با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول
خانه » با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول

با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول

5K بازدید
جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
Elina
0 دیدگاه
54

با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید – بخش اول

نشانه ها و علائم عاشق شدن مردان چیست ؟

با علائم عاشق شدن مردان آشنا شوید - بخش اول  ابراز احساسات ابراز محبت خصوصیات افراد عاشق خصوصیات عاشق واقعی دایما به شما زنگ می زند دلبستگی دوست داشتن دوست داشتن حقیقی دوستی دیگر پیامک نمی فرستد عاشق عاشق بودن عاشق واقعی عاشق واقعی کیست عشق عشق حقیقی عشق حقیقی چگونه است عشق شدید عشق واقعی علائم عاشق شدن آقایان علائم عاشق شدن مردها فرستادن پیامک های بامزه محبت محبت و مهربانی واقعی محبوب معشوق نشانه های عاشق شدن مردها نشانه های عاشق واقعی نشانه های واقعی عاشق شدن وابستگی ویژگی های عاشق حقیقی نشانه های عاشق شدن مردها چیست نشانه های عاشق شدن مردها چیست بخش اول علامت ها و نشانه های عاشق شدن مردها

با علائم عاشق شدن مردان بیشتر آشنا شوید. مردها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظور این نیست که نمی توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی دهیم. به گزارش فارسی مد نشانه های عاشقی مردان متفاوت است و برای همه آنها به یک صورت صدق نمی کند اما شاید با دیدن علائم زیر امیدوار شوید که مرد مورد نظرتان عاشق شده است.

چگونه از احساسات واقعی یک مرد سر دربیاوریم؟

مردها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظورم این نیست که نمی توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی دهیم.

به همین دلیل، من هم از آن دسته زنانی هستم که تلاش می کنند تا سر از احساسات واقعی یک مرد دربیاورند و این در حالی است که او حتی تصورش را هم نمی کند. مطمئنا، او نیز امروز صبح سرشار از عواطف و احساسات بوده است، اما سرش آنقدر به پاسخگویی به تلفن ها و کارهایش گرم شده است که فرصتی برای توجه به این موضوع پیدا نمی کند.

ولی خانم ها، نگران نباشید؛ هنوز جای امیدواری هست. چرا که حتی اگر مرد شما این فرصت را ندارد که فورا عشقش را به شما ابراز کند، و بگوید که تا چه حد شیفته شما می باشد، نشانگر عشقی است که نسبت به شما دارد. به این نشانه ها توجه کنید:

علائم عاشق شدن مردان

فرستادن پیامک های بامزه

فرستادن پیش پا افتاده ترین و مسخره ترین پیامک ها از جانب او نشان می دهد که مست عشق است. به عنوان مثال، وقتی به شما پیام می دهد که دارم خرمالو میخورم در حالی که شما از خرمالو متنفرید، یا همین الان گربه ای را دیدم که شکل تو بود، در واقع منظورش این است که یادم هست که تو خرمالو دوست نداری، و برایم هم اصلا مهم نیست که گربۀ تو از مردها بدش می آید. همچنین دارد می گوید، ای کاش همین الان تو، و آن گربه زشتت، اینجا پیش من بودید.

علائم عاشق شدن مردان

دایماً به شما زنگ می زند

مردها تنها به سه دلیل گوشی تلفن را برمی دارند: (1) برای انجام کاری، (2) در مواقع اورژانسی، یا (3) شنیدن صدای کسی. و اگر شما همکار او یا تلفنچی اورژانس نیستید، پس فقط می خواهد صدای شما را بشنود. و این یکی دیگر از نشانه های واقعی عاشق شدن است.

علائم عاشق شدن مردان

دیگر پیامک نمی فرستد

دخترها زمانی پیامک ارسال می کنند که جوابی دریافت کنند، درست است؟ پس اگر دختر مورد علاقه شما دیگر برایتان پیامکی نمی فرستد، مفهومش آن است که شما پاسخ پیامک های او را نداده اید و یا اعتراض کرده اید. مثلا پسری که نامزدش آخر شب برایش پیامک های بامزه می فرستاد یکبار از خستگی چنین پیامکی را در جواب فرستاده بود: تا چشمانم گرم خواب می شود، صدای پیامک های تو می آید. بس کن دیگر، فردا صبح باید بروم سرکار. حواستان باشد. اگر خواستید چنین پیامکی برای نامزدتان بفرستید بهتر است فاتحه رابطه تان را بخوانید.

علائم عاشق شدن مردان

به نظرت چی خوبه؟

به نظرت روی کارت تولد مادرم چی بنویسم؟ به نظرت کفشام به این شلوار میاد؟ به نظرت کدام رنگ ژاکت خوبه برای پدرم بخرم؟ پسرها چنین سوالاتی را تنها زمانی می پرسند که هورمون های عشقشان لبریز شده باشد.

علائم عاشق شدن مردان

از دوستانش می شنوید که لحظات سختی را می گذراند

هیچکس بهتر از شما نمی داند که نامزدتان از همه دوستانش بهتر است. پس توجه کنید: مثلا اگر شنیدید که می گویند جدیدا چقدر رفتارش بد شده، یا چیزی در این راستا که بر علیه او گفته می شود، در واقع دوستانش دارند از تغییرات رفتاری صحبت می کنند که شما متوجه آن نیستید. بنابراین از دوستان بی مخ نامزدتان متشکر باشید چرا که حالا دیگر خوب می دانید که دست عشق تان را بدجوری توی پوست گردو گذاشته اید.

با علائم عاشق شدن مـردان آشنا شوید – بخش دوم

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه