رعایت حریم خصوصی کاربران
  • خانه » رعایت حریم خصوصی کاربران

رعایت حریم خصوصی کاربران

74K بازدید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
Admin

رعایت حریم خصوصی کاربران

( Privacy Policy )

حریم خصوصی - Privacy Policy

رویه حفاظت از اطلاعات مدیران ، نویسندگان و کاربران

فارسی مد با گذشت بیش از 6 سال از فعالیت خود دارای ده ها هزار کاربر می باشد و به هیچ وجه اطلاعات مربوط به کاربران را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد و بسیار به این امر ( رعایت حریم خصوصی کاربران ) پایبند و حساس است. این اطلاعات به صورتی امن در اختیار فارسی مد خواهد بود. همچنین وب سایت رسمی فارسی مد  با برخورداری از اتوماسیون پیشرفته اطلاعات حریم خصوصی متقاضیان را از قبیل : نام، تلفن، آدرس، پست الکترونیک و… را به صورتی کاملا امن به بانک اطلاعاتی تحت وب ما انتقال می دهد. همچنین این سیستم برای هر کاربر یک حساب کاربری اختصاصی ایجاد می کند که هر کاربر بلافاصله بعد از مراحل ثبت نام یا نام نویسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

فارسی مد به منظور جلوگیری از اختلالات و سوء استفاده و همچنین در جهت پیشبرد در ارائه سرویس ها و محصولات، اطلاعات مشترکین را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد تا از کوچکترین اشکالات جلوگیری نماید. همچنین این امر در روند توسعه و بهبود خدمات فارسی مد و امنیت استفاده از خدمات و اطلاعات کلیه مشترکین کمک کننده خواهد بود.

● اطلاعات کلیه مشترکین در محیطی کاملا امن تحت سیستم یکپارچه ایجاد حساب های کاربری کاملا اختصاصی است.


 مشترک از روش های زیر می تواند جهت اعلام و تغییر اطلاعات خود اقدام نماید:

فارسی مد روش های زیر را برای تغییر اطلاعات مشترکین فراهم آورده است که مشترک می تواند از طریق یکی از این روش ها اقدام به اعلام و یا تغییر یا اصلاح اطلاعات خود نماید.

● از طریق حساب کاربری اختصاصی خود کاربر

● ارسال پست الکترونیک به Info{at}FarsiMode.com

● ارسال درخواست به صورت آنلاین توسط فرم تماس با ما

دریافت تاییدیه توسط پست الکترونیک در هر یک از روش های فوق الزامی است و مشترک باید تحت پست الکترونیک اصلی خود که نزد فارسی مد معتبر است اقدام به تایید و ارسال درخواست نماید.

در صورت هرگونه ابهام یا سوال از روش هایی که در بالا اعلام شد یا از طریق فرم ارتباط با ما , با ما تماس بگیرید.

با احترام

مدیریت سایت و انجمن فارسی مد