دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم
1K

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل د...

229K بازدید
یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰
Admin
0 دیدگاه

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود کارتون اوگی و سوسکها فصل دوم با لینک مستقیم و کیفیت عالی, 'd, 78 DVDRip (2007) Mkv, and the Cockroachesدانلود oggy, download oggy and the cockroches, Episodes 01, k h, n ;hvj, n h, oggy, Oggy and the Cockroaches, Oggy And The Cockroaches Season 02, S02E69, s; ih, s;ih, خرید پستی کارتون اوگی, خرید پستی کارتون اوگی و سوسک ها, دانلود mkv کارتونOggy, دانلود انیمیشن, دانلود انیمیشن oggy, دانلود انیمیشن oggy با حجم کم, دانلود انیمیشن oggy با لینک مستقیم, دانلود انیمیشن oggy با کیفیت بالا, دانلود انیمیشن اوگی, دانلود انیمیشن با لینک مستقیم, دانلود انیمیشن خنده دار, دانلود انیمیشن کمدی, دانلود با لینک مستقیم oggy, دانلود با لینک مستقیم Oggy and the Cockroaches, دانلود با لینک مستقیم فصل دوم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود با کیفیت کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود تمامی قسمتهای کارتون اوگی و سوسکها, دانلود رایگان Oggy and the Cockroaches, دانلود رایگان انیمیشن, دانلود رایگان انیمیشن oggy, دانلود رایگان کارتون, دانلود فصل 1و2 اوگی و سوسکها, دانلود فصل اول oggy به صورت یکجا, دانلود فصل اول و دوم اوگی و سوسکها, دانلود فصل اول کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود فصل دوم oggy به صورت یکجا, دانلود فصل دوم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود قسمت 69 اوگی, دانلود قسمت 69 فصل اول اوگی, دانلود قسمت 69 فصل دوم اوگی, دانلود مدیافایر فصل اول کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود مدیافایر فصل دوم Oggy and the Cockroaches, دانلود مستقیم فصل دوم Oggy and the Cockroaches, دانلود نسخه کم حجم کارتون Oggy and the Cockroaches, دانلود نسخه کم حجم کارتون اوگی, دانلود همه قسمت های انیمیشن اوگی و سوسک ها, دانلود همه قسمتهای اوگی و سوسکها, دانلود کارتون oggy, دانلود کارتون اوگی, دانلود کارتون اگی, دانلود کارتون با لینک مستقیم, دانلود کارتون خنده دار, سایت دانلود انیمیشن فارسی مد, سایت دانلود کارتون فارسی مد, دانلود فصل دوم کارتون اوگی و سوسکها

[ آپدیت پست به پایان رسید – تمامی قسمت های فصل دوم بر روی سایت قرار گرفت ] 

[ کلیه قسمت های فصل دوم (01 – 78) آماده دانلود می باشد ]

فصل اول آماده دانلود می باشد! جهت مشاهده و دانلود فصل اول اینجا کلیک کنید!

با سلام و احترام به کلیه کاربران عزیز سایت فارسی مد، در این ارسال قصد داریم انیمیشن یا کارتون زیبای اوگی و سوسکها را به جهت دانلود شما کاربران عزیز قرار دهیم که ابتدا تمامی قسمتهای فصل اول و سپس فصل دوم را قرار خواهیم داد.لازم به ذکر است که تاکنون از این کارتون زیبا،دو فصل ساخته شده و هر فصل شامل 78 قسمت است که جمعا 156 قسمت ،می باشد که تصمیم داریم هر شب 10 قسمت از این کارتون خنده دار و زیبا را برای دانلود شما کاربران عزیز آماده کنیم که در مجموع در هر فصل هشت پارت(قسمت) تقدیم شما خواهد شد ، لازم به ذکر است این انیمیشن با کیفیت بالا و DvdRip ارائه شده و برغم بسیاری از سایتها که این انیمیشن را با کیفیت پایین برای دانلود قرار داده اند شما می توانید هر دو فصل این انیمیشن زیبا را با کیفیت عالی در فرمت MKV ، از سایت فارسی مد، دانلود و مشاهده نمایید.

خلاصه داستان :

اوگی و سوسک ها نام یک سریال انیمیشن فرانسوی است که توسط شرکت فیلمسازی گامونت و در سال ۱۹۸۸ ساخته شده است. شخصیت اصلی داستان یک گربه تنبل و شاد اما بسیار حساس و چاق آبی رنگ به نام اوگی است، که معمولاً روزهایش را به تماشای تلویزیون و آشپزی می گذراند، البته اگر سه سوسک خانگی مزاحم به نام جویی، دی دی و مارکی او را راحت بگذارند.

نام این سه سوسک از گروه پانک Ramones گرفته شده است. این سه نفر، علاقه زیادی برای بیچاره کردن اوگی دارند و برای اینکار از هر راهی که بتوانند، از خالی کردن یخچال گرفته تا ربودن قطاری که اوگی سوار آن شده است.
این کارتون نوعی کمدی دلقک بازی است و شوخی هایی مانند کارتون تام و جری دارد با این تفاوت که مقداری پا را فراتر گذاشته است. با اینحال شوخی های مرسوم شخصیتهای کارتونی مانند سقوط پیانو یا میز آهنگری روی شخصیتها هنوز مرسوم است و البته گاهی از اتوبوس یا زیردریایی نیز برای این شوخی ها استفاده می کند.

با این حال این شیرین کاریها حتی برای بزرگسالان هم جذاب است. هیچ پایان مشخص و قابل قبولی برای پایان هر قسمت وجود ندارد و هیچوقت نمیتوان پیش بینی کرد که همه چیز بخوبی و خوشی تمام شود.
این انیمیشن زیبا محصول کشور فرانسه هست و باید بگویم انیمیشنی بسیار عالی و بینظیر در ژانر کمدی میباشد امکان ندارد کسی به این انیمیشن نگاه کند و نخندد. اگر با دقت بیشتری به این انیمیشن نگاه کنیم ردپای انیمیشن هایی چون تام وجری و پلنگ صورتی در ان دیده میشود میتوان گفت که اگی حالت تکامل آنها هست.

…. جهت دانلود و مشاهده جزییات بیشتر به ادامه مطلب بروید …

دانلود فصل دوم کارتون اوگی و سوسکها

شخصیتها:

▪ اوگی:

شخصیت اصلی داستان است که رفتاری غیرعادی و تا حدی شبیه به گارفیلد دارد. او بیشتر وقتش را به تماشای تلویزیون و یا انجام کارهای خانه می گذراند البته اگر سوسکها به دنبالش نیایند. او بجز مواردی که مانند زنها رفتار می کند، برای مثال لباس خدمتکار زن می پوشد و باغبانی می کند، در باقی موارد او یک مرد است.

▪ جویی:

بدنی صورتی رنگ و سر قرمز رنگ دارد. چشم راستش صورتی و چشم چپش زرد و خودش را سردسته سوسکها می داند. با اینکه کوچکترین عضو گروه است، با اینحال اغلب مغز متفکر عملیات است، اما مجبور است خودش به تنهایی عمل کند زیرا افراد گروهش فکر می کنند نقشه های او احمقانه است.

▪ دی دی:

سوسک با بدن بنفش رنگ، سر نارنجی و چشمهای سبز که همیشه گرسنه است و همه چیز را حریصانه می بلعد. اشتهایش گاهی کارش را به جاهای باریک می کشد طوری که حیوانات بزرگتر از خودش را می خورد.

▪ مارکی:

سوسک خونسرد و تا حدی فهمیده است و بدنی خاکستری و سری سبز رنگ با چشمان صورتی دارد و توجهی به کاری که دیگران انجام می دهند ندارد. او بسیار عاشق دخترها و حتی عروسکها می شود و کتاب خواندن را نیز دوست دارد.

▪ جک:

گربه دیگری است که در کارتون وجود دارد. و نقطه مقابل اوگی است، تندخو، خشن، متکبر و مورد خوبی برای اذیت کردن سوسکهاست. او برای از بین بردن سوسکها دست به اختراع ماشین های مختلفی می زند که اغلب نتیجه معکوس می گیرد! او به شیمی بخصوص مواد انفجاری علاقه زیادی دارد. جک دوست و همسایه اوگی است و اعلب در خانه اوگی میخوابد. جک همیشه سر زده وارد خانه اوگی می شود و با طرح نقشه های شیطانی برای از بین بردن سوسکها به او کمک می کند. شماره تلفن خانه او ۲ است!!

▪ باب:

سگ عظیم الجثه همسایه اوگی. در حالیکه باب سعی میکند زندگی آرام و ساکتی داشته باشد، یکباره موشکی از خانه روبرویی تمام زندگی اش را نابود می کند، که پاسخ او به این اقدام له کردن گربه هاست که انها را تبدیل به کاغذدیواری کرده است. در اپیزود Working Cat معلوم می شود که دندان و لثه او کاملاً از آهن ساخته شده است.

▪ مونیکا:

خواهر اوگی که مورد علاقه جک نیز هست. او همیشه به خانه اوگی سر می زند. او بسیار فعال است و ورزشهایی از قبیل چتربازی یا پرش ارتفاع یا اسکیت را انجام میدهد.

Info توجه : پسورد کلیه فایلها : www.farsimode.com می باشد.
 

Oggy And The Cockroaches Season 02 – Episodes 01-78 DVDRip (2007) Mkv

[آپدیت پست به پایان رسید – تمامی قسمت های فصل دوم بر روی سایت قرار گرفت]

[ کلیه قسمت های فصل دوم (01 – 78) آماده دانلود می باشد ] 

فصل اول آماده دانلود می باشد! جهت مشاهده و دانلود فصل اول اینجا کلیک کنید!

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 01 – 10 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:145MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 11 – 20 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:148MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 21 – 30 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:256MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 31 – 40 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:246MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 41 – 50 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:145MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 51 – 60 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:147MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 61 – 70 فصل دوم | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:270MB

لینک دانلود مستقیم دانلود قسمت های 71 – 78  فصل دوم  [پایان فصل دوم] | لینک مستقیم |

حجم فایل حجم تقریبی:202MB

فرمت فایل فرمت:  Zip

رمزعبور پسورد: www.farsimode.com

منبع دانلود منبع : Www.FarsiMode.Com

جهت مشاهده و دانلود فصل اول اینجا کلیک کنید!

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه