با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید
خانه » با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید

با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید

8K بازدید
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
Hatim
0 دیدگاه
79

با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید

اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی

با اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی آشنا شوید

هر کسی ممکنه حین رابطه جنسی اشتباهاتی رو ندانسته مرتکب بشه که اون کارها باعث خاموش شدن میل جنسی همسرش بشن. دونستن این اشتباهات در رابطه جنسی کمک میکنه هم خود فرد و هم همسرش از رابطه جنسی شون لذت بیشتری ببرن. از طریق لینکهای پایین می تونید بعضی اشتباهات در رابطه جنسی رو که خانمها و آقایان انجام میدهند، بدونین …

در ادامه با فارسی مد همراه باشید

اشتباهاتی که آقایان مرتکب می شونداشتباهات نابود کننده رابطه جنسی

بدون یک کلمه حرف، پیش به سوی رابطه جنسی

خیلی از مردها به اشتباه تصور می‌کنند که پاسخ مثبت دادن به درخواست رابطه ‌جنسی یک وظیفه ی اجباری برای همسرشان است. اجازه ندهید همسرتان احساس کند بدن او را اسباب بازی خودتان می دانید. محترمانه و اندکی مظلومانه! از او درخواست رابطه جنسی کنید. این چیزی از مردانگی شما کم نمی کند.

این جملات چطورند؟

“عزیزم خیلی دلم برات تنگ شده. تو چطور؟” یا سعی کنید کمی رک تر بگویید “عزیزم، میخوامت!”


جورج کلونی زندگیتان باشید

به خودتان رسیدگی کنید و اجازه ندهید وزنتان بالا برود. به خودتان خیلی سخت نگیرید که خسته شوید ولی خودتان را کامل رها نکنید. آب کردن چربی شکم کار سختی است، اما ناامید نشوید.

همسرتان مردی می‌خواهد که از بهداشت عمومی گرفته تا نحوه لباس پوشیدن ، چه از نظر جسمی، چه فکری و چه روحی مراقب خودش باشد. تصور رابطه جنسی با فردی که موی زیر بغل بلند و دهانی با بوی پیاز دارد به هیچ وجه تحریک آمیز نیست!اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی


نادیده گرفتن بمب محرک خانمها

خیلی از آقایان ممکن است تصور کنند که اوج لذت خانم‌ها مستقیما” به دخول بستگی دارد. درست است که دخول همراه با لذت است اما راه اصلی برای ارضاء کردن خانمها جای دیگری است.

کلیتوریس یک عضو پر از پایانه عصبی است که بمب لذت ‌دهی خانمهاست. هیچوقت توانایی آن را نادیده نگیرید. اگر شما یکی از بسیار مردانی هستید که نمی‌دانید در مورد چه حرف میزنم، یک جستجوی ساده در اینترنت کنید و درمورد بدن همسرتان اطلاعات کسب کنید. مطمئن باشید که او قدردانتان خواهد بود. ماساژ آرام یا تند، بسته به تمایل همسرتان می تواند معجزه کند.


مستقیم بروید سر اصل مطلب

رانندگان حرفه ای هم قبل از شروع مسابقه موتور ماشین خود را گرم می کنند. شما هم قبل از رفتن سراغ اندام اصلی همسرتان در رابطه‌ جنسی، باید خوب همسرتان را تحریک کرده باشید.

روی کل بدن او تمرکز کنید. از نوک سر تا نوک پا. نقشه ی جنسی بدنش را بدانید و روی تحریک نقاط حساس بدن او تمرکز کنید. ذهنش را هم فراموش نکنید. تابحال درمورد افکارش در این مورد سوال کرده اید؟ حالا وقتش است.اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی


فراموش کردن محرک‌ های جنسی دیگر

بیشتر زن‌ها نواحی تحریک‌کننده دیگری هم به جز سینه‌ها، نوک‌سینه‌ها و اندام جنسیشان دارند. این سه متداول‌ترین نواحی تحریک پذیر بدن خانمها هستند. قبول کنید تمرکز کردن روی آنها کار کلاسیک ولی تکراری است. خلاق باشید. از او بپرسید که چه دوست دارد و چیزی که می‌گوید را به یاد بسپارید و بعدها همسرتان را غافلگیر کنید.

برای پیدا کردن نواحی تحریک‌ کننده همسرتان وقت بگذارید: گردن، شانه‌ها، پشت، باسن حتی پاها هم جزو نواحی تحریک ‌پذیر بدن خانمها هستند. ضمنا”؛ گوش‌ها را فراموش نکنید.


فکر کنید همسرتان باید مثل یک هنرپیشه فیلم های محرک رفتار کند

یکی از بدترین چیزهایی که ممکن است مردی از همسرش انتظار داشته باشد این است که خیال‌پردازی‌هایی که فقط در فیلم‌های محرک جنسی می‌تواند ببیند را برای او انجام دهد. با همسرتان مثل یک ابزار رفتار نکنید. مشکل اینجاست که آن دسته فیلم ها تلاش می کنند که صحنه خوبی را برای بیننده بسازند نه اینکه لذت و میل هنرپیشه ها را بیشتر کنند. تختخواب شما باید سرزمین امن و آرامی باشد که همسرتان در آن احساس بی کفایتی نکند.


فراموش کردن فانتزی های جنسی همسرتان

همه زن‌ها یک روی شهوانی کشف نشده دارند . ممکن است حتی خودشان هم ندانند که این جنبه‌ شخصیتشان کجاست، اما شما می توانید کمکشان کنید و آن را کشف کنید. خیال‌پردازی‌های رمانتیک دونفره داشته باشید. آن دختر پرشور گرم درون همسرتان را کشف کنید و اجازه بدهید هر دویتان را غافلگیر کند.


او را فقط برای تختخواب بخواهید

بعد از یک روز طولانی و خسته ‌کننده، که حتی فرصت نکرده اید به او تلفن هم بزنید، توقع داشتن یک هم آغوشی گرم خیال خامی است. همسرتان دوست دارد مطمئن باشد که شما در تمام اوقات به فکرش هستید. حتی اگر وسط یک جلسه کاری هستید برایش یک پیام دو کلمه ای بفرستید “تو بهترینی”

بگذارید بفهمد که مهمترین شخص زندگیتان است.


خیلی سریع تمامش کنید

کُند پیش بروید. سعی کنید از با هم بودن لذت ببرید. نوازشش کنید و اجازه بدهید او هم در پیشبرد رابطه نقش خودش را ایفا کند. اگر زمانتان کم است ممکن است نتوانید این کار را بکنید، اما اگر وقت کافی دارید، عجله نکنید. رابطه جنسی شاهانه و کاملی برقرار کنید. ریلکس باشید و لذت ببرید! اکثر خانمها حرکات ملایم و نرم را ترجیح می دهند و آن را تحریک پذیرتر می دانند. از او بپرسید چه چیزی را ترجیح می دهد و با نیازهایش هماهنگ باشید.اشتباهات نابود کننده رابطه جنسی


وزنتان را روی بدن همسرتان نیندازید

شاید باورتان نشود اما واقعیت این است که اکثر خانم ها دوست دارند که طی رابطه جنسی کمی از وزن همسرشان روی آنها بیفتد.برای خانم ها رابطه جنسی راهی برای نزدیکتر شدن به آقایون است. وقتی وزنتان را روی بدن او می اندازید او لذت زیادی می برد. طی رابطه جنسی، تقریباً همه خانم ها از اینکه بدن مردشان به بدن آنها بچسبد بسیار لذت می برند.

شاید بپرسید که چه مقدار از وزنتان را باید روی او بیندازید؟ آنقدر که بعد از تمام شدن رابطه جنسی خانمتان احساس نکند که تریلی از روی او رد شده! حد و مرز را نگه دارید. چون اگر به مدتی طولانی همه وزنتان را روی او بیندازید برای او دردناک خواهد بود.

منبع : seminarema.com

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

7 کار قبل از رابطه جنسی که باعث افزایش صمیمیت با همسر می شود
نکته های مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان و خانم ها
چگونه تشخیص دهید سازگاری جنسی با همسر آینده تان دارید یا خیر؟
با علائم و خصوصیات مردهای هوسباز آشنا شوید
به همسر فعلی خود درباره رابطه های جنسی گذشته چه بگوییم!؟
آموزش کلمات صحیح برای به دست آوردن دل خانم ها
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
خصوصیات زنانی که باعث کاهش میل جنسی مردان می شوند
ویژگی هایی که بیشتر در مردان مستعد خیانت کردن دیده می شود
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
9 علامت که زمان ترک یک رابطه را نشان می‌دهد

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد