای پوست و مو
خانه » طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین برای پوست و مو

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین برای پوست و مو

10K بازدید
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
Elina
0 دیدگاه
43

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین برای پوست و مو

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین برای پوست و مو  آرشیو مقالات اکسیدان‌ بهترین سفید کننده دندان پاک کردن کلر از مو پاک کردن کلر از مو با جوش شیرین پاک کردن لاک ناخن ها پاک کردن لاک ناخن ها با جوش شیرین پاهای زیبا پوست پوست حساس پوست خشک پوست زیبا پوست سالم پوست معمولی پوست و مو جوش شیرین جوش شیرین بهترین سفید کننده دندان جوش شیرین خوشبو کننده طبیعی دهان خمیر دندان خانگی خوشبو کردن دهان خوشبو کننده طبیعی دهان زیبا شدن زیبا شوید زیباتر شدن زیباشدن زیبایی زیبایی پوست زیبایی و شادابی ساخت شامپو با جوش شیرین سفید کننده دندان سلامت و زیبایی شامپو شامپوی خشک طرز تهیه ماسک های زیبایی طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین عسل کلر لاک ناخن لوسیون های زیبا کننده پوست و مو ماسک ضد جوش صورت ماسک ضد جوش صورت با جوش شیرین ماسک های زیبایی ماسک های زیبایی جوش شیرین مقالات آرایش و زیبایی نرم کردن آرنج نکات آرایشی و زیبایی

به صورت خلاصه و مفید با ماسک های زیبایی و لوسیون های زیبا کننده پوست و مو که با جوش شیرین تهیه می شوند آشنا خواهید شد. در ادامه با فارسی مد همراه باشید …


با جوش شیرین حمام لطیف بگیرید

4 قاشق غذاخوری جوش شیرین + 5 قاشق غذاخوری عسل + 2 لیوان شیر + 15 قاشق غذاخوری نمک + 3 قاشق غذاخوری روغن بچه

در یک ظرف بزرگ جوش شیرین، عسل، شیر و نمک را مخلوط کنید، مخلوط را در وان آب گرم بریزید و سپس روغن بچه را اضافه کنید، برای مخلوط کردن مواد در آب از دست هایتان استفاده کنید سپس قدم در این حمام تسکین دهنده و آرام بخش بگذارید، این حمام برای نرمی پوست بسیار مفید است.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

ماسک ضد جوش صورت با جوش شیرین

مخلوطی از جوش شیرین و عسل می تواند به پاک کردن پوست کمک کند. این مخلوط را اعمال کرده و پس از 15 دقیقه بشویید.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

پاک کردن لاک ناخن ها با جوش شیرین

پس از اینکه لاک ناخن به مدت زیادی روی ناخن ها می ماند باعث می شود ناخن ها زرد به نظر برسند. با استفاده از مالش مخلوط جوش شیرین و پراکسید (اکسیدان) روی ناخن هایتان از شر این لکه های زرد خلاص شوید.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

ساخت شامپو با جوش شیرین

شما می توانید به 1/4 شامپوی مورد استفاده تان جوش شیرین افزوده و موهایتان را حجم دهید. جوش شیرین آلودگی موها را کاسته و موها را روشن تر و حجیم تر خواهد کرد.

می توانید از جوش شیرین به عنوان شامپوی خشک استفاده کنید به این طریق که مقداری از آن را روی موها بپاشید و سپس موها را شانه کنید و سپس با یک سشوار موها را پف دهید.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

پاک کردن کلر از مو با جوش شیرین

اگر زمان زیادی صرف شنا می کنید موهای شما ممکن است مملو از کلر بوده و یا تغییر رنگ دهد. می توانید با مخلوط مایع ظرفشویی و جوش شیرین و اعمال آن روی موهایتان از شر کلر خلاص شوید. با استفاده از یک نرم کننده موی خوب از این شیوه و تأثیرش خاطرجمع شوید زیرا این مخلوط موهای شما را بسیار بسیار تمیز خواهد ساخت.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

جوش شیرین بهترین سفید کننده دندان :

می توانید با جوش شیرین خمیر دندان خانگی بسازید، ابتدا 3 قاشق چایخوری جوش شیرین را با 1 قاشق چایخوری نمک مخلوط کنید سپس به آن 3 قاشق چایخوری گلیسیرین اضافه کنید و برای خوشبو شدن نیز 10 قطره از اسانس مورد علاقه تان به آن بیفزایید سپس به مقدار کافی آب به آن اضافه کنید تا شکل خمیر پیدا کند.

شما می توانید این خمیر دندان را در بطری ای کوچک نگهداری کنید، از آن جا که جوش شیرین یک سفید کننده دندان طبیعی است پس حسابی دندان ها را سفید می کند و از پوسیدگی آن ها نیز جلوگیری می کند، اگر هم فرصت کافی برای تهیه خمیر سفید کننده ندارید می توانید برای سفید تر دندان هایتان مسواک تر خود را درون جوش شیرین فرو برید سپس با آن دندان های تان را مسواک بزنید.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

جوش شیرین برای داشتن پاهای زیبا :

اگر روی پاشنه پاهایتان پینه بسته یا خیلی زبر و خشن شده است باید جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا خمیری چسب مانند بدست آید سپس این مخلوط را روی زبری های پاشنه قرار دهید و پس از 15 دقیقه بشوئید تا پاهایتان نرم شود (در صورت لزوم می توانید مدت بیشتری قرار دهید).

اگر پاهایتان خارش دارد 4 قاشق غذاخوری جوش شیرین را با 4 لیوان آب گرم مخلوط کنید و سپس پاها را حدود 10 دقیقه در آن بگذارید و با این کار خارش پاها آرام می گیرد.

همچنین می توانید با جوش شیرین خستگی پاها را نیز از بین ببرید، 3 قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک کاسه آب گرم حل کنید و سپس پاهای خسته تان را 15 دقیقه درون آن بگذارید تا خستگی از پاهایتان خارج شود.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

جوش شیرین برای نرم کردن آرنج :

چنانچه پوست آرنج یا زانو خشن و زبر شد باید ابتدا مقداری جوش شیرین را با مقدار کمی آب مخلوط کنید تا حالت چسبی پیدا کند سپس این مخلوط را مانند کرم به زانو یا آرنج بمالید و 15-30 دقیقه صبر کنید، پس از شست و شو می بینید که پوست زبر و خشن نرم شده است.

طرز تهیه ماسک های زیبایی جوش شیرین

جوش شیرین خوشبو کننده طبیعی دهان :

برای خوشبو کردن دهان می توانید 2 قاشق چایخوری جوش شیرین را در 1 لیوان آب حل کنید و در دهان غرغره نمائید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه