بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه
خانه » بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه

26K بازدید
پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳
Admin
0 دیدگاه
44

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه

بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه, بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان, جامعه اسلامی دانشجویان, بیانیه محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی, جنایات رژیم صهیونیستی در غزه, Down with USA, Down with Israel, Death to Israel, Death to USA, فجایع غزه, محکومیت فجایع غزه, بیانیه محکومیت جنایات در غزه

سران عرب با سکوتشان، گویی مجوز کشتار فلسطینیان را صادر کرده‌اند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران اعلام کرد: ننگ‌ باد بر سران عرب! ننگ بر آنها که انسانیت را به مسلخ برده‌اند و در برابر جنایات اسرائیل سکوت کرده‌اند، گویی این بار آنها مجوز قطعی کشتار فلسطینیان را صادر کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل بیانیه به ادامه مطلب بروید …

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در محکومیت فجایع غزه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:  ننگ‌ باد بر سران عرب! ننگ بر آنها که انسانیت را به مسلخ برده‌اند و در برابر جنایات اسرائیل سکوت کرده‌اند، گویی این بار آنها مجوز قطعی کشتار فلسطینیان را صادر کرده‌اند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«در این روزها که امت اسلامی به روزه و نماز استعانت ورزیده است، باردیگر دست ناپاک استکبار جهانی مردم مظلوم غزه را آماج حملات وحشیانه خود قرار داده و با وجود اعتراض مردم آزاده جهان، با حمایت قاطع امریکا حمله زمینی را نیز شروع کرده‌است.

غزه امروز مظلوم‌تر از همیشه، فجیع‌ترین ستم‌ها را تحمل می‌کند و شاهد هولوکاست واقعی است.

آیا نیم قرن مقاومت کافی نیست تا رژیم سفاک صهیونیستی دریابد ملت مظلوم فلسطین هرگز او را به ‏رسمیت نخواهد شناخت و از مبارزه دست بر نخواهد داشت؟!‏

آنچه باعث اندوه بیشتر می‌شود، سکوت دولت‌های عربی است که سران آن دل در گرو القابی مانند خادم‌ الحرمین‌الشریفین داده‌اند.

ننگ‌تان باد ای سران عرب! ننگ بر شما که انسانیت را به مسلخ برده‌اید، نوار غزه در ‏یک فاجعه قرار گرفته اما دریغ از یک جو غیرت و مردانگی! گویی این بار شما مجوز قطعی کشتار فلسطینیان را صادر کرده‌اید!

شما دینداری‌تان را نشان داده‌اید! اسلام شما، اسلام آمریکایی است؛ اسلام خدعه و فتنه و نیرنگ؛ اسلام ‏حمایت از زرسالاران و زورسالاران بین‌المللی.‏

آنچه مسلم است، پیروزی از آن ملت فلسطین است و این وعده الهی است.

رسالت امروز ما دانشجویان، این است که ملت‌ها و دانشجویان نه تنها مسلمان، بلکه ملت‌های آزاد جهان را نسبت به این اتفاق تلخ و سکوت وقیحانه سیاست‌مداران برخی از کشورها و سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی و … بیدار کنیم.

کسانی که با سکوت، در این جنایت شریک هستند و کسانی که حقوق بین‌الملل برای‌شان فقط در فضای سیاسی معنی پیدا می‌کند و سکوت امروزشان به معنای بی‌اعتباری همه شعارهای‌شان است که نسبت به حقوق انسان‌ها سر می‌دهند و فقط از حقوق بشر به عنوان حربه سیاسی استفاده می‌کنند و جایزه صلح نوبل می‌برند، اما نسبت به فجایع غزه عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

از همه مسلمانان می‌خواهیم در این روز که نزدیک به شب قدر است از خداوند قادر بخواهند، هرچه زودتر سرنوشت مستضعفین عالم را خروج از چنگال مستکبرین مقدر کند و جرثومه‌های فسادی چون آمریکا و اسرائیل را به زباله‌دان تاریخ بریزد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن محکومیت شدید فجایع غزه از سران کشورهای اسلامی، خصوصاً ‏دولت جمهوری اسلامی ایران، می‌خواهد که دست روی دست نگذاشته و برای این موضوع تدبیری ‏بیندیشند.‏

براستی آیا وقت آن نرسیده که آن امام غایب از پس پرده برون آمده و جهانی را که پر از ظلم و جور ‏گشته، پر از عدل و داد کند.»

منبع خبر : خبرگزاری فارس

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

ویژه نامه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس
هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان
واقعیت نابودی تهران در طی 10 سال آینده
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
طعم جدیدی از مزه ها با عنوان مزه ششم کشف شد
سید حسن سمنانی (تهیه کننده ساعت خوش) درگذشت + زمان مراسم
زلزله خیزترین مناطق تهران در کجاها واقع شده است !؟
خداحافظی مهران مدیری با تلویزیون در برنامه هفت !
مصاحبه ای جالب و خواندنی با سازنده برنامه از لاک جیغ تا خدا
اگر خشمگین شویم اثری از آل سعود نخواهد بود
فکر می کنید شادترین شغل دنیا کدام است ؟!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange