دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
47

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی فول اچ دی [ Full HD ] دانلود سریال مدار صفر درجه...

389 بازدید
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
Admin
0 دیدگاه

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی فول اچ دی [ Full HD ]

دانلود سریال مدار صفر درجه با لینک مستقیم از سرورهای پر سرعت سایت

Download Medare Sefr Darajeh TV Show Full HD

..::: اختصاصی فارسی مد :::..

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم

به زودی ...

..:: تا قسمت 00 آماده دانلود می باشد ::..

درباره سریال مدار صفر درجه :

مدار صفر درجه سریالی ایرانی است که از ۳ اردیبهشت ۱۳۸۶ از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن رفت. گمان می‌ رود این فیلم بر اساس زندگی واقعی عبدالحسین سرداری ساخته شده باشد، اما هیچ‌گونه نشانه دقیقی برای تأیید این موضوع در سریال موجود نیست (نه نام شخصیت‌ ها و نه سرنوشت آن‌ ها به عبدالحسین سرداری شباهتی ندارد).

سریال مدار صفر درجه از اردیبهشت ۱۳۸۶ از شبکه اول تلویزیون ایران پخش و تبدیل به یکی از سریال‌ های محبوب تلویزیون شد که بارها بازپخش آن توسط مردم درخواست شده‌ است.


دوبله

دوبلهٔ این سریال در شهریور ۱۳۸۵ یعنی ۸ ماه پیش از آن که به روی آنتن برود شروع شد. در ابتدا قرار بود طی یک ماه و نیم کار دوبله به پایان برسد ولی تا پایان اردیبهشت ۱۳۸۶ به درازا کشید. بهرام زند سرپرست گویندگان این سریال دلیل این تأخیر را سختی کار و ضرورت حفظ کیفیت عنوان کرد. وی افزود در دوبلهٔ این سریال بیش از ۶۰ دوبلُر شرکت داشته‌ اند که به جای بازیگران ایرانی و خارجی صحبت کرده‌ اند.

صداپیشگان

پرویز بهرام، احمد رسول‌ زاده، فهیمه راستکار، ناصر تهماسب، مریم شیرزاد، ناصر نظامی، فریبا رمضان‌ پور، حمید منوچهری، جواد بازاریان، تورج مهرزادیان، کسری کیانی، صادق ماهرو، ناصر احمدی، کتایون اعظمی، مهتاب عسگری، اعظم‌ السادات دلیری، علی‌همت مومیوند، میرطاهر مظلومی، مینا حبیلی، مینا شجاع، بهمن هاشمی، امیر جوشقانی، محمدعلی دیباج، منوچهر زنده‌ دل و بهرام زاهدی.


خلاصه داستان سریال مدار صفر درجه :

فیلم ماجرای سفر دانشجویی ایرانی به نام حبیب پارسا (شهاب حسینی) به فرانسه – به خاطر تحصیل در رشتهٔ فلسفه در دانشگاه پاریس – را نشان می‌ دهد. ماجرا بر بستر جنگ جهانی دوم و شکل گرفتن صهیونیزم و تسلط تدریجی بر فلسطین می‌ گذرد که طبیعتاً فضای داستان متأثر از این واقعه مهم تاریخی است. در زمان اعزام دانشجویان ایرانی به فرانسه و همچنین تحصیل آنها در دانشگاه پاریس، جنگ جهانی دوم نیز در حال آغاز است. حبیب پارسا در دانشگاه با دختری یهودی به نام سارا استروک (ناتالی متی) آشنا می‌ شود که اوایل، در کلاس با یکدیگر به مخالفت می‌ پردازند که تدریجاً این مخالفت و سرکشی به عشق و تمایل بین این دو نفر مبدل می‌ شود. ترور یهودیان به دست صهیونیست‌ ها در ایران و اروپا و دنبال کردن سرنوشت دانشجویی ایرانی در فرانسه و رابطه عاطفی او با دانشجویی یهودی با سلسله حوادثی به یکدیگر مرتبط می‌ شوند. به دنبال فتح پاریس توسط آلمان نازی، جان سارا آستروک و خانواده‌اش نیز به خطر می‌ افتد زیرا دولت آلمان با یهودیان مخالف است؛ و پس از این وقایع مشکلات فراوانی برای حبیب که پس از مدتی به ایران باز می‌ گردد روی می‌ دهد درحالی که از پی خواسته او سارا آستروک و مادرش نیز به تهران آمده بودند؛ (زیرا جانشان در پاریس به خطر افتاده بود) و حبیب مجدداً دو بار دستگیر می‌ شود (به اتهام ربودن گذرنامه). پس از آزادی وی از زندان شهربانی و رخ دادن اتفاقاتی از جمله کشته شدن چند نفر مثل سرگرد فتّاحی و خواهر حبیب، در آخر ماجرا سارا عمویش را که در تخت جمشید قصد قتل حبیب را داشت به قتل می‌ رساند و حبیب پارسا دوباره به زندان می‌ افتد؛ ولی در آخر پس از رهایی از زندان به معشوق خود می‌ رسد که آخرین سکانس سریال است.


بازیگران سریال مدار صفر درجه :

شهاب حسینی – ناتالی متی – رؤیا تیموریان – مسعود رایگان – لعیا زنگنه – ایرج راد – آتنه فقیه نصیری – احمد ساعتچیان – پیام دهکردی – عباس شادروان – پیر داغر – فادی ادوارد – هاسمیک تاشجیان – صدرالدین شجره و …


شخصیت‌ ها

شهاب حسینی در نقش حبیب پارسا

ناتالی متی در نقش سارا آستروک

رؤیا تیموریان در نقش مادر حبیب

مسعود رایگان در نقش پدر حبیب

پیر داغر در نقش سرگرد بهروز فتاحی

لعیا زنگنه در نقش زینت‌الملوک جهانبانی

آتنه فقیه‌نصیری در نقش سعیده پارسا

احمد ساعتچیان در نقش محسن مظفر

پیام دهکردی در نقش سردار احتشام

ایرج راد در نقش جهانگیر همایون‌پناه

رحیم نوروزی در نقش تقی نواده

علی قربان‌زاده در نقش اردشیر توکلی

صدرالدین شجره در نقش ساروخانی

و …

دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم

بزودی ...

 

دانلود باکس مرجع سریال
دانلود سریال مدار صفر درجه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
گزارش خطا در لینک ها

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه