آیا در رابطه عشقی تان یک قربانی هستید ؟ تست عشق
خانه » آیا در رابطه عشقی تان یک قربانی هستید ؟ تست عشق

آیا در رابطه عشقی تان یک قربانی هستید ؟ تست عشق

61K بازدید
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
Sahar
0 دیدگاه
1K

آیا در رابطه عشقی تان یک قربانی هستید ؟  تست عشق

تست عشق

آیا در رابطه عشقی تان یک قربانی هستید ؟, , game, love test, online, online game, test, آنلاین, انواع تست عشق, بازی, بازی love test, بازی آرایش, بازی آنلاین, بازی آنلاین بسیار زیبا و سرگرم کننده, بازی آنلاین تست عشق, بازی آنلاین دخترانه, بازی آنلاین عشق, بازی آنلاین فکری, بازی آنلاین پسرانه, بازی تست عشق, بازی دخترانه, بازی دخترانه آنلاین, بازی عشق, بازی فکری, بازی پسرانه, بازیهای آنلاین, تست احساسات, تست روابط مرد و زن, تست روانشناسی ازدواج, تست روانشناسی وشخصیت, تست سنجش عشق, تست شخصیت شناسی, تست های رواشناسی و شخصیت شناسی, تست هوش, زیبا و سرگرم کننده, سرگرم کننده

آیا عاشق هستید ؟ آیا احساس می کنید در رابطه تان ، این شما هستید که قربانی هستید ؟

آزمونی که در زیر آمده، به شما کمک میکند تا دریابید در قربانی شدن عشق ، چه اندازه، جدی هستید:

تست عشق

این آزمون، شامل ده نشانه ی خطر است که به شما در شناسایی قربانیان عشق کمک میکند ، می توانید آزمون را براساس رابطه ای که هم اکنون دارید و یا بر اساس روابط گذشته خود پاسخ دهید.

یک قلم و کاغذ آماده کنید و هریک از جمله های خبری این آزمون را بر حسب این که تا چه حد در مورد شما صدق می کند، با یکی از گزینه های (بسیار زیاد، اغلب، گاه به گاه و به ندرت) صادقانه پاسخ دهید.

سیستم امتیازدهی:

بسیار زیاد : 0

اغلب : 4

گاه به گاه : 8

به ندرت : 10

ممکن است این که پیش خودتان اعتراف کنید، برایتان خوشایند نباشد. روبه رو شدن با این حقیقت، اولین قدم در جهت تغییر آن میباشد.

سوالات تست عشق

1- احساس می کنید می بایست در نزدیکی نامزد یا همسرتان، پاورچین پاورچین راه بروید تا مبادا او را ناراحت کنید ؟

2- احساس می کنید نامزد یا همسرتان، با شما با احترام رفتار نمیکند ؟

3- در محل کار یا هنگامی که با دوستان خود هستید، با اعتمادبه نفس و از موضع قدرت بیش تری برخورد میکنید ؟

4- از این که انرژی منفی به نامزد یا همسرتان بدهید، احساس امنیت و راحتی نمیکنید ؟

5- از این که نیازها و خواسته های تان را از نامزد یا همسرتان مطالبه کنید، مردد هستید و بعضی اوقات نگران اید که مبادا بیش از حد محتاج جلوه کنید ؟

6- احساس میکنید رفتار نامزد یا همسرتان با شما، به مراتب بدتر از رفتار شما با اوست ؟

7- هنگامی که نامزد یا همسرتان رفتار مهربانانه ای با شما ندارد، به امید جلب محبتش، تلاش می کنید تا هرچه بیش تر با او مهربان باشید ؟

8- احساس میکنید برای این که به نامزد یا همسرتان نشان دهید که از عشق، محبت، آزادی و برابری سهمی دارید، باید خیلی تلاش نمایید تا او متقاعد گردد ؟

9- بیش تر اوقات مجبورید در مورد رفتار همسر یا اوضاع و شرایط زندگی تان، برای دیگران عذر و بهانه بیاورید و از او دفاع کنید ؟

10- به خاطر دست کم گرفتن و زیرپا گذاشتن عزت نفس خود در مقابل همسرتان، بیش تر اوقات از دست خودتان عصبانی می شوید، گرچه به خودتان قول داده بودید هرگز چنین رفتاری نکنید، اما هم چنان اجازه میدهید با عشق و محبت، کم تر از آن چه به راستی استحقاقش را دارید، با شما رفتار کنند ؟

پاسخ ها و امتیازات تست عشق

حال امتیازهای خود را جمع ببندید:

امتیاز بین 80 تا 100 :

شما در رابطه ی خود، از موضعی برابر با همسرتان برخوردارید و هرگز آن چه و آن که هستید را به خاطر عشقِ بیش تر، فدا نمی کنید ؛ به منظور جلوگیری از بروز مشکلات در آینده، روی مواردی که امتیاز کم تری گرفته اید، کار کنید.

امتیاز بین 60 تا 79 :

شما یک قربانی عشق با مشکل جدی نیستید اما در بسیاری از جاها، در روابط خود از موضع ضعف برخورد می کنید. توجه نمایید که ترس از دست دادن و تأیید، شما را از درخواست آن چه استحقاقش را دارید، بازمی دارد. سعی کنید در راستای عشق ورزیدن، با خودتان کار کنید.

امتیاز بین 40 تا 59 (خطر) :

چه بخواهید و چه نخواهید، اعتراف کنید که در روابط خود با همسرتان، قربانی عشق هستید زیرا اجازه می دهید با شما بدرفتاری کنند. به منظور احقاق حق خود، در مقابل همسرتان نمی ایستید و چنان در فداکردن خود، جهت عشق بیش تر، متخصص شده اید که دیگر از یاد برده اید راحت بودن کنار دیگری، به چه معناست و چگونه احساسی می باشد. اندکی از این عشق را به خودتان هدیه دهید.

امتیاز بین صفر تا 39 (اورژانسی) :

شما یک قربانی عشق حرفه ای هستید. به احتمال زیاد نسبت به خود، از احترام شخصی بسیار ناچیزی برخوردارید و یا اصلاً از آن برخوردار نیستید؛ با توجه به رفتارهای بسیاری بدی که در زندگی با شما می شود، می توان گفت که اعتمادبه نفس تان نیز بسیار پایین است. تا زمانی که خود را دوست ندارید، انتظار نداشته باشید به شما عشق بورزند. وقت آن رسیده که برخیزید و مانند یک فرد قوی باشید. مشاوره و کمک حرفه ای بگیرید و از فداکردن خود، دست کشیده و عزت نفس تان را دوباره بازیابید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

زیباترین نوشته های عاشقانه و با معنا
رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها
این فال جذاب حتما شما را غافلگیر می کند
گلچینی از پست های عاشقانه و زیبا سری اول
عاشقانه های خرداد 95 – اشعاری رمانتیک و خواندنی
عشق افسانه ای چه جایگاهی در زندگی مشترک دارد؟
قبل از ازدواج چه چیزهایی باید بدانیم؟!
ویژگی های قبل از ازدواج – نکاتی لازم برای ازدواج موفق
شعر زمستانی – اشعار زیبا و عاشقانه زمستان
گنجشک من! پر بزن در زمستانم لانه کن – حسین منزوی
رابطه عشق و زمان – تاثیر عشق در گذشت زمان
موانع عاشق شدن کدامند!؟ چه عواملی مانع عاشق شدن شما هستد!؟
حقایق علمی در رابطه با عشق را بدانیم – 10 حقیقت علمی در رابطه با عشق
باید ها و نباید های عشق – دانستنی های مهم در مورد عشق
نشانه ها و علائم وجود عشق واقعی کدام اند!؟

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange