دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم
766K

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با کیفیت عالی سه فصل کامل دوبله حرفه ای و جذاب فارسی ...

1M بازدید
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲
Admin
57 دیدگاه

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با کیفیت عالی

سه فصل کامل دوبله حرفه ای و جذاب فارسی (دوبله ج.ا.ایران)

دانلود با لینک مستقیم و حجم کم از سرور های پرسرعت سایت

| تا پایان فصل سوم آماده دانلود شد |

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم , lost, lost episode, lost دوبله, mkv, tv, جان, جک, خرید سریال لاست دوبله فارسی, خرید کامل سریال لاست دوبله فارسی, دانلود, دانلود دوبله فارسی لاست, دانلود سریال دوبله فارسی, دانلود سریال لاست, دانلود سریال لاست ( گمشدگان ) دوبله فارسی, دانلود سریال لاست Lost, دانلود سریال لاست دوبله فارسی, دانلود سریال گمشده دوبله فارسی, دانلود سریال گمشدگان, دانلود فصل اول لاست, دانلود فصل دوم لاست, دانلود فصل سوم لاست, دانلود فصل ششم سریال لاست, دانلود فصل پنجم سریال لاست, دانلود فصل چهارم سریال لاست, دانلود لاست, دانلود لاست دوبله فارسی, دانلود مجموعه لاست, دانلود کامل سریال لاست دوبله فارسی, دانلود گمشدگان, دوبله فارسی lost, دوبله فارسی لاست, رایگان, رسانه, سریال lost دوبله فارسی, سریال لاست دوبله فارسی, سریال گمشدگان, سویر, فشرده, فصل, فیلم, لاست, لاست دوبله فارسی, لینک مستقیم, مجموعه لاست, مجموعه گمشدگان, کم حجم, کیت, دانلود کامل سریال

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

خلاصه داستان :

سریال LOST روایت مردمی هست که از یک سقوط هواپیما جان سالم به در میبرند و درست وسط جزیرهای دور افتاده در منطقه ای گرمسیر، تلاش برای رهایی از جزیره رو آغاز می کنند. هر قسمت ۶۰ دقیقه ای این سریال علاوه بر ماجرای اصلی با فلش بک هایی به زندگی شخصیت ها همراه است و به تدریج مخاطب رو با زندگی شخصیت هایاصلی داستان آشنا می کنه. شخصیت هایی که تقریبا هر کدام از یک نژاد ، یک طرز تفکر و یک فرهنگ متفاوتند. در این سریال نماینده ای از هر قاره وجود دارد. از آسیا ، استرالیا، آمریکا، اروپا و آفریقا وحتی از قطب هم نماینده ای حضور دارد! شاید یکی از مسائلی که باعث جذب بی سابقه مخاطب برای این سریال شده همین نکته باشد. نکته ظریفی که باعث شده تا تقریبا تمام بینندگان به راحتی با شخصیت های داستان همزاد پنداری کنند. شاید این موضوع برایتان جالب باشد که داستان به قدری جذاب است که حتی بازی کامپیوتری LOST نیز بر اساس داستان آن تهیه و عرضه شده است …


تفصیل داستان :

گمشدگان روایت مردمی است که از یک سانحه سقوط هواپیما جان سالم به در میبرند و درست وسط جزیره ای دور افتاده در منطقه ای گرمسیر ، تلاش برای رهایی از جزیره را آغاز میکنند. هر قسمت ۴۲ دقیقه ای این سریال علاوه بر ماجرای اصلی با فلش بک هایی به زندگی شخصیت ها همراه است و به تدریج مخاطب را با زندگی شخصیت های اصلی داستان آشنا می کند. شخصیت هایی که تقریبا هر کدام از یک نژاد ، یک طرزتفکر و یک فرهنگ متفاوت هستند. در این سریال نماینده ای از هر قاره وجود دارد ، از آسیا ، استرالیا، آمریکا، اروپا و آفریقا و حتی از قطب هم نماینده ای حضور دارد (خرس قطبی) و شاید یکی از مسائلی که باعث جذب بی سابقه مخاطب برای این سریال شده همین نکته باشد. نکته ظریفی که باعث می شود تقریبا تمام بینندگان به راحتی با شخصیت ها همزاد پنداری کنند.

سریال تلویزیونی گمشدگان در “اوهایو” فیلم برداری شده و به علت تعدد هنرپیشگان و لوکیشن خاص یکی از پرهزینه ترین سریالهای تلویزیونی است که تا بحال از تلویزیون های جهان پخش شده است و تازه نکته جالب این است که تا بحال چندین کتاب در مورد محتوای ادبی ، فلسفی ، جامعه‌شناسی و… این سریال به چاپ رسیده است. تعداد بینندگان “فصل اول سریال گمشدگان ، ۱۶۷ میلیون نفر بوده است، حتما باور می کنیم که در مورد یک سریال آمار وحشتناکی می باشد!! غیر ممکن است کسی این سریال را تماشا کند و حاضر نشود که راجع به بعضی از مسایل مورد بحث در سریال اطلاعاتی کسب کند و سوالاتی برایش پیش نیاید.

سریال گمشدگان آنچنان فکر انسان را درگیر می کند که اکثر افرادی که سریال را دیده اند ” شبها خواب می بینند که در جزیره همراه با گمشدگان هستند و به دنبال راهی برای گریز از خطرات موجود می گردند …

قابل توجه کسانی که سریال تلویزیونی گمشدگان را “دنبال” می‌کنند:

قطعا شما تئوری‌هایی را در مورد روند کلی داستان و آنچه که در جزیره می‌گذرد داشته‌اید و این حتی شامل برخی از هنرپیشه‌های این سریال هم می‌شود اما دلیل اینکه هیچ‌کدام از این تئوری‌ها فراگیر نبوده و در عین توضیح برخی رخدادها غیرقابل استناد به نظر می‌رسند می‌تواند این باشد که نویسندگان این مجموعه تلویزیونی پرماجرا از همان ابتدا و از سری اول این سریال ، برنامه‌ریزی دقیقی برای ثانیه به ثانیه این سریال داشته‌اند.

کارلتون کوز نویسنده و یکی از تهیه‌کنندگان سریال Lost می‌گوید:

ما از همان ابتدا دلیل حضور خرس قطبی ، منبع پیام رادیویی ، یادداشتی که ساویر در دست داشت و علت سقوط هواپیما را در نظر داشتیم و تمامی این دلایل را در نگارش اپیزودهای این سریال در نظر گرفتیم. البته زمان افشای این دلایل برای ما مشخص نبود و اصلاً مطمئن نبودیم که بخواهیم همه آنها را به شکل شفاف افشا کنیم. اما در شرایطی که نمی‌توانیم تئوری دقیقی را درباره خط سیر داستان تعیین کنیم ، شاید وجود برخی نشانه‌ها در قالب کلی داستان بتواند تا حدی به ما کمک کند.

در بین این بازماندگان و یا به عبارت بهتر گمشدگان افرادی از ملل مختلف (نیجریه‌ای، کره‌ای، استرالیایی، اسکاتلندی، آمریکایی و عراقی) تشکیل می‌دهند. این گروه در عین حال که برای یافتن راهی به منظور ادامه زندگی در کنار یکدیگر تلاش می‌کنند به دقت رفتار هم را زیر نظر دارند و وجود حس عدم اطمینان تاکیدی بر لزوم انتخاب یک رهبر در بین آنهاست اما به محض قبول شرایط جدید در جزیره، بازماندگان مورد حمله قرار می‌گیرند. این حملات از یک‌سو توسط یک موجود نامریی (هیولایی به شکل دود) در مکانهای غیرقابل پیش‌بینی صورت می‌گیرد. در کنار آن برخی حملات نیز توسط حیواناتی است که از لحاظ جانورشناسی نباید در این جزیره باشند.

در کنار این حملات یک نفوذی به نام (ایتان) در بین بازماندگان شناسایی می‌شود و پس از آن همه با دیده شک و تردید به هم نگاه می‌کنند و حتی در مواردی اقدام به شکنجه یکدیگر می‌کنند تا از هویت حقیقی هم مطلع شوند. تلاشهای بازماندگان برای ارتباط با دنیای خارج به دفعات ناکام می‌ماند.

ستون دودی که توسط یکی از ساکنان جزیره (دانیل) ایجاد شده به اشتباه تهدیدی برای یک حمله بزرگ تلقی می‌شود اما حمله واقعی اندکی بعد رخ می‌دهد. در این میان عده‌ای از بازماندگان در درگیری کشته می‌شوند و برخی نیز در حین کمک به دیگران آسیب می‌بینند ، اما دشمنان اصلی این گروه، دیگران (Others) هستند که در چند مرحله تعدادی از بچه‌ها و بزرگسالان را می‌ربایند و در این میان از یکی از بازماندگان به عنوان عنصر جدید نفوذی استفاده می‌کنند و حتی او را مجبور به قتل دو تن از بازماندگان می‌کنند.

در همین حال شبکه‌ای از تأسیسات زیرزمینی در جزیره کشف می‌شود که امکانات بازماندگان را برای ادامه زندگی به نحو قابل توجهی افزایش می‌دهد اما این شرایط جدید موجب افزایش درگیریها بین بازماندگان می‌شود و در مقاطع مختلف شاهد تلاش آنها برای مسموم کردن یکدیگر ، سرقت اموال و انتقام‌جویی هستیم.

, lost, lost episode, lost دوبله, mkv, tv, جان, جک, خرید سریال لاست دوبله فارسی, خرید کامل سریال لاست دوبله فارسی, دانلود, دانلود دوبله فارسی لاست, دانلود سریال دوبله فارسی, دانلود سریال لاست, دانلود سریال لاست ( گمشدگان ) دوبله فارسی, دانلود سریال لاست Lost, دانلود سریال لاست دوبله فارسی, دانلود سریال گمشده دوبله فارسی, دانلود سریال گمشدگان, دانلود فصل اول لاست, دانلود فصل دوم لاست, دانلود فصل سوم لاست, دانلود فصل ششم سریال لاست, دانلود فصل پنجم سریال لاست, دانلود فصل چهارم سریال لاست, دانلود لاست, دانلود لاست دوبله فارسی, دانلود مجموعه لاست, دانلود کامل سریال لاست دوبله فارسی, دانلود گمشدگان, دوبله فارسی lost, دوبله فارسی لاست, رایگان, رسانه, سریال lost دوبله فارسی, سریال لاست دوبله فارسی, سریال گمشدگان, سویر, فشرده, فصل, فیلم, لاست, لاست دوبله فارسی, لینک مستقیم, مجموعه لاست, مجموعه گمشدگان, کم حجم, کیت, دانلود کامل سریال

دوبلور ها / بازیگران / نقش ها

منوچهر والی زاده/ماتیو فاکس/ جک شپرد

چنگیز جلیلوند/ تری اوکوئن/جان لاک

ناصر طهماسب/مایکل امرسون/بنجامین

حسین عرفانی/ سام انرسون/ برنارد

نصرا… مدقالچی / ام سی جینی  /تـام

بهرام زند /جف فاهــی /فرانک

جلال مقامی/ هنری جان کیوسیک/ دزموند

امیر هوشنگ قطعه ای /هارولد پرینیو /مایکل

سعید مظفری /جاش هـالوی /ساویر

امیر هوشنگ زند /دومنیک موناگان /چارلی

تورج مهرزادیان /دانیل دی کیم / جــین

کیکاوس یاکیده/ناوین اندروس/ سعید جراح

علیرضا باشکندی /جرمی دیویس /دانیل

افشین زی نوری /جرج گارسیا /هوگو هارلی

امیر محمد صمصامی /جان سامر  / بون

منوچهر زنده دل /نستور کاربونل / ریچارد

پرویز ربیعی/ جان تری/دکتر کریستیان شپرد

شهروز ملک آرایی / فردریک لین /کلانتر ادوارد

شهاب عسگری /فریک لانگ /استوارت

بیژن علیمحمدی /ویلیام ماپــودر / اتـان

خسرو حسرو شای /ادوارد اکینو /اکــو

مینو غزنوی /اوانجلین لی لی /کیت استین

زهره شکوفنده /میرا فورلان/دانیلا

شهلا ناظریان /ال اسکات کالدول /رز

ناهید امریان /مالکولم کلـی /والت

مریم شیرزاد /میشل رودریگرز /آنالوسیا

افسانه پوستی / یون جین کیم /سان

نگین کیانفر /الیزابت میشل /جولیت

فریبا شاهین مقدم / مگـی گریس /شانون

شوکت حجــت /امیلی راوین /کـیلیر

نرگس فولادوند / تانیا ریموند /الکس

مهین برزویی / سونیا والجر /پنـلوپه

فریبا رمضانپور /ربکا مدر / شارلوت

کتایون اعطمی / کیمبرلی جوزف /سیندی

افسانه آریابقا / سینتیا واتروز / لی بی

با توجه به درخواست های مکرر کاربران عزیز سایت ، در اینجا این سریال زیبا و مهیج را جهت دانلود شما کاربران محترم سایت فارسی مد در فرمت MP4 – MKV و کیفیت عالی و حجم کم آماده نموده ایم. امیدست که مورد پسند و رضایت شما عزیزان قرار گیرد.


نام انگلیسی سریال : Lost

نام فارسی سریال : لاست – گمشده ( گمشدگان )

ژانر : ماجرایی | درام | فانتزی

کارگردان : J.J. Abrams, Jeffrey Lieber, Damon Lindelof

بازیگران : Michael C. Hall, Jennifer Carpenter and Lauren Vélez

سال تولید : ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰

محصول : آمریکا

زبان : دوبله فارسی جمهوری اسلامی ایران

زمان : میانگین هر قسمت ۴۲ دقیقه

امتیاز : ۸٫۴/۱۰

اسکرین شات : دارد

کیفیت : خوب | مشاهده نمونه کیفیت |

فرمت :  MP4 – MKV

رزولوشن : 640 * 480

کانال پخش کننده : ABC آمریکا

منتشر شده و ریلیز نهایی : فارسی مد

تعداد کل فصل ها : شش فصل

تعداد کل قسمت ها : ۱۱۶ قسمت

لینک IMDB


Info حواشی دوبله و دانلود و پخش سریال لاست یا گمشدگان : بعد از دوبله سریال محبوب فرار از زندان و فروش بسیار خوب آن در بازار ، دیگر موسسات نیز به فکر دوبله ی سریال های خارجی دیگر که امکان پخش آن ها از صدا و سیما نیست را در دستور کار قرار دادند. موسسه ی قرن ۲۱ و پارس ویدئو با همکاریه یکدیگر پروژه ی عظیم گمشده یا لاست را برای پخش در بازار انتخاب کردند. بعد از حدود دو سال بحث در مورد چگونگی دوبله کردن این سریال با وجود لباس های نامناسب بازیگران در فیلم و چندین مشکل دیگر بالاخره این سریال وارد بازار شد ، اما برخلاف پیش بینی ها از آن استقبال خوبی به عمل نیامد و ناچارا به دلیل فروش کم پخش آن تا قسمت های انتهایی فصل سوم متوقف شد و متاسفانه در بازار کشورمان بطور ناقص و پراکنده قسمتهایی از این فصل موجود هست ، اما ممکن است باز در آینده اقدام به دوبله و پخش ادامه این سریال بکنند اما این امر حتمی نیست.

با توجه به استقبال بی نظیر کاربران سایت فارسی مد از “سریال 24 (زیرنویس فارسی)” که سانسور و ریلیز شده اختصاصی سایت فارسی مد بود ، در صورتیکه ادامه دوبله فارسی و پخش این سریال میسر نشد و از طرفی اگر تعداد درخواستهای کاربران زیاد باشه و به حد نصاب برسه ، سایت فارسی مد خود اقدام به سانسور قسمتهای نا مناسب زبان اصلی این سریال خواهد نمود و به همراه زیرنویس فارسی در پستی جداگانه هر شش فصل را بطور کامل به همراه زیرنویس وارد شده در فیلم (هارد ساب) ارائه خواهد داد تا کسانیکه قصد دارند این سریال را به همراه خانواده مشاهده کنند مانعی از این بابت نباشد. در وهله اول امیدواریم که ادامه این سریال دوبله شده ، توسط این دو موسسه خوب فرهنگی کشورمان یعنی موسسه ی قرن ۲۱ و پارس ویدئو به همراهی بزرگان دوبله کشورمان بیرون بیاد! دوبلورهای حرفه ای و صداهای ماندگار کشورمان چون آقایان منوچهر والی زاده ، استاد بهرام زند ، محمود قنبری ، چنگیز جلیلوند ، حسین عرفانی و … دیگر عزیزان دوبلور کشورمان!

 

فصل اول

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده فصل اول | تمامی قسمت ها با لینک مستقیم

اسکرین شات (پیش نمایش) | جهت مشاهده کلیک کنید!

شروع فصل اول

لینک دانلود دانلود قسمت 01 با حجم : 131MB

لینک دانلود دانلود قسمت 02 با حجم : 135MB

لینک دانلود دانلود قسمت 03 با حجم : 129MB

لینک دانلود دانلود قسمت 04 با حجم : 138MB

لینک دانلود دانلود قسمت 05 با حجم : 126MB

لینک دانلود دانلود قسمت 06 با حجم : 119MB

لینک دانلود دانلود قسمت 07 با حجم : 120MB

لینک دانلود دانلود قسمت 08 با حجم : 104MB

لینک دانلود دانلود قسمت 09 با حجم : 102MB

لینک دانلود دانلود قسمت 10 با حجم : 118MB

لینک دانلود دانلود قسمت 11 با حجم : 132MB

لینک دانلود دانلود قسمت 12 با حجم : 123MB

لینک دانلود دانلود قسمت 13 با حجم : 141MB

لینک دانلود دانلود قسمت 14 با حجم : 126MB

لینک دانلود دانلود قسمت 15 با حجم : 123MB

لینک دانلود دانلود قسمت 16 با حجم : 111MB

لینک دانلود دانلود قسمت 17 با حجم : 92MB

لینک دانلود دانلود قسمت 18 با حجم : 89MB

لینک دانلود دانلود قسمت 19 با حجم : 119MB

لینک دانلود دانلود قسمت 20 با حجم : 111MB

لینک دانلود دانلود قسمت 21 با حجم : 82MB

لینک دانلود دانلود قسمت 22 با حجم : 185MB

لینک دانلود دانلود قسمت 23 با حجم : 166MB

لینک دانلود دانلود قسمت 24 با حجم : 190MB

لینک دانلود دانلود قسمت 25 با حجم : 183MB

پایان فصل اول

فصل دوم

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده فصل دوم | تمامی قسمت ها با لینک مستقیم

اسکرین شات (پیش نمایش) | جهت مشاهده کلیک کنید!

شروع فصل دوم

لینک دانلود دانلود قسمت 01 با حجم : 191 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 02 با حجم : 188 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 03 با حجم : 190 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 04 با حجم : 178 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 05 با حجم : 228 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 06 با حجم : 181 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 07 با حجم : 213 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 08 با حجم : 184 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 09 با حجم : 148 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 10 با حجم : 173 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 11 با حجم : 163 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 12 با حجم : 207 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 13 با حجم : 172 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 14 با حجم : 195 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 15 با حجم : 187 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 16 با حجم : 150 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 17 با حجم : 175 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 18 با حجم : 211 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 19 با حجم : 184 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 20 با حجم : 168 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 21 با حجم : 190 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 22 با حجم : 201 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 23 با حجم : 214 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 24 با حجم : 212 MB

پایان فصل دوم

فصل سوم

دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده فصل سوم | تمامی قسمت ها با لینک مستقیم

اسکرین شات (پیش نمایش) | جهت مشاهده کلیک کنید!

شروع فصل سوم

لینک دانلود دانلود قسمت 01 با حجم : 172 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 02 با حجم : 131 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 03 با حجم : 284 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 04 با حجم : 199 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 05 با حجم : 198 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 06 با حجم : 143 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 07 با حجم : 171 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 08 با حجم : 202 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 09 با حجم : 124 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 10 با حجم : 215 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 11 با حجم : 182 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 12 با حجم : 211 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 13 با حجم : 158 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 14 با حجم : 181 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 15 با حجم : 214 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 16 با حجم : 117 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 17 با حجم : 132 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 18 با حجم : 122 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 19 با حجم : 146 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 20 با حجم : 149 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 21 با حجم : 132 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 22 با حجم : 124 MB

لینک دانلود دانلود قسمت 23 با حجم : 141 MB

پایان فصل سوم

 

 

فصل چهارم

.:: تعداد قسمت ها : 14 قسمت ::.

فصل پنجم

.:: تعداد قسمت ها : 17 قسمت ::.

فصل ششم

.:: تعداد قسمت ها : 18 قسمت ::.

« دوبله فارسی سریال لاست فصل های چهارم ، پنجم و ششم در بازار ارائه نشده است »

توجه توجه !!!

همانطور که در بالا عرض شد متاسفانه فصل چهارم به بعد این سریال هنوز در بازار ارائه نشده است ولی در صورتیکه ارائه شود نیز به جهت حمایت از موسسه یا موسسه های دوبلاژ در ایران ، همانند فصل های قبل با تاخیر در سایت جهت دانلود ارائه خواهد شد تا به فروش و سرمایه گذاری دست اندرکاران و تهیه کنندگان دوبله این سریال لطمه ای وارد نشود !

 

دانلود باکس مرجع سریال
دانلود سریال لاست دوبله فارسی سانسور شده با حجم کم
گزارش خطا در لینک ها

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
57دیدگاه ثبت و تایید شده

 • سید امیر حسینی یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  به نام خدا
  با سلام و خداقوت به شما من میخواستم بنم آیا سریالهای ۲۴ و لاست و فرار از زندان سانسور شده است یا نه خیلی ممنون میشم جواب مرا بدهید انشاالله موفق باشید.

  • مدیر سایت یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   با سلام و احترام … سریال لاست و فرار از زندان که دوبله خود ایران هست که البته هنوز سریال لاست را قرار ندادیم ولی بزودی قرار خواهد گرفت ! و سریال ۲۴ با زیرنویس فارسی ، همانطور که در ابتدای آن پست هم ذکر شده صحنه های نامناسب و غیر اخلاقی اون حذف شده و فاقد صحنه غیر اخلاقی میباشد.البته این حذفیات بسیار کم بوده و نه در همه قسمتها بلکه در برخی از قسمتها در حد ۳۰ ثانیه الی ۲ دقیقه بوده بطوریکه هیچ ربطی هم به محتوای سریال نداره و باعث نمیشه رشته کلام سریال از دست بیننده خارج بشه! موفق باشید.

 • m2_leidy یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  سلام
  من اکانت نقره ای دو ماهه خریدم ولی چطور می تونم سریال لاست رو دانلود کنم؟ لطفا منو راهنمایی کنید؟
  با تشکر

  • مدیر سایت یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   با عرض سلام – سریال لاست در حال آماده سازی می باشد به محض اینکه آماده سازی اون به اتمام رسید جهت دانلود در سایت قرار خواهد گرفت ، جهت راهنمایی دانلود به قسمت راهنمای دانلود ویژه مراجعه فرمایید.

 • صابر یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  باسلام؛شما لاست رو تا آخرین فصل قرار میدید یا مثل سایتای دیگه فقط تا فصل ۳ میگذارید؟
  منتظر پاسخ هستم………..

  • مدیر سایت یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   سلام – انشاءالله سعی میکنیم تا جایی که دوبله شده باشه و بیرون اومده باشه را قرار بدیم و اگه فصل های بعد از فصل سه و چهار با تاخیر بیرون بیاد یا اصلا نیاد دیگه دست ما نیست ولی اگه دیدیم بقیه فصل ها به هیچ عنوان دیگه دوبله ایران نمیشه زبان اصلی آن را به همراه زیرنویس فارسی (با سانسور صحنه های نامناسب) در پستی مجزا قرار خواهیم داد. به هیچ عنوان قول نمیدم ولی شاید هم اگر در آینده امکاناتش برامون میسر شد و تعداد درخواستها خیلی زیاد بود ، خودمون اقدام به دوبله بقیه فصل ها نمودیم چون واقعا امر دوبله و سانسور بسیار مشکل ، زمان بر و هزینه ساز هست.

 • maryam سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید
  قریب به یک هفته است که دانلود قسمت ۱۶ گذاشتید و دیگه قسمت جدید رو نذاشتید. اگه امکان داره حداقل تا آخر قسمت ۲۳ فصل ۳ که دوبله اشم موجود هست توی سایت بذارید. با تشکر.

  • مدیر سایت سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   با عرض سلام و احترام خدمت شما … سپاسگزارم از لطفتون … باید به اطلاعتون برسونم این قسمت بصورت هفتگی آپدیت میشه و خب چون پست های دیگر نیز هست … در هر صورت چشم سعی میکنیم این قسمت را آپدیتش را سریعتر انجام بدیم. با احترام

 • saber دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  سلام،چرا قسمتای آخر فصل اول خرابن؟

 • صابر شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  فصل های دیگه لاستو اصلا دوبله میکنن یا دیگه بقیه رو نمیخوان دوبله کنن؟

  • مدیر سایت شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   سلام – والله تا اونجایی که شنیدم فصل چهار هم دوبله شده ولی بیرون ندادن ! علتشو نمیدونم شاید مجوز نگرفته یا سر مسائل مالی یا … معلوم نیست بقیشو دوبله کنن یا خیر ! چون امر دوبله و سانسور هزینه و وقت خیلی زیادی میبره و اگه حمایت بشند موسسه های فرهنگی کشورمون انشاء الله که ادامشو دوبله کنن !

 • صابر دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  چرا دیگه لینکا خرابن و دانلود نمیکنن؟

 • دوبله خواه پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  با سلام …
  مختصر و مفید عرض کنم .. اگه شروع میکنین به دوبله یه سریال پ تا آخرش برین” اگرم نمیخواین تا آخرش برین پ چرا شروع میکنین به دوبله ….!!!! آخه چرا وسط کار ما رو میذارین تو آمپاس …!! هم سریال لاست هم بیست و چار .. ظاهرا این نهضت حالا حالا ها ادامه داره!
  میشه جواب بدین لطفا………….؟

  • مدیر سایت پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   با سلام

   اولا باید به اطلاع بروسونم ما این سریال ها را دوبله نمیکنیم !
   ثانیا این قسمت هفتگی بروز میشه و هر هفته چند قسمت قرار میگیره و پست ها و مطالب دیگر هم هستند و هرچه نظرات و درخواستها در مورد اون مطلب بیشتر باشه خب مسلما قسمتهای بیشتری قرار خواهد گرفت ! توضیحات مربوطه داخل پست داده شده قبلا ! :

   (توجه : لینک های سبز به منزله آماده بودن آن قسمت ها جهت دانلود می باشد ؛ رنگ های مشکی به معنای اینکه آن فایل در مرحله آماده سازی برای آپلود بوده و یا بازدید ، نظرات و استقبال آن پایین بوده و به همین جهت با تاخیر آماده سازی خواهد شد و هرچه استقبال ، نظرات و درخواستها بیشتر باشد خب مسلما آن فایل ها سریعتر جهت دانلود آماده خواهد شد ! رنگ های قرمز به منزله در حال آپلود بودن آن قسمت ها می باشد! به این معنا که بزودی آماده دانلود خواهد شد.)

 • arash پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  سلام قبل از هر سخن از زحمات شما عزیزان کمال تشکر را دارم.
  خواهش میکنم که سریال لاست و ۲۴ را کامل کنید .حتی اگه فصلهای آخر زیر نویس باشه.
  سپاس

  • مدیر سایت پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   با سلام – سریال ۲۴ را که هشت فصل کامل با زیرنویسش را گذاشتیم فکر کنم منظور شما دوبله شده سریال ۲۴ هست ! متاسفانه یا خوشبختانه ؛ حجم درخواستها و مطالب بسیار بالاست به همین جهت در آماده سازی و ارسالها کمی وقفه میوفته که از این بابت از شما پوزش میطلبیم ! در حال آماده سازی فصل سوم سریال لاست و تکمیل فصل اول سریال ۲۴ دوبله فارسی هستیم و به محض آماده شدن آپلود اونو در دستور کار قرار میدیم.

 • مجتبی پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  بقیه قسمت های فصل ۳ رو هم بذارید
  ممنون

  • مدیر سایت پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ دهید

   سلام – با توجه به بخش سریال های نوروز ۹۳ و حجم بالای این سریال ها به جهت بروزرسانی آنها ، این بخش انشاء الله بعد از ایام عید نوروز بروز رسانی خواهد شد.

 • saber جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشید،
  سریال لاست تا قسمت ۱۵ فصل ۳ دوبله شده و شما هم تا همون جا گذاشتید.بقیه شو میخواین چی کار کنید؟

 • saber دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  لطفا بقیه قسمتای لاست رو زودتر بذارید.الان خیلی وقته این قسمتو آپدیت نکردین.

  • مدیر سایت دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام – به روی چشم … به زودی این بخش را هم آپدیتش را کم کم شروع میکنیم .

 • hosein چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام ایا بقیه قسمت ها دوبله می شه یا نه

  • مدیر سایت چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   با سلام – داخل همین پست در این ارتباط توضیحاتی داده شده ولی طبق شنیده های من دوبله شده ولی در بازار ارائه نشده ؛ با اینحال مطمئن نیستم !

 • arian دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  لینک هاتون خرابه لطفا درستشون کنید

 • آرین نامدار سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام من زنگ زدم پارس ویدیو گفتن که دارند فصل چهار دوبله میکنند لطفا شما هم زنگ بزنین بپرسید اگه دوبله شده برای دانلود بزارید خیلی ممنونم برای سایت خوبتون

  • مدیر سایت سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام – شما خودتون می فرمایید زنگ زدید و بهتون گفتند در حال دوبله هستند یعنی هنوز در بازار انتشار نیافته ، آنوقت من چجوری بزارم برای دانلود ؟؟ 😐 :دی

   ضمنا اگر هم در بازار بیاد همانطور که قبلا بارها عرض شده به جهت حمایت از حقوق صاحب امتیاز و حمایت از موئسسه های دوبلاژ کشورمون ؛ ما با تاخیر اقدام به انتشار خواهیم کرد !

   موفق باشید 🙂

 • hosein چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  بابا مهندس اگر دوبله نمی یاد حداقل زیر نویس بزار بقیه فصل ها را مردیم دیگه

  • مدیر سایت چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام – فعلا برنامه ای برای زیرنویس این سریال نداریم چون سانسور اون واقعا وقت گیر هست ولی اگه نظرات و درخواستها زیاد باشه به روی چشم !

 • hosein پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  مهندس جان شما یکی دو قسمت را زیر نویس بزار بعد اگر استقبال خوب نبود بقیش را زیر نویس نزار اگر دو سه قسمت را زیر نویس بزار خودت می بینی بچه ها چه استقبالی می کنند

  • مدیر سایت پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   همانطور که عرض شد فعلا امکان و فرصتش نیست و در برنامه هامون قرار نداره !

 • محمد شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام ویه خسته نباشید واقعا از ته دل حاجی جون من ملت رو اذیت نکن بزار تو برنامه هات دیوانه شدیم ما والا جون من بزار استقبال میشه مطمن باش

  • مدیر سایت شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   باشه چشم میزارم توی برنامه ها ولی به این زودیها نمیشه چون همینجوریش هم کلی عقبیم از برنامه هامون ! شما هم اگه زیاد عجله دارید و نمیتونید صبر کنید بهتره از جایی دیگه این سریال را پیدا کنید و دانلود کنید. سایتهای زیادی هستند که این سریال را قرار دادند !

 • محمد شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام لطفا سریال شهریار رو خیلی زود قرار بدید

  • مدیر سایت یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام – به جهت حفظ نظم سایت و جلوگیری از پراکندگی درخواستها ؛ لطفا درخواستهای خود را فقط از طریق فرم تماس با ما بخش مطالب درخواستی ارسال فرمایید.

 • رضا دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام
  بی صبرانه منتظر فصلهای بعدی این هستم اگه دوبله موجود نیست با زیر نویس بزار
  با تشکر

 • hadi پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  با سلام
  اگه دوبله موجود نیست بقیه فصل ها رو با زیرنویس فارسی بزارید.

  • مدیر سایت پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام خدمت شما – فعلا که متاسفانه فرصتش نیست چون باید سانسور شده ارائه بدیم و زمان زیادی را میبره سانسور اون و یکی دو فصل هم نیست ۶ فصله و هر فصل هم ۲۳-۲۴ قسمته … اگه هم بخواهیم ارائه بدیم باید بطور کامل ارائه بدیم. تا بعد ببینیم خدا چی میخواد . سرمون خلوت تر شد (که هیچوقت نمیشه :D) چشم … نهایت سعی خودمو میکنم که انشاءالله زیرنویس فارسی این سریال را سانسور شده آمادش کنم ولی قول صد درصد نمیدم.

 • soosan_yamani جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام. چرا بقیه سریال لاست دوبله را نمیگذارید؟ الان چند ماهه منتظریم.ممنون میشم اگه بذارین.

  • مدیر سایت جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

   سلام – شما توضیحات داخل پست را مطالعه نمی فرمایید؟؟

   >> دوبله فارسی فصل های چهارم ، پنجم و ششم در بازار ارائه نشده است ! »

   توجه !!!

   همانطور که در بالا عرض شد متاسفانه فصل چهارم به بعد این سریال هنوز در بازار ارائه نشده است ولی در صورتیکه ارائه شود نیز به جهت حمایت از موسسه یا موسسه های دوبلاژ در ایران ، همانند فصل های قبل با تاخیر در سایت جهت دانلود ارائه خواهد شد تا به فروش و سرمایه گذاری دست اندرکاران و تهیه کنندگان دوبله این سریال لطمه ای وارد نشود !

 • soosan_yamani جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  سلام.لطفا دنباله سریال لاست و ۲۴ دوبله فارسی رو بذارین.الان چند ماهه میگین به زودی. ممنونتون میشم.

 • sra چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  سلام من اشتراک ویژه دارم ولی نمیتونم سریال دانلود کنم

 • farsvideo یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  سلام. برای سایت فارسی مد آرزوی کسب توفیق روز افزون را دارم. امیدوارم روزی برسه که تمام سایت ها بتونند مطالب دلخواهشون رو در کمال آزادی منتشر کنند

 • ali77171 جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  با سلام قسمت ۱۷ فصل ۱ ادامه قسمت ۱۶ نیست

  • مدیر سایت جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ پاسخ دهید

   سلام – مشکلی در فایل ها و قسمتها نیست و دقیقا طبق قسمتهایی که ارائه شده ماهم ارائه کردیم!

 • ali77171 یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  با سلام بنده دیشب اکانتمو تمدید کردم ولی الان غیر فعال هستم لطفا رسیدگی کنید ممنون

  • مدیر سایت یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ پاسخ دهید

   سلام – دیشب هم بهتون توی تیکتی که ارسال کردید پاسخ دادم مهلت اعتبار اکانت شما به اتمام رسیده! دو تراکنش از شما در سیستم ثبت شده هر دو تراکنش هم ناموفق بوده یعنی پرداخت انجام نشده که اکانتتون فعال بشه و هیچ مبلغی هم از سمت شما به حساب ما واریز نشده! سیستم کاملا خودکار و بدون مشکل هست و در صورت تراکنش موفق یا پرداخت موفقیت آمیز اکانت بصورت آنی فعال میشه! لطفا قوانین و راهنمای خرید سرویس دانلود ویژه و همچنین قوانین پشتیبانی را مطالعه و رعایت فرمایید!

 • حمید شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  کی فصل ۴دوبله میشه سریال گمشده

 • arashziaeerad شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  سلام و ممنون به خاطر سایت خوبتون که گند تبلیغ رو در نیاوردید. من دیگه مشتری همیشگی شدم ♡♡♡
  از فصل ۴ خبری نیست؟؟؟
  با زیرنویسش رو ندارید؟؟؟
  سریال واکینگ دد رو چرا نمیگذارید تو سایت

  • مدیر سایت شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ پاسخ دهید

   سلام … ممنون از لطفتون دوست عزیز … فعلا که خیر متاسفانه … با زیرنویس نیاز هست که سانسور و ارائه بشه و فعلا برنامه ای نداریم … در مورد سریال واکینگ دد هم که فرمودید ببینید دوست عزیز روال کار ما به این صورت هست که اکثرا فیلم و سریال های ارسال شده در سایت بر اساس تقاضای کاربران در صفحه مطالب درخواستی هست که بر اساس الویت و تعداد بالای درخواستها در نظرسنجی گذاشته میشه و به ترتیب آراء (از بیشترین رای تا کمترین رای) ارائه میشه !

 • احسان جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ پاسخ دهید

  سلام
  من میخوام پکیج ذوبله شمارو بخرم. تو سایت زدین ۶فصل کامل. ولی اینجا نوشتید ۳فصل دوبلست. یعنی بقیه رو واسمون کامل میفرستین؟ یا نه تا سه فصل کامله و بقیه رو با زیرنویس یا اصلا نمیدید؟
  ممنون

  • مدیر سایت جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ پاسخ دهید

   سلام
   فعلا فروش نداریم … در مورد فصل های دیگه هم توضیحات انتهای پست را بخونید کامل توضیح دادیم.

 • حسین جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ پاسخ دهید

  با سلام، آیا فصل چهارم به بعد این سریال در حال دوبله شدن می باشد یا کلا پروژه دوبله این فیلم کنار گذاشته شده؟ با تشکر

ارسال دیدگاه