با راه های همسرداری قسمت اول آشنا شوید
خانه » با راه های همسرداری قسمت اول آشنا شوید

با راه های همسرداری قسمت اول آشنا شوید

85K بازدید
یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
Admin
0 دیدگاه
145

با راه های همسرداری قسمت اول آشنا شوید

راه های همسرداری قسمت اول

با راه های همسرداری قسمت اول آشنا شوید , kiss , love , آراییدن برای همسر , آشنایی با روشهای زندگی , آیین همسرداری , اسرار یک عاشق , اعتماد , بخشش , برنامه‌ریزی در زندگی , تحسین , چگونگی رفتار با همسر , چگونگی رفع مشکلات زندگی , چگونگی کنترل مرد سرکش , چگونگی همسرداری , چگونه با همسرانمان رفتار کنیم؟ , چگونه همسرم را قانع کنم , خصوصیات اخلاقی همسران , دلارام , راه های همسرداری , راه های همسرداری - قسمت دوم و پایانی , راههای همسرداری , رفع مشکلات زناشویی , رفع مشکلات زوجهای جوان , رفع مشکلات همسران , رفیق شفیق , روشهای مراقبت از همسر , روشهای مفید همسرداری , روشهای همسرداری , شیوه های همسرداری , طلاق , عاشق , قدردانی , قدردانی از همسران , قلب و احساس , مراقبت از همسران , مشکلات زناشویی , موج عشق , همبستری , یاری و همدلی

اگر با همسرت مشکل دارید و در آستانه جدایی هستی و یا اینکه با هم سازش ندارید ، حتما حتما!! تاکید و خواهش دارم این مقاله را بخونید و بکار گیرید و اگر نتیجه نداد، بعد هر تصمیمی خواستید بگیرید!!!

الفـ برنامه‌ریزی کنید:

1ـ یادداشت کردن برنامه‌های روزانه از شب قبل و اولویت بندی آن‌ها.
2ـ انجام دادن کارهایی که کمتر به آن‌ها علاقه داریم در اول صبح و کارهایی که بسیار علاقه داریم بعد از آن‌ها.
3ـ قرار دادن وقتی برای انجام کارهای هنری و مورد علاقه شخصی.
4ـ تهیه ناهار یا شام از ابتدای روز مثلاً ساعت 9 صبح.
5ـ گنجاندن دعا در برنامه روزانه.
6ـ ما می‌توانیم خورشید خانه خود باشیم ولی ابتدا باید از خود بپرسیم من که هستم؟ به کجا می‌روم؟ چرا به اینجا آمده‌ام؟
7ـ لیستی تهیه کنید که شامل 4 ستون: نقاط ضعف، نقاط قوت، اهداف کوتاه مدت، اهداف بلند مدت باشد.
8ـ عقده‌های روانی و اندوه‌های درونی خود را بنویسید.
9ـ اهداف 10 سال آینده خود را تعیین کنید و آن را سرلوحه کارهای خود قرار دهید.
10ـ اهداف کوتاه مدت خودر ا که در عرض 1 هفته می‌توان به آن رسید را یادداشت کنید و مهم‌ترین آن را در صدر برنامه، قرار دهید.
11ـ خودمان را دوست داشته باشیم تا بتوانیم همسر و اطرافیانمان را نیز دوست بداریم.

ب ـ همسرتان را آنطور که هست بپذیرید:

1ـ از فکر عوض کردن خصوصیات اخلاقی همسرمان صرف نظر کنیم و او را همان طور که هست بپذیریم تا موانع بین شما و همسرتان برداشته شود.
2ـ غر زدن به خاطر مسائل کوچک باعث می‌شود که او علاقه‌اش را از خانه و خانواده از دست بدهد.
3ـ نق زدن و گله کردن، از دوام زندگی و سلامت روح و جسم شما و همسرتان می‌کاهد.
4ـ اگر شوهرتان را بپذیرید او خودش زندگی را به شما خواهد سپرد.
5ـ پذیرفتن او با تمام نقاط قوت و ضعفش شما را با نشاط و مسرور خواهد ساخت.
6ـ همسرتان همان است که هست، او را آنچنان که هست بپذیرید.
7ـ همسرتان در لحظات سخت شکست و اندوه بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارد که شما او را بپذیرید و شخصیت او را قبول داشته باشید.
8ـ هرگز او را با مرد دیگری مقایسه نکنید.
9ـ اگر مرد بفهمد شما آدمی عیب‌جو و غرغروای هستید و سعی دارید بزور او را تغییر دهید اعتمادش را به شما از دست خواهد داد.
10ـ به جای پیدا کردن نقاط ضعف همسرتان، نقاط قوت او را توسعه دهید، شوهر شما نیاز دارد که احساس اهمیت کند. احساس کند که دیگران او را دوست دارند و شخصیت او مورد قبول آن‌هاست.
11ـ او به اندوه شما نیازی نخواهد داشت او به این نیاز دارد که شما او را بپذیرید.

ج _ او را تحسین کنید:

1ـ به همسرتان بگوئید که با تمام صفات و ویژگی‌هایش او را تحسین می‌کنید و خواهیم دید که او احساسات و عواطفش را بیان خواهد کرد.
2ـ وقتی با شما سخن می‌گوید او را تحسین کنید و هر کاری دارید کنار بگذارید و به او خیره شوید و به برنامه مورد علاقه او توجه کنید او نیاز دارد که بفهمد تنها قهرمان زندگی شماست.
3ـ هرگز با بی‌تفاوتی با او سخن نگوئید.
4ـ خصوصیات قابل ستایش او را بجوئید حتی زشت‌ترین مردان دنیا نیز خصوصیاتی دارند که ارزش ستایش و تمجید را دارد.
5ـ در پناه هر مرد موفق زن موفقی است که نیازهای او را برآورده و به او عشق ورزیده است.

د ـ خود را با او وفق دهید:

1ـ خودمان را با او وفق بدهیم همانند پادشاه و ملکه حتی در صورت اشتباه بودن تصمیم پادشاه ملکه باید از دستور اطاعت و نباید گله و شکایتی کند و از دستور سرباز زند. مگر آنکه با ارزش‌های مذهبی، مغایر باشد.
2ـ این بار به او بگوئید من ترا به خاطر صفات و ویژگی‌هایی که داری تحسین می‌کنم و ببینید که چه اتفاقی روی می‌دهد.
اگر دوست دارید احساسات و عواطفش را به شما نشان دهد او را تحسین کنید اگر او را تحسین نکنید او چیزی برای گفتن به شما نخواهد داشت. اگر این کار را بکنید زندگی به کامتان شیرین خواهد شد.
3ـ خلبانی می‌گفت «وقتی همسرم به من بی‌توجهی می‌کند و به آنچه می‌گویم جواب نمی‌دهد دو تا سه روز به فکر فرو می‌روم بی‌تفاوتی بدترین دردی است که آدم با آن روبرو می‌شود».
4ـ مهمترین کاری که می‌توانید در زندگی انجام دهید این است که به او بگوئید: «تو مهم‌ترین فردی هستی که در زندگیم هستی و لحظه لحظه زندگیم با عشم تو سپری می‌شود.
5ـ مرد به یک زن غرغرو یا یک زن همیشه تسلیم علاقه‌ای ندارد. او زنی با شخصیت و دارای عقیده و جرأت می‌خواهد. اما در عین حال به دنبال کسی است که تصمیم‌های آخر را با او در میان بگذارد.
6ـ پیشنهادات همسرمان را با اشتیاق پاسخگو باشیم و هرگز در برابر آن‌ها اما و اگر، نیاوریم اگر دوستی به شما پیشنهادی ارائه داد ممکن است آن را با شادمانی بپذیرید! کدام دوست از شوهرتان بهتر است؟
7ـ زمانی که زن تسلیم شوهرش گردد و زندگی را به دست او بسپارد و تا آنجا که ممکن است برایش احترام قائل شود و به او خدمت کند او برای شوهر به یک فرشته تبدیل می‌گردد و تمام زندگی مرد را پر می‌کند.

ه ـ از او قدردانی کنید:

1ـ بزرگترین دارای زندگی انسان سپاسگذاری و بدترین و سخت‌ترین چیز ناسپاسی است.
2ـ قدرشناسی را باید با کلمات، عقاید و اعمال خود ظاهر ساخت. قدرشناسی و سپاسگذاری که در قلب شما نهفته است هیچ سودی ندارد. فرد قدرشناس سکوت نمی‌کند بلکه قدرشناسی را به همه ابراز می‌کند.
3ـ وقتی مردی به همسرش هدیه می‌دهد تنها جایزه‌اش شادی و سرور همسرش در هنگام دریافت آن است.
4ـ اگر واقعاً به هدیه‌ای که همسرتان برایتان می‌خرد علاقه‌ای ندارید مراقب رفتارتان باشید. اگر برایتان ممکن است علی رغم میل خود از آن استفاده کنید. اما اگر اصلاً آنرا دوست ندارید، در به کار بردن کلماتی که به همسرتان می‌گوئید دقت کنید. علی رغم اینکه هدیه او را دوست ندارید، از او تشکر کنید که به فکر شما بوده است. حتماً از اینکه شما را به یاد داشته و علی رغم مشکلات کاری و نگرانی‌های بسیار که امروزه در زندگی دیده می‌شود شما را فراموش نکرده از او قدردانی کنید.
اصول پیشنهادی برای بهبود در زندگی «1ـ پذیرفتن 2ـ تحسین کردن 3ـ وفق یافتن 4ـ قدردانی کردن».

خلاصه‌ای از تکالیفی که گذشت:

1ـ برنامه‌ریزی کنید.
2ـ شوهرتان را آنچنان که هست بپذیرید دو لیست جداگانه تهیه کنید. در یکی از آن‌ها نقاط ضعف او را بنویسیدو در دیگری نقاط قوت او را ذکر کنید نه نقاط ضعف او نگاهی بیندازید و سپس آن لیست را دور بیندازید و دیگر به آن‌ها فکر نکنید. فقط به نقاط قوت او فکر کنید، این لیست را با خود داشته باشید و هر گاه غمگین، ناراحت و یا خوشحال می‌شوید نگاهی به آن بیفکنید.
3ـ هر روز شوهر خودتان را تحسین کنید. به نقاط قوت او توجه کنید. همین امروز جمله‌ای تحسین برانگیز به او بگوئید و با تحسین و ستایش، روح خسته او را سر حال و شاداب سازید.
4ـ خود را با زندگی او وفق دهید. طرز زندگی او را آن طور که هست بپذیرید. از او بخواهید که لیستی تهیه کند و بنویسید دوست دارد چه تغییراتی در زندگی‌اش ایجاد شود. این لیست را وقتی که تنها هستید بخوانید و در جهت ایجاد آن تغییرات گام بردارید به افکار او احترام بگذارید و گفته‌هایش را بپذیرید.
5ـ اگر کاری برایتان انجام می‌دهد از او تشکر کنید با رفتار و اعمال خود، این تشکر و قدردانی را نشان دهید. تمام توجه خود را به او جلب کنید و سعی کنید پس از ورود او به خانه، به کسی یا جایی تلفن نکنید مبادا هنگام ورود نسبت به او بی‌توجه باشید، در عوض به نیازهای او توجه کنید برای بعضی از مردان چیزی از این ناخوشایندتر نیست که همسرانشان، هنگام ورود آن‌ها را تحویل نگیرند.

و ـ خانه را بیارائید:

1ـ یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که ظاهر شما او را جذب کند.
2ـ مردها هر چیزی غیر از کسالت و بی‌حالی زن را تحمل می‌کنند.
3ـ آیا شوهرتان کسل و بی‌انگیزه است؟ سریع‌ترین راه برای اینکه او را به فعالیت وادارید این است که ظاهر خود را تغییر دهید. او از دیدن قیافه و ظاهر آراسته شما تعجب خواهد کرد.
4ـ در ازدواج این جمله یک اصل مهم است: «به شریکت توجه کن».
5ـ برای اینکه خود را برای استقبال از او آماده کنید، دراز بکشید و فشارهای روحی را از تن خود بزدائید به مردی که صاحب قلب شماست و تا لحظاتی دیگر به خانه خواهد آمد فکر کنید.
6ـ سعی کنید بدنتان از نوک انگشتان پا تا فرق سر مانند آینه بدرخشد. با ورود او به خانه سعی کنید در دسترس او قرار بگیرید تا اگر نیاز داشت شما را تنگ در آغوش بگیرد. دندان‌هایتان را مسواک بزنید تا درخشش دندانهایتان و هم رایحه دلپذیر دهانتان او را به سوی خود جلب کند حالا اگر به او سلام کنید، مرغ روحش را به شادی وا خواهید داشت.
7ـ بسیاری از زنان شکایت می‌کنند: «شوهرم تنها با من ارضا نمی‌شود. او دوست دارد چندین زن داشته باشد چه کنم؟» جواب: شما می‌توانید برای او چندین زن باشید.
8ـ لباس‌های مختلف و آرایش‌های مختلف باعث می‌شود که او زندگی متنوعی داشته باشد به نظر من شوهر شما به هیجان و خلاقیتی که شما در خانه به وجود می‌آورید نیاز دارد. هرگز اجازه ندهید که او درب خانه را باز کند و بتواند رفتار و ظاهر و تیپ شما را پیش‌بینی کند بهتر است هر روز ظاهری متفاوت و آرایشی متنوع داشته باشید. مثلاً یک روز به شکل بازیگر سینما، یک روز تیپ هفت تیرکشهای فیلم‌های وسترن یا دزدهای دریایی.
9ـ بگذارید همیشه ذهن او مشغول این موضوع باشد که ذهن خلاق شما چه ابتکاری را در زندگی او به وجود خواهد آورد.
10- پوشیدن لباس‌های متنوع و عجیب و غریب، باعث می‌شود که آتش خفته عشق در دل شوهرتان شعله‌ور گردد.
11ـ لازم است به 2 مورد توجه کنید و آن را مد نظر داشته باشید. اول اینکه: سعی کنید به قصد فریب یا سوء استفاده همسرتان دست به آرایش و پوشیدن لباس‌های مختلف نزنید. دوم: مواظب باشید رفتارتان با ظاهرتان متناسب باشد.

ز ـ با او بیارامید:

1ـ بسیاری از زنان در ماه‌های اول ازدواج به خاطر درگیری‌ها و کارهای سخت زندگی بی‌حوصله شده و احساس کسالت می‌کنند. یکنواختی زندگی هم ممکن است از شور و شعف روابط زناشویی بکاهد حتی یکنواختی عمل جنسی نیز ممکن است از نشاط و طراوت آن بکاهد.
2ـ یکی از نکات مهم این است که مردها با انجام روابط جنسی رضایتبخش، احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌کنند. آن‌ها تمام خستگی‌های حرفه‌ای و کاری خود را به همراه تنش‌های روحی با انجام عمل جنسی از تنشان می‌زدایند. بنابر این اهمیت این روابط بسیار زیاد است و زن و مرد باید با نوآوری و ابتکار این روابط را تازه و نو نگه دارند تا لذت حاصل از آن هیچ وقت کهنه و کم نشود.
3ـ بعضی زن‌ها فکر می‌کنند عمل جنسی همان است که گاهی تحت تأثیر غریزه انجام می‌دهند اما این طور نیست و زنی که امری غیر ارادی و غیرقابل کنترل بدانند به زودی در برابر آن مقاومت نشان می‌دهند و از انجام آن لذت چندانی نخواهند برد.
4ـ ممکن است زن به مسائل جنسی بی‌علاقه باشد ولی شوهرش فکر کند که به خود او علاقه ندارد. مردی که در چنین شرایطی گرفتار می‌شود آرزو خواهد کرد هر چه زودتر عشق و صمیمیت به زندگی‌اش بازمی‌گردد. این حالت بسیار خطرناک است.
5ـ مرد همسردار نباید با غرایز ارضا نشده از خانه بیرون بیاید. یک زن خوب می‌داند که روابط جنسی در حفظ زندگی او نقش موثری دارد.
6ـ اگر زن و مرد در هنگام برقراری روابط در حفظ از هم لذت نبرند. زندگی به کام هر دو تلخ خواهد شد و چه بسا این تلخی عواقب دور از انتظاری برایشان به همراه داشته باشد.
7ـ نقطه اوج جنسی، یکی از بزرگترین لذت‌های روی زمین است.
8ـ تحقیقات پزشکی نشان می‌دهد که وقتی طرفین به این مرحله می‌رسند، قوای جسمانی آنها تجدید و تقویت می‌شود. رسیدن به این نقطه، سلامت روحی را نیز به همراه دارد. راستی عجب درمان شیرینی.
9ـ از نظر روحی هم رابطه جنسی، بزرگترین لذت را به انسان می بخشد.
10ـ برای اینکه زن و مرد بتوانند به این لذت دست یا بند لازم است رابطه درستی با خدایشان برقرار کنند.
11ـ دو شریک زندگی ممکن است احساس پوچی و تنهایی کنند یا خستگی و دلسردی و سرد مزاجی به آن‌ها روی آورد چنین وضعیتی برای طرفین به ویژه زن، ویرانگر خواهد بود. این نومیدی به جنبه‌های دیگر زندگی نیز سرایت خواهد کرد و ممکن است از او زنی غرغرو جنجال آفرین بسازد. تازه اگر مشکلاتش به این ختم شود شانس آورده است.
12ـ آمادگی برای اولین شب ازدواج به روش مناسب، ترس‌های ناشناخته‌ای را که در دل انسان می‌رویند را از بین می‌برد.
13ـ از آنجا که احساسات انسان بر رابطه جنسی او و رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی تاثیر دارد، زن باید عقاید و افکارش را در مورد روابط جنسی و احساسی که نسبت به همسرش دارد مورد بازبینی قرار دهد. در بعضی از موارد، زنان به این دلیل به اوج لذت جنسی نمی‌رسند که خودشان نمی‌خواهند؛ تا بدینوسیله از همسرشان انتقام بگیرند.
14ـ هرگز از رابطه جنسی به عنوان سلاح استفاده نکنید.
15ـ هیچ مردی نمی‌تواند رضایت زنی را در روابط زناشویی جلب کند مگر اینکه زن بخواهد به آن لذت برسد.
16ـ زنی که تلاش فراوانی می‌کند تا نیازهای شوهرش را برآورده کند، شوهرش را در برابر تحریک دیگر زنان ایمن می‌سازد.
17ـ پایه کامیابی جنسی در رختخواب نیست، بلکه در پای میز صبحانه بنا شده
است! آنچه در آغاز روز، هنگامی که مرد خانه را ترک می‌کند، زن به او می‌گوید و یا از گفتن آن سرباز می‌زند، مشخص می‌کند که آن روز غروب چه اتفاق‌هایی در خانه روی خواهد داد.
18ـ شوهری که بتواند احساس‌ها و آرزوهای قلبی خود را با همسرش در میان بگذارد، هرگز فرد دیگری را به عنوان شریک روح و جسم خود برنخواهد گزید.
19ـ زنی که حاضر نیست شوهرش را از نظر جنسی راضی و خشنود کند، در حقیقت با زبان بی‌زبانی این اجازه را به او داده که برای ارضاء غریزه خود و کسب «رضایت» به هر محلی که می‌خواهد قدم بگذارد.
20ـ همسر شما به یک شریک، غمخوار، یاور و رامشگر نیاز دارد. اگر در رختخواب
با او سخاوتمندانه برخورد نکنید، او هم با شما صمیمانه رفتار نخواهد کرد. اگر همواره در
اختیار او باشید، لازم نخواهد بود که نگران و مراقبت او باشید، زیرا او با بودن شما به جای دیگری نخواهد رفت. هر آنچه او می‌خواهد به او بدهید تا هر آنچه شما می‌خواهید او به شما بدهد.

 ن ـ عاشق هم باشید:

طرز رفتار شما در اولین چهار دقیقه‌ای که از بیداری شوهرتان می‌گذرد، می‌تواند نوع رفتار و فعالیت او را در طول روز مشخص کند. برای این که شرایط مناسب عشق‌ورزی را در شب فراهم کنید، می‌توانید صبح، قبل از خوردن صبحانه، برای این کار قدمی بردارید سعی کنید اولین چیزی که صبح به او هدیه می‌کنید یک بوسه داغ باشد! همانطور که او از خواب بیدار می‌شود شانه‌هایش را به آرامی مالش دهید. در گوش او نجوا کنید، آرام به حمام بروید، دوش بگیرید و خود را برای او آماده کنید.
به خاطر داشته باشید که تحمل هر چیزی جز کسالت و خستگی برای همسرتان آسان است.

پوشیدن یک لباس تکراری برای مدتی طولانی، چندان هیجان‌انگیز و جذاب نیست، سعی کنید با پوشیدن لباس‌های مختلف در زندگی خود تغییر ایجاد کنید.

فردا صبح وقتی همسرتان خانه را به قصد محل کار ترک می‌کند کنار در بایستید و تا وقتی که او از دیدتان پنهان شد برایش دست تکان دهید. این آخرین خاطره او از شما خواهد بود و در ذهنش خواهد ماند.

با گفتار و رفتار خود کاری کنید که او برای رسیدن به خانه لحظه شماری کند.

اگر نهار همسرتان را هر روز همراه او می‌فرستید، سعی کنید که یک یادداشت محبت آمیز کوتاه و مختصر را نیز در آن بگذارید. یک کارت زیبا برای او بفرستید و روی آن بنویسید «محرمانه» با این کار اوقات روز او را از شادی و سرور آکنده کنید.

فعالیت‌های روزانه خود را طوری تنظیم کنید که هر گاه او به خانه وارد شد، از سر شوق و اشتیاق کمر به خدمت او ببندید.

تصمیم بگیرید و طوری برنامه‌ریزی کنید که هر وقت اراده کرد در اختیار او باشید. طوری برنامه خود را مرتب کنید که نزدیکی‌های آمدنش دست به کاری نزنید. دشمن شماره یک عشق، کسالت و خستگی است.

مطمئن شوید که جسم و روحتان نیز برای پذیرایی از او آماده است. دوش بگیرید و خستگی و درد و غمتان را دور بریزید. موهای زاید را دفع کنید، از عطر یا ادوکلن مورد علاقه او استفاده کنید و آرایش دلخواه او را به کار ببرید ـ شاید به خودتان بگوئید: «چون بیست کیلو به وزنم افزوده شده است قادر نخواهم بود با این لباس‌ها، توجه و میل او را به سوی خود جلب کنم» ممکن است این درست باشد ولی هر چه باشد شما همسر برگزیده او هستید. به نقاط مثبت خود فکر کنید تا او نیز نقاط مثبت شما را ببیند. در این صورت او قادر نخواهد بود لحظه‌ای از شما چشم بردارد. بهتر از همه اینکه، او خواهد فهمید که چقدر به او اهمیت می‌دهید.

برای حفظ رابطه عاشقانه زن و مرد رعایتِ نکاتی لازم است:

1) اسرار یک عاشق:

آیا او شما را به عنوان معشوق خود برگزیده است؟ معشوق که بی‌ناز و کرشمه نیست. کنیز خانه بی‌چون و چرا تسلیم می‌شود، ولی معشوق، ناز می‌کند و کرشمه می‌فروشد.

معشوق همواره آماده عشق ورزی است. او زیباترین لباسش را می‌پوشد و به نحو مطلوب خود را می‌آراید و همیشه بوی مطبوعی از او به مشام می‌رسد. او از عاشق گله و شکایت نمی‌کند. طوری رفتار می‌کند که عاشق همواره رئیس و مدیر زندگی او باشد. او با نوع رفتار خود شخصیت او را شکل می‌بخشد و کاری می‌کند که روابط زناشویی جالب و جذاب به نظر برسد.

امروز عصر وقتی او به خانه می‌آید قیافه و ظاهر شما در اولین چهار دقیقه پس از ورودش، بر تمام حالات و رفتار او در طول شب تأثیر خواهد گذاشت حواس او به سمت شما و غذا معطوف خواهد شد. اگر او دوست داشته باشد که همین امشب با شما رابطه برقرار کند، تا آنجا که می‌توانید به او عشق بورزید و محبت کنید اگر بدون هیچ قید و شرطی عشق خود را نثار او کنید او هم به شما عشق خواهد ورزید و شما را دوست خواهد داشت.

2) موج عشق کامل:

ممکن است برقراری روابط جنسی به مدت طولانی در یک تختخواب، در یک اتاق شوهرتان را خسته کرده باشد و جذابیت آن را برای او کم کرده باشد. علاوه بر اینکه چهره و ظاهر خود را برای برقراری این روابط آماده می‌کنید به زمان و مکان آن هم توجه کنید. اگر تنها مکان شما تختخواب است، آن را به مکانی جالب و رویایی تبدیل کنید. ملافه‌ها و پتوها را به بوهای مطبوع و عطرهای خوشبو بیامیزید و او را در دریای شیرین عشق غوطه‌ور سازید.

زنی که همواره یک جور غذا را به شوهرش می‌خوراند، هر شب یک جور با او رابطه برقرار خواهد کرد روابط جنسی، نیز مانند شام، وقتی قابل پیش‌بینی و تکراری باشند لذت و طعم خود را از دست می‌دهند.
اگر زنی بتواند خود را با احساسات همسرش وفق دهد، بزرگترین لذت و رضایت را برای او تأمین خواهد کرد.

زنان موفق مانند بازیگران خوب نمایش در صحنه‌های مختلف زندگی، نقش خود را به صورتی متنوع بازی می‌کنند. آن‌ها می‌دانند که باید برای شوهرانشان جذابیت زنان یک حرمسرا را داشته باشند. زن موفق همواره به یک شکل و هیئت باقی نمی‌ماند، بلکه به ظاهر و سیمای زنان مختلف در می‌آید تا به نیازهای شوهرش پاسخ دهد...ادامه دارد

توجه: این مقاله در دو قسمت تهیه شده است جهت مشاهده قسمت دوم اینجا کلیک کنید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
با روش های زیبا سازی محیط آشپزخانه آشنا شوید
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
راهکار افزایش سرعت یادگیری به شیوه جدید را بشناسید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
دلایل خلقت و آفرینش آسمان و زمین در شش روز
نکاتی جالب درباره خوردن شکلات که شاید ندانید
روشی بسیار جالب برای تسکین سر درد
رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟
عصای حضرت موسی (ع) نزد چه کسی است ؟
زیباترین نوشته های عاشقانه و با معنا
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
طعم جدیدی از مزه ها با عنوان مزه ششم کشف شد
با این میوه های عجیب که تا به حال ندیده اید آشنا شوید
به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange