نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  شماره عضویت
  2
  عنوان کاربر
  مدیر کل سایت و انجمن
  میانگین پست در روز
  0.12
  نوشته ها
  338
  موضوع ها : 201
  تشکر
  95
  58 بار تشکر شده در 43 پست
  حالت من : Mehraboon

  Exclamation قوانین سایت و انجمن فارسی مد بروز شد! (حتما خوانده شود)

  قابل توجه کلیه کاربران گرامی و محترم سایت و انجمن فارسی مد!

  با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و فعالیت خود انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین ،وضع شده است ، که کاربران مي بایست طبق آن عمل کنند . در غير این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغام هايي که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع کاربران میرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همکاران سایت ، مدیران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقیق این قوانین گزینه ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم را تيك بزنيد و سپس روی كليد ثبت نام کلیک کنید . شما میتوانید براي خواندن قوانین به بخش قوانین سایت نیز مراجعه نماييد.

  قانون شماره 1- تمامی کاربران مي بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسي ایجاد نماييد همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر وجود نخواهد داشت.

  قانون شماره 2- کاربران سایت مي بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 3- کاربران مي بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهای خود از يك موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع مي بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غير اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، يك برنامه ، چطوری میتوانم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پيغامها جدا خودداری نماييد كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در این زمینه :*براي انتخاب موضوع میتوانید از کلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

  قانون شماره 4- لطفاً در هنگام ایجادتاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نا متناسب با سوال تان خودداری نمایید.

  قانون شماره 5- لطفاً از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تا پیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جست جو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمن های مختلف خودداری فرمایید.

  قانون شماره 6- در صورتی که مايل به ارسال مطلبی از يك سایت دیگر مي باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نماييد.

  قانون شماره 7- در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سایت و غیره) خودتان و دیگران جدا خودداری نماييد. در صورتی كه سایت شما فعّالیت آموزشی و یا فرهنگی دارد با ذکر فعالیت سایت براي شناساندن آن به کاربران میتوانید امضا را به سایت خود لينك دهید البته توجه داشته باشید كه امضا باید کوتاه باشد . همچنین در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما مي توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نماييد. در صورتی که به غير از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

  قانون شماره 8- لطفاً از ساخت بیشتر از يك حساب در سایت جداً خودداری فرماييد. در صورت مشاهده بیشتر از يك حساب از طرف يك کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وی به همراه آی پی وی به انجمنها مسدود خواهد شد.

  قانون شماره 9- مباحث مربوط به Hack (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیدا در سایت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که براي کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غير از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

  قانون شماره 10- لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نا متناسب با سوال تان خودداری نماييد.

  قانون شماره 11- لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامی سوالات در يك ارسال خودداری فرماييد .

  قانون شماره 12- لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرماييد. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهايشان بسیار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد ! شود یا احساس حقارت ! کند، اکیدا خودداری فرماييد.

  قانون شماره 13- لطفاً در صورتی که جواب يك سوالی را نمي دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرماييد. در صورتی که بحث خاصی دارید مي توانید براي خودتان يك بحث عمومی باز کنید.

  قانون شماره 14- از نوشتن نامه هاي تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنيد. در صورتی كه ارسال هاي مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اكانت براي همیشه بسته خواهد شد.

  قانون شماره 15- از نوشتن يك سوال و یا يك نامه در انجمنهای مختلف خودداری كنيد. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

  قانون شماره 16- مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد ميكنيم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ویروس يابي و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

  قانون شماره 17- براي امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتی كه مستقیماً با يك کاربر از طریق ايميل ، چت و یا هر طریقه ديگري ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بو جود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

  قانون شماره 18- در صورت مشاهده هر گونه بي احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

  قانون شماره 19- تغيير نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است . چنانچه تمایل به تغيير نام کاربری خود دارید براي مدیران ارشد سایت پیغام خصوصی ارسال نماييد و در آن پیغام نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ايميل خود را قید نماييد.

  قانون شماره 20- لطفاً در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدّا خودداری فرماييد. ضمنا از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری كنيد كه در این صورت ، دسترسی کاربر براي همیشه به سایت قطع خواهد شد و علاوه بر آن آی پی و مشخصات کاربری فرد متخلف در صورت درخواست مراجع ذیصلاح کشور به آن مقام محترم ارجاع داده خواهد شد.

  قانون شماره 21- چنانچه تاپيک و یا پيغامي* از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفاً براي مدیر آن انجمن يك پیغام خصوصي* ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي* مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمايي* و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي* آن ارسال و یا تاپيک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

  قانون شماره 22- در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از يك کاربر در صورت تمایل آدرس تاپيک را براي مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسيدگي* شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گيري و شخصا با کاربر ديگري برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

  قانون شماره 23- در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصي* در مورد يك کاربر و یا يك مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

  قانون شماره 24- هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با يك کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

  قانون شماره 25- هرگونه بحثي* که موجب انحراف تاپيک ها از مسیر اصلي* خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپيک و یا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتي* که کاربری باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي* شما شد میتوانید لينك تاپيک را براي مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

  قانون شماره 26- لطفاً از ارسال پست هاي تکراری خودداری فرماييد. پست هاي تکراری توسط مدیران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتی كه کاربر قصد تبلیغ و یا نمایش يك مطلب در تمامی انجمن ها را داشته باشد ، تمامی آن ارسال ها حذف خواهند شد. چرا كه این كار باعث اذیت کاربران دیگر مي شود. در صورت تکرار این عمل از سوی کاربر ، اكانت وی نیز در اولین فرصت حذف خواهد شد.

  قانون شماره 27- در صورت داشتن انتقاد از يك مدیر لطفاً در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصي* آنرا براي آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مديري در انجمن دارید لطفاً آنرا فقط از طریق پیغام خصوصي* براي مدیریت سایت* : ارسال نمائید تا به موضوع رسيدگي* و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما براي مدیر انجمنها ايميل ارسال کنید.

  قانون شماره 28- قانون كپی رایت © (Copy Right): در صورتی كه میخواهید از مباحث و آموزشهايي كه در این انجمنها ذکر شده است در جايی دیگر و یا در سایت خود استفاده كنيد ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزاميست و در صورت امکان لينك پیغام را هم براي اطلاعات بیشتر ذکر نماييد.

  با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را در سایت به عهده خواهيد گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد.با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستور العملهايی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم, به اميد داشتن ساعات و لحظات خوش و مفید در هنگام مشاهده این سایت براي شما!

  موفق و پیروز باشید


  مدیر کل سایت و انجمن (Admin)


 2. افرادی که از این پست مفید admin تشکر کرده اند:


 3. Top | #2

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  شماره عضویت
  2
  عنوان کاربر
  مدیر کل سایت و انجمن
  میانگین پست در روز
  0.12
  نوشته ها
  338
  موضوع ها : 201
  تشکر
  95
  58 بار تشکر شده در 43 پست
  حالت من : Mehraboon

  Exclamation قوانین سایت و انجمن فارسی مد بروز شد! (حتما خوانده شود)

  با سلام و احترام مجدد به کلیه کاربران سایت فارسی مد،
  نظر به توسعه سایت و انجمن قوانین جدیدی به سایت اضافه شده که از کلیه کاربران درخواست میشود حتما موارد و قوانین جدید را مطالعه کرده و لازم است در استفاده از سایت مد نظر خود داشته باشند.

  قوانین جدید بشرح ذیل می باشد :

  توصیه میکنیم به جهت مسائل امنیتی پسورد خود را تغییر داده و در جای امنی ذخیره یا به خاطر بسپارید و از در اختیار گذاشتن پسورد خود به دیگران شدیدا خودداری کنید! پسورد شما باید پیچیده باشد ! از انتخاب کلمات قابل حدس توسط دیگران مانند تاریخ تولد ، شماره شناسنامه یا گذرنامه شما ، اعداد 123 و... به عنوان پسورد خود جدا پرهیز کنید!

  ویژگی یک پسورد خوب و مناسب عبارتست از ترکیب حروف کوچک و بزرگ انگلیسی به همراه کاراکترهای ویژه ( ^_)&%^@!×$+-=}[] و ... )

  مثل : &%^@!PbL×f55_)o0$tgspB


  نکته بسیار مهم : مراقب ایمیلها و پیام خصوصی هایی که بصورت جعلی از طرف ما برای شما ارسال می شود باشید. بعضا مشاهده شده فرد یا افرادی از طرف ما بصورت جعلی به کاربران ایمیل ارسال کرده اند و درخواست پسورد آنها را کرده اند. مراقب این گونه ایمیلها باشید و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و محرمانه منجمله رمز عبور و ... خود را به دیگران ندهید.

  سایت فارسی مد هیچگونه نیازی به رمز عبور و مشخصات محرمانه و شخصی کاربران ندارد! و آنها را هیچگاه درخواست نکرده و نمی کند! هیچگاه به چنین ایمیلها و پیام خصوصی ها اهمیت ندهید و فورا آنها را پاک کنید.

  تذکرات و توصیه ها :

  بخش اول :


  تشویق و یا اشاعه فحشا از بزرگترین جرایم اینترنتی است و قابل تعقیب قانونیست.
  آدرس رایانه شما روی سرور ذخیره شده پس لطفا به [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] احترام بگذارید.
  به حقوق و شخصیت دیگران احترام بگذارید.
  شماره تلفن ثابت خود را حتی به مدیران سایت هم ندهید.
  لطفا به مقدسات و سنت ها توهین نکنید.
  در این مکان [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] فرهنگ ها متفاوت است، به فرهنگ های همدیگر احترام بگذارید.
  از به راه انداختن بحث های سیاسی جدا بپرهیزید.
  اطلاعات خصوصی افراد را فاش نکنید. این عمل جزء جرایم قابل تعقیب است.
  از نشر اکاذیب و [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] بپرهیزید.
  سعی کنید، نام و فامیل واقعی خود را محرمانه نگهدارید.

  بخش دوم :

  هرگونه فعالیت تجاری در این مکان [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] است حتی توسط مدیران.
  به ارزش های [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] احترام بگذارید. فرهنگ بیگانه را ترویج نکنید.
  تبلیغات وب سایت های دیگر در این مکان اکیدا ممنوع است.
  استفاده از تصاویر خصوصی دیگران قابل تعقیب قانونیست. آدرس رایانه شما روی سرور ذخیره شده.
  در صورت استفاده از [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] از سایت اخراج خواهید شد.
  شماره تلفن همراه خود را در اختیار هیچکس قرار ندهید.حتی مدیران سایت (به غیر از مدیر کل سایت و انجمن => Admin)
  [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] خود را به هیچ وجه برای دوستان اینترنتی خود ارسال نکنید.
  هرگونه اقدام علیه امنیت و آسایش عمومی در این سایت قابل پیگرد است.
  در این سایت و چت روم ها از همه اقوام ایرانی هستند.به همه اقوام احترام بگذارید!
  افکار خود را به دیگران تحمیل نکنید و [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] را نخورید.
  مراقب باشید [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] بازیچه دست دیگران نشود.
  فاش کردن جزئیات نظامی کشور، جرم است و قابل تعقیب است.

  بخش سوم :

  آدرس رایانه شما روی سرور ذخیره شده. بحث های غیر اخلاقی و علیه [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] و [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] عمومی قابل تعقیب است.
  لطفا در محیط مجازی [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] تحت تأثیر صحبت های عاطفی دیگران قرار نگیرید.
  اینجا یک محیط مجازیست، لطفا از چت روم و سایت لذت ببرید ولی به دیگران اعتماد نکنید.
  افرادی که مزاحمتان هستند را مسدود کنید.
  هرگونه بحث علیه [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] اکیدا ممنوع است.
  هرگونه بحث علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی اکیدا ممنوع است.
  هرگونه بحث که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوا مرتبط با جرایم رایانه ای ) اکیدا ممنوع است.
  لطفا اطلاعات خصوصی خود را حتی در اختیار [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] سایت نیز قرار ندهید.
  شنود و دسترسی غیرمجاز به داده های حفاظت شده رایانه ای [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] است.
  نکات امنیتی را رعایت کنید تا مورد سرقت و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرید.

  بخش چهارم :

  هتک حیثیت و نشر اکاذیب در محیط [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] جزء جرایم و قابل تعقیب است.
  آموزش نحوه استفاده از نرم افزار های غیر مجاز جزء جرایم است.
  در محیط مجازی از [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] خود استفاده نکنید.
  هرآنچه به نظر شما صحیح است، ممکن است به نظر سایرین صحیح نباشد. طرز فکرتان را به سایرین تحمیل نکنید.
  سعی نکنید افکار سایرین را با خود همسو کنید و کسانی که چنین قصدی دارند را مسدود کنید.
  کسانی که شما را تهدید میکنند بدون هیچ واهمه ای به [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] معرفی کنید.
  لطفا در محیط اینترنت به هیچ کس اعتماد نکنید و مراقب باشید فریب کلمات و آیکون ها (شکلکها و آواتار) را نخورید.
  لطفا به [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] احترام بگذارید ولی به آنان اعتماد نکنید و اطلاعات خصوصی خود را در اختیار ایشان (به غیر از مدیر کل سایت و انجمن => Admin) قرار ندهید.
  شخصیت واقعی کسی که با او چت میکنید با آنچه در ذهن خود پرورانده اید بسیار متفاوت است.
  بهترین دوست شما خانواده واقعی شما هستند [مهمان (کاربر) گرامی ! تنها اعضای سایت قادر به مشاهده لینک ها و تصاویر هستندجهت عضویت رایگان در سایت اینجا کلیک کنید] خود را در محیط مجازی مطرح نکنید.


  قوانین کلی و اساسنامه انجمن


  1. قوانین نام کاربری

  1.1 تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در انجمن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.
  1.2 حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.
  1.3 فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.


  2. قوانین ارسال پست - پیام

  2.1 زبان اصلی انجمن فارسی می باشد. از ارسال مطلب به صورت فینگلیش (مانند Salam ) جدا خودداری فرمایید.
  2.2 در ارسال مطلب از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنيد.
  2.3 در تاپيک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشکر استفاده کنيد.
  (نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، خوشم اومد و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند!)
  2.4 کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه خشونت و بی احترامی و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
  2.5 در صورت استفاده از منابع دیگر کاربران ملزم هستند منبع را در انتهای متن ذکر کنند.
  2.6 هر گونه پست اسپم (غیر مرتبط ، بیهوده و بی محتوا) در بحث های انجمن ممنوع می باشد.
  2.7 هر گونه ارسال کاربران با جنبه های تجاری و تبلیغاتی ممنوع می باشد.


  3. قوانین فایل های ضمیمه

  3.1 از ضمیمه کردن فایل های مخرب - ویروس ها - مطالب غیر مرتبط با انجمن جدا خودداری فرمایید.
  3.2 مسئولیت کلیه فایل های ضمیمه شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد.
  3.3 ضمیمه کردن فایل های حجیم و بی مورد اکیدا ممنوع می باشد.
  3.4 کاربران موظف هستند فایل های مفید و مرتبط انجمن مخصوصا تصاویر را ضمیمه کنند.


  4. قوانین ارسال تاپیک

  4.1 برای باز کردن تاپیک جدید حتما انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوعات در انجمن نامناسب خودداری کنید.
  4.2 کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و درخواست های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند.
  4.3 از ارسال عنوان هایی از جمله: فوری - کمک کنید - چطوری میتونم و ... جدا خودداری کنید.
  4.4 ارسال یک تاپیک یکسان در انجمن های مختلف خلاف قوانین می باشد.
  4.5 حق حذف , انتقال و ویرایش موضوعات برای مدیران هر بخش آزاد می باشد.
  4.6 حداقل طول کاراکترهای عنوان مطالب میبایست 40 و حداکثر 60 کاراکتر باشد.
  4.7 لطفا از قرار دادن لینک به خارج از این انجمن خودداری فرمایید و عکس ها و فایل های مورد نظر خود را فقط داخل همین انجمن آپلود یا پیوست نمایید در صورت عدم رعایت بار اول پست شما حذف خواهد شد و در صورت تکرار از انجمن سایت اخراج خواهید شد (توضیح و راهنمایی: نباید فایل ها و تصاویرتون در خارج از این سایت آپلود شده باشد و لینک خارج از این سایت را در مطالب و فایل ها و تصاویرتون قرار دهید فایلها و تصاویر میبایست فقط داخل همین انجمن و یا حتی المقدور در آپلود سنتر فارسی مد به آدرس up.farsimode.com آپلود شده باشد. جهت نظم و ساماندهی یا دسته بندی و پوشه بندی تصاویر و فایل هاتون توصیه میشه در آپلود سنتر فارسی مد به رایگان عضو شوید و تصاویر و فایل هاتونو مدیریت و ساماندهی کنید)
  4.8 توصیه میشه اندازه فونت نوشته هاتون حداقل روی size 2 قرار بگیرد تا خواندن آنها برای کاربران راحت تر باشد قطعا کاربران مطالبی که دارای اندازه و فونت مناسب باشه و پاراگراف بندی و نگارش بهتری شده باشه و به عبارتی دارای زیبایی و نظم باشه را بهتر بهش توجه می کنند تا یک متن با فونت ریز و نوشته های بهم ریخته و نامرتب و بدون رعایت پاراگراف بندی و جمله بندی مناسب. جهت زیبایی بهتر مطالبتون بسته به سلیقه خودتون میتوانید از رنگها یا بولد کردن عنوانها استفاده کنید.
  4.9 اکیدا توصیه میشه هنگام ارسال پست در صورتیکه آن را از جایی دیگر کپی میکنید اولا منبع پست به همراه لینک آن حتما درج شود دوما ابتدا پست یا مطلب مربوطه را داخل یک فایل نوت پد کپی کنید تا لینکها و کدهای اضافی و بعضا مخرب پاک بشن سپس از توی نوت پد به ادیتور انجمن منتقل کنید و روی ویرایش آنها کار کنید و سعی کنید نوشته ها و پاراگرافها حالت بهم چسبیدگی و بهم ریختگی نداشته باشد و فاصله های لازمه بین عنوانها و پاراگرافها
  را رعایت فرمایید...


  5. قوانین پیام خصوصی

  5.1 ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی و فریب دهنده به هر شکل ممنوع می باشد.
  5.2 کلیه قوانین ارسال , برای پیام های خصوصی نیز صادق است.


  6. قوانین امضا

  6.1 هرگونه آگهی های تجاری - تبلیغاتی - خرید و فروش در امضا کاربران ممنوع می باشد.
  6.2 قرار دادن ID - شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد.
  6.3 قرار دادن عکس عاشقانه نامناسب و تبليغ انجمن ، چت روم و يا تبليغ های نامناسب ديگر ممنوع می باشد.
  6.5 قرار دادن عکس يا نوشته با فونت بزرگ ممنوع می باشد.
  6.6 قرار دادن لینک به سایت های دیگر جهت استفاده تجاری ممنوع و با تشخیص مدیران حذف می گردد.
  6.7 عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند. استفاده از این موارد ممنوع می باشد.
  6.8 قرار دادن متون , تصاویر و علائم برای ترک انجمن برای ایجاد جو نامناسب بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.


  7. قوانین عمومی

  7.1 در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.
  7.2 بحث در مورد دين ، سياست ، مذهب ، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن ( چه موافق و چه مخالف ) تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.
  7.3 هر گونه بحث و سوال در مورد راه های عبور از فـیــــلــتر ، نرم افزارهای فـیــــلــترشــکن ، پــــروکـــســـی و معرفی سایت های عبور از فـیــــلــتر و بحث پیرامون مسائل پرنــــو گرافی ممنوع می باشد.
  7.4 مباحث مربوط به هک (از دید منفی) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند آموزش موارد امنيتی سيستم و مقابله با هكران و مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است .
  7.5 بحث ها و عقاید شخصی و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون انجمن حل کنید.
  7.6 نام های کاربری که برای افزایش میزان تشکر ایجاد و استفاده می شوند توسط سیستم شناسایی و دسترسی کاربر به انجمن مسدود می گردد. ضمناً کلیه تشکر های بی مورد هم از سیستم حذف خواهد شد.
  7.7 چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

  سایت فارسی مد در قبال جهل یا عدم آگاهی از قوانین ، سوءاستفاده های احتمالی از کاربران ، سادگی کاربران ، فاش شدن مشخصات کاربران توسط هک نام کاربری و رمز عبور افراد ، فریب خوردن افراد ، فعالیت های غیر قانونی ، اشاعه فحشا و منکرات ، و موارد خلاف قوانین سایت و انجمن و همچنین موارد خلاف مفاد جرائم رایانه ای و اینترنتی و ... هیچگونه مسئولیتی ندارد.


  قوانین و مقررات سایت ممکن است بسته به شرایط هر زمان و هر لحظه تغییر کند و مدیریت سایت فارسی مد سعی میکند توسط ایمیل یا پیام خصوصی اطلاع رسانی کند ولی در قبال عدم دریافت ایمیل یا پیام خصوصی هیچ تعهدی ندارد ! و این وظیفه کاربران هست که مدام به این صفحه سر بزنند و از قوانین جدید اطلاع کسب کنند!

  با تشکر و آرزوی داشتن لحظاتی خوش برای شما

  مدیر کل سایت و انجمن فارسی مد (Admin)


 4. 2 کاربر زیر از admin برای این پست مفید تشکر کرده اند:


کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  


کلیه حقوق برای سایت فارسی مد محفوظ است

استفاده از کلیه مطالب و عکس ها در سایت ها, وبلاگ ها و نشریات تنها با ذکر نام و لینک سایت فارسی مد مجاز است

CopyRight ©2010-2018 FarsiMode.C0M All Rights Reserved

Proudly Hosted By Hostdl

Theme Designed By VBIran