دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم
1K

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل ا...

495K بازدید
پنج شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰
Admin
12 دیدگاه

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با لینک مستقیم و کیفیت عالی دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل اول با لینک مستقیم و کیفیت عالی,'d, 78 DVDRip (2007) Mkv, and the Cockroachesدانلود oggy, download oggy and the cockroches, Episodes 01, k h, n ;hvj, n h, oggy, Oggy and the Cockroaches, Oggy And The Cockroaches Season 02, S02E69, s; ih, s;ih, خرید پستی کارتون اوگی, خرید پستی کارتون اوگی و سوسک ها, دانلود mkv کارتونOggy, دانلود انیمیشن, دانلود انیمیشن oggy, دانلود انیمیشن oggy با حجم کم, دانلود انیمیشن oggy با لینک مستقیم, دانلود انیمیشن oggy با کیفیت بالا, دانلود انیمیشن اوگی, دانلود انیمیشن با لینک مستقیم, دانلود انیمیشن خنده دار, دانلود انیمیشن کمدی, دانلود با لینک مستقیم oggy, دانلود با لینک مستقیم Oggy and the Cockroaches, دانلود با لینک مستقیم فصل دوم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود با کیفیت کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود تمامی قسمتهای کارتون اوگی و سوسکها, دانلود رایگان Oggy and the Cockroaches, دانلود رایگان انیمیشن, دانلود رایگان انیمیشن oggy, دانلود رایگان کارتون, دانلود فصل 1و2 اوگی و سوسکها, دانلود فصل اول oggy به صورت یکجا, دانلود فصل اول و دوم اوگی و سوسکها, دانلود فصل اول کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود فصل دوم oggy به صورت یکجا, دانلود فصل دوم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود قسمت 69 اوگی, دانلود قسمت 69 فصل اول اوگی, دانلود قسمت 69 فصل دوم اوگی, دانلود مدیافایر فصل اول کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود مدیافایر فصل دوم Oggy and the Cockroaches, دانلود مستقیم فصل دوم Oggy and the Cockroaches, دانلود نسخه کم حجم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود نسخه کم حجم کارتون اوگی, دانلود همه قسمت های انیمیشن اوگی و سوسک ها, دانلود همه قسمتهای اوگی و سوسکها, دانلود کارتون oggy, دانلود کارتون اوگی, دانلود کارتون اگی, دانلود کارتون با لینک مستقیم, دانلود کارتون خنده دار, سایت دانلود انیمیشن فارسی مد, سایت دانلود کارتون فارسی مد, دانلود فصل دوم کارتون اوگی و سوسکها

[ آپدیت پست به پایان رسید – تمامی قسمت های فصل اول بر روی سایت قرار گرفت ] 

[ کلیه قسمت های فصل اول (01 – 78) آماده دانلود می باشد ]

فصل دوم آماده دانلود می باشد!

جهت مشاهده و دانلود فصل دوم اینجا کلیک کنید!

با سلام و احترام به کلیه کاربران عزیز سایت فارسی مد، در این ارسال قصد داریم انیمیشن یا کارتون زیبای اوگی و سوسکها را به جهت دانلود شما کاربران عزیز قرار دهیم که ابتدا تمامی قسمتهای فصل اول و سپس فصل دوم را قرار خواهیم داد.لازم به ذکر است که تاکنون از این کارتون زیبا،دو فصل ساخته شده و هر فصل شامل 78 قسمت است که جمعا 156 قسمت ،می باشد که تصمیم داریم هر شب 10 قسمت از این کارتون خنده دار و زیبا را برای دانلود شما کاربران عزیز آماده کنیم که در مجموع در هر فصل هشت پارت(قسمت) تقدیم شما خواهد شد ، لازم به ذکر است این انیمیشن با کیفیت بالا و DvdRip ارائه شده و برغم بسیاری از سایتها که این انیمیشن را با کیفیت پایین برای دانلود قرار داده اند شما می توانید هر دو فصل این انیمیشن زیبا را با کیفیت عالی در فرمت MKV ، از سایت فارسی مد،دانلود و مشاهده نمایید.

خلاصه داستان :
اوگی و سوسک ها نام یک سریال انیمیشن فرانسوی است که توسط شرکت فیلمسازی گامونت و در سال ۱۹۸۸ ساخته شده است. شخصیت اصلی داستان یک گربه تنبل و شاد اما بسیار حساس و چاق آبی رنگ به نام اوگی است، که معمولاً روزهایش را به تماشای تلویزیون و آشپزی می گذراند، البته اگر سه سوسک خانگی مزاحم به نام جویی، دی دی و مارکی او را راحت بگذارند.

نام این سه سوسک از گروه پانک Ramones گرفته شده است. این سه نفر، علاقه زیادی برای بیچاره کردن اوگی دارند و برای اینکار از هر راهی که بتوانند، از خالی کردن یخچال گرفته تا ربودن قطاری که اوگی سوار آن شده است.

این کارتون نوعی کمدی دلقک بازی است و شوخی هایی مانند کارتون تام و جری دارد با این تفاوت که مقداری پا را فراتر گذاشته است. با اینحال شوخی های مرسوم شخصیتهای کارتونی مانند سقوط پیانو یا میز آهنگری روی شخصیتها هنوز مرسوم است و البته گاهی از اتوبوس یا زیردریایی نیز برای این شوخی ها استفاده می کند. با این حال این شیرین کاریها حتی برای بزرگسالان هم جذاب است. هیچ پایان مشخص و قابل قبولی برای پایان هر قسمت وجود ندارد و هیچوقت نمیتوان پیش بینی کرد که همه چیز بخوبی و خوشی تمام شود.

این انیمیشن زیبا محصول کشور فرانسه هست و باید بگویم انیمیشنی بسیار عالی و بینظیر در ژانر کمدی میباشد امکان ندارد کسی به این انیمیشن نگاه کند و نخندد. اگر با دقت بیشتری به این انیمیشن نگاه کنیم ردپای انیمیشن هایی چون تام وجری و پلنگ صورتی در ان دیده میشود میتوان گفت که اگی حالت تکامل آنها هست.

…. جهت دانلود و مشاهده جزییات بیشتر به ادامه مطلب بروید …

دانلود فصل اول کارتون اوگی و سوسکها

شخصیتها:

▪ اوگی:

شخصیت اصلی داستان است که رفتاری غیرعادی و تا حدی شبیه به گارفیلد دارد. او بیشتر وقتش را به تماشای تلویزیون و یا انجام کارهای خانه می گذراند البته اگر سوسکها به دنبالش نیایند. او بجز مواردی که مانند زنها رفتار می کند، برای مثال لباس خدمتکار زن می پوشد و باغبانی می کند، در باقی موارد او یک مرد است.

▪ جویی:

بدنی صورتی رنگ و سر قرمز رنگ دارد. چشم راستش صورتی و چشم چپش زرد و خودش را سردسته سوسکها می داند. با اینکه کوچکترین عضو گروه است، با اینحال اغلب مغز متفکر عملیات است، اما مجبور است خودش به تنهایی عمل کند زیرا افراد گروهش فکر می کنند نقشه های او احمقانه است.

▪ دی دی:

سوسک با بدن بنفش رنگ، سر نارنجی و چشمهای سبز که همیشه گرسنه است و همه چیز را حریصانه می بلعد. اشتهایش گاهی کارش را به جاهای باریک می کشد طوری که حیوانات بزرگتر از خودش را می خورد.

▪ مارکی:

سوسک خونسرد و تا حدی فهمیده است و بدنی خاکستری و سری سبز رنگ با چشمان صورتی دارد و توجهی به کاری که دیگران انجام می دهند ندارد. او بسیار عاشق دخترها و حتی عروسکها می شود و کتاب خواندن را نیز دوست دارد.

▪ جک:

گربه دیگری است که در کارتون وجود دارد. و نقطه مقابل اوگی است، تندخو، خشن، متکبر و مورد خوبی برای اذیت کردن سوسکهاست. او برای از بین بردن سوسکها دست به اختراع ماشین های مختلفی می زند که اغلب نتیجه معکوس می گیرد! او به شیمی بخصوص مواد انفجاری علاقه زیادی دارد. جک دوست و همسایه اوگی است و اعلب در خانه اوگی میخوابد. جک همیشه سر زده وارد خانه اوگی می شود و با طرح نقشه های شیطانی برای از بین بردن سوسکها به او کمک می کند. شماره تلفن خانه او ۲ است!!

▪ باب:

سگ عظیم الجثه همسایه اوگی. در حالیکه باب سعی میکند زندگی آرام و ساکتی داشته باشد، یکباره موشکی از خانه روبرویی تمام زندگی اش را نابود می کند، که پاسخ او به این اقدام له کردن گربه هاست که انها را تبدیل به کاغذدیواری کرده است. در اپیزود Working Cat معلوم می شود که دندان و لثه او کاملاً از آهن ساخته شده است.

▪ مونیکا:

خواهر اوگی که مورد علاقه جک نیز هست. او همیشه به خانه اوگی سر می زند. او بسیار فعال است و ورزشهایی از قبیل چتربازی یا پرش ارتفاع یا اسکیت را انجام میدهد.

 

Info توجه : پسورد کلیه فایلها : www.farsimode.com می باشد. 

Oggy And The Cockroaches Season 01 – Episodes 01-78 DVDRip (2007) Mkv

[آپدیت پست به پایان رسید – تمامی قسمت های فصل اول بر روی سایت قرار گرفت]

[ کلیه قسمت های فصل اول (01 – 78) آماده دانلود می باشد ]

فصل دوم آماده دانلود می باشد! جهت مشاهده و دانلود فصل دوم اینجا کلیک کنید!

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 01 – 10 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:244MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 11 – 20 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:244MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 21 – 30 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:242MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 31 – 40 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:246MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 41 – 50 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:146MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 51 – 60 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:148MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 61 – 70 فصل اول | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:234MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 71 – 78 فصل اول [پایان فصل اول] | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:191MB

فرمت فایل فرمت:  Zip

رمزعبور پسورد: www.farsimode.com

منبع دانلود منبع : Www.FarsiMode.Com

جهت مشاهده و دانلود فصل دوم اینجا کلیک کنید!

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
12دیدگاه ثبت و تایید شده

 • ahmad heidari یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۰ پاسخ دهید

  به نظر من عالیه :۰
  بهتر از فایلهای rar هست
  تا حالا هرچی دانلود کردم – سالم بوده
  انشاا… همینجوری ادامه بدید

 • mohsen mohamadi دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ پاسخ دهید

  :**khosh halam ozv shodam va age khoda bekhad faliathaye khubi khaham dasht :**:**

 • پاسخ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  ممنون از نظر لطفتون نسبت به سایت

   

 • ahmad heidari دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید خدمت همه شما مخصوصا مدیریت محترم این سایت

  میخواستم اول تشکر کنم بابت این آیتم های قابل دانلود(منظورم انیمیشن اوگی و دوستان هست) و بسیار ممنئنم که برای دانلود این کارتون زیبا اقدام کردید. اما من میخواستم برای دوستان توضیحی بدم تا آنها راحت تر و بدون مشکل عمل دانلود رو انجام بدن – میخواستم بگم – خوب همونطور که در این صفحه هم لطف کردن نوشتن – شما بهتره برای دانلود از برنامه IDM یا امثال اون استفاده کنید – دوم اینکه فایلهارو سعی کنید یکی یکی دانلود کنید – چون که امکان داره همزمان چند فایل با هم دانلود نشه یا پیغام مشکل بده – و سوم اینکه فایل ZIP را که دانلود کردید – وقتی خواستید آن را باز کنید یا به اصطلاح دیگه Extract All کنید – این عمل را در قسمت دیگری غیر از مکانی که پوشه ZIP قرار دارد انجام دهید – یعنی وقتی شما روی فایل ZIP کلیک راست میکنید و گزینه Extract All را انتخاب میکنید و بعد از انتخاب گزینه Next در صفحه ظاهر شده گزینه Browse را انتخاب میکنید – مکانی را انتخاب کنید که پوشه ZIP در آن قرار نداشته باشد – چون امکان دارد فایل باز شده خراب باز شود – ضمن این میخواستم بازم تشکر کنم از شما و بگم که انشا ا… اکر بازم تصمیم داشتید لینک دانلود کارتونی رو قرار بدید – همینطور ماله تمام قسمتهایش باشد – خیلی خیلی ممنونم از همه شما و دوستانم – پروردگار یار همه شما

   

 • پاسخ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  بسیار متشکر و ممنونم از نظرات و راهنمایی های کامل شما

  همچنین از ابراز لطفتون نسبت به سایت خودتون نهایت تشکر را دارم و بسیار مفتخرم که در خدمت چنین کاربران خوب و دلسوزی هستم.

  و اما درباره پیشنهادی که فرمودید! ابتدا تشکر میکنم از شما ولی باید به اطلاعتون برسونم فایلهایی که بدین صورت زیاد هستند و اینکه چند فایل در یک فایل قرار گرفته جهت سهولت کاربران بهتر هست زیرا پستهایی نظیر این که بسیار زیاد هست هم وقت ما را خواهد گرفت جهت آماده سازی برای دانلود و هم حوصله بازدید کننده سر خواهد رفت و باید مدام صفحه را اسکرول کنه ! و باعث اتلاف وقت آنها خواهد شد زیرا باید تک تک روی هر کدام کلیک کنه !! شما همین پست را در نظر بگیرید حدود هفتاد و هشت قسمت هست و اگه بخواد به هفتاد و هشت بخش مجزا تقسیم بشه تصور کنید چه وقت زیادی از ما و کاربران خواهد گرفت در مواردی که تعداد فایلها کم هست بله درست میفرمایید ولی در اینگونه موارد که تعداد فایلها زیاده اصلا امکانپذیر نیست و کاربران هم مطمئنا راضی نخواهند بود . فایلها به گونه ای سعی شده در حجم های بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ مگابایت تقسیم بشه و کاملا مجزا قرار داده شده برای اینکه اگر کاربری به قسمتی از آن نیاز داشت لازم نباشه همه اونها را دانلود کنه و در اکسترکت هم مشکلی نخواهد بود. بهرحال بار دیگر از شما تشکر میکنم به جهت ارسال نظرتون

  موفق باشید

 • پاسخ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  ما هم بالطبع خوشحالیم که در خدمت شما عزیزان هستیم.

  به امید جلب رضایت کامل شما عزیزان

  موفق باشید

 • ahmad heidari یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید

  من میخواستم ۳ تا گلایه ازتون بکنم…

  اول اینکه من یکی از طرفدارهای سایتتون هستم ولی یک عیبی که سایتتون داره اینه که فعالیتها و لینکهای دانلودی که سایر کاربر ها در سایت قرار میدن در قسمت موضوعات سایت قرار نداره و در مکانی قرار داره که بیننده در اونجا تقریبا وجود نداره – که خواهش میکنم برای دلگرمیه بیشتر کاربرها این مورد را اصلاح کنید – ممنون.

  دوم اینکه من در نظرات و پیشنهاد ها ضمن مورد اولی گفتم که پیام خصوصیه من مشکل داره و من قادر به ارسال پیام نیستم و این درحالیه که من مزاحمتی برای کاربری قرار ندادم – اما متاسفانه پیگیری نشد.

  و سوم اینکه من مطلبی که در بالا قرار دادم:

  در مورخه : دوشنبه، ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۱

  نمیدونم چرا اینقدر قاطی و به هم ریخته چاپ شده – طوری که خواننده قادر نیست اون رو بخونه – توی اون مطلب من میخواستم ضمن تشکر – راه راحت تر دانلود کردن فایلهارو بگم – ولی متاسفانه این طور که مطلب چاپ شد…اصلا قادر به خوندن نیست …

  به هر حال برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی رو در تمام مراحل داریم – خدانگهدار

 • پاسخ یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با سلام خدمت شما و ابراز لطف و محبتتان نسبت به سایت فارسی مد!

  دوست عزیز مورد اولی را که فرمودید با توجه به اینکه سیستم محتوای سایت به همراه قالب ظرف یکی دو روز آینده تغییر میکند ، عملا این قسمت کارایی خود را از دست خواهد داد ضمن انکه متاسفانه این بخش باید توسط کاربران تکمیل بشه و با توجه به عدم فعالیت کاربران در این قسمت  ، مجبور به حذف آن خواهیم بود! ولی چنانچه پلاگینی باشه که با سیستم جدید سازگار باشه سعی خواهیم کرد این قسمت را حفظ کنیم ولی چنانچه نشه این قسمت را انتقال داد و یا تبدیل کرد متاسفانه این قسمت حذف خواهد شد!چون با سیستم جدید سایت سازگاری نداره و …
  ولی با این وجود و به احترام نظر شما این قسمت در موضوعات سایت نیز اضافه شد.

  در مورد مساله دوم که فرمودید پاسخ اون را براتون ارسال کردم یا توجهی نکردید یا پیام من بدست شما نرسیده !! بهرحال عرض کرده بودم چنانچه مشکل باقی ماند اطلاعات کاربری خود یعنی یوزر نیم و پسورد خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید تا چک کنم و مشکل شما را برطرف کنم تا وارد کاربریتون نشم متاسفانه نمیتونم مورد شما را چک کنم و این منوط به ارسال یوزر نیم و پسورد شما البته از طریق فرم تماس با ما میباشد.

  و اما مورد سوم را بنده دقیقا متوجه نشدم کدوم قسمت و صفحه منظورتون هست چنانچه منظور شما لینک یا صفحه خاصی هست لینک یا اون صفحه را با ذکر جزییات برامون ارسال کنید تا بررسی و اصلاح بشه!

  هر سوال و یا درخواست دیگری دارید با کمال میل در خدمتیم

  با تشکر

 • ahmadheidari پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت و بقیه دوستان.
  اول اینکه تبریک میگم بهتون به خاطر این فرم جدید و زیبای سایت.
  دوم اینکه میخواستم بازم از شما تشکر کنم بابت این فرم  جدید سایت – چرا که باعث شد مشکلاتی که قبلا داشتم از قبیل عدم ارسال پیغام و عدم دسترسی به بعضی بخشهای سایت – الآن دیگر آن مشکلات برطرف شد…
  و این از لطف پیگیریها و دلسوزیه شما برای این سایت محبوب است….
  بابت تمام اینها از شما سپاسگذاریم  🙂

  • Admin جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ پاسخ دهید

   با سلام – ممنون از شما بابت ابراز لطفتون!
   بسیار خوشحالم از اینکه قالب و برنامه جدید توانسته نیازها و رضایت شما و سایر کاربران عزیز را جلب کنه.
   انشاءالله که بتونیم رضایت هر چه اندک شما را جلب کنیم و هر روز با افزایش کیفیت و خدمات خود توانسته باشیم در جهت رفاه و رضایت شما کاربران عزیز گام برداریم.
   موفق باشید.

 • SAMAN یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ پاسخ دهید

  like

 • سئو دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳ پاسخ دهید

  مرسی و عالی …

ارسال دیدگاه