چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟
خانه » چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

24K بازدید
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
51

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟

چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟,موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید ,چطور براشینگ را ماندگارتر کنیم؟, براشینگ مو, سشوار کردن مو, نحوه سشوار مو, آرایش مو, زیبایی مو, آموزش سشوار مو, ترفند خاص آرایشگرها, ترفندهای سشوار مو, سشوار موی بلند

موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید و موها را به طرف بالا نگه دارید تا ناحیه گردن وصورت از صدمه ناشی از گرمای دستگاه سشوار محافظت شود.

 موها را تقسیم بندی کنید، در قسمت پایین سر به اندازه ای که تسلط داشته  و بتوانید مو را در کنترل خود داشته باشید، آنها را رها کنید و موها را به طرف بالا نگه دارید تا ناحیه گردن وصورت از صدمه ناشی از گرمای دستگاه سشوار محافظت شود.

از موهای ناحیه پشت گردن و دو طرف صورت شروع کنید، سپس موها را به دور برس بپیچید و در حالی که موها را با برس می کشید آن را صاف کنید. قسمت های مرکز سر را با زاویه ۹۰ درجه سشوار کنید.

اگر صورت گرد باشد قسمت بالای سر  و اگر صورت باریک باشد قسمت های بغل باید بیشترین پف را داشته باشد. مرکز سر نیز با زاویه ۹۰ درجه به بالا براشینگ می شود. سسشوار همزمان با برس حرکت می کند. بعد سشوار را دور کرده، دوباره حرکت چرخشی را ادامه دهید تا اینکه موها سرد شود.

در پایان آهسته برس را به حالت چرخشی از موها آزاد کنید. البته می توانید از جریان هوای خنک سشوار کمک بگیرید چون می تواند مدل دلخواه را روی موی شما تثبیت کند.

ترفند خاص آرایشگرها

معمولا آرایشگرهای خیلی حرفه ای شگرد خاصی دارند که همیشه از آن استفاده می کنند، آنها دقیقا روی چیزی تمرکز می کنند که تعیین کننده ظاهر موهاست. مثلا برای صاف کردن موها، بیشتر از همه روی صاف کردن مناطقی تمرکز می کنند که بیشتر از همه دیده می شود یعنی بیشترین وقت خود را صرف سشوار کردن روی موها و اطراف صورت می کنند، این کار نتیجه کار را طوری نشان می دهد که تمام موها همان قدر کامل و زیبا آرایش شده اند. باید بدانید آرایشگرها معمولا زمان چندانی را صرف موهای پشت و زیر نمی کنند، پس شما هم بیشتر روی آرایش موهای اطراف صورت تمرکز کنید.
مسلما می خواهید بعداز براشینگ، حالت موها را ثابت کنید. برای این کار سرتان را دولا کنید تا جلوی موهای تان پایین بریزد یا از پشت آنها را آزاد و رها خیلی ملایم به سمت چپ و راست حرکت دهید. در همین حالت از دور کمی تافت روی نوک موهای سشوار کشیده بزنید.

اگر نمی خواهید از تافت استفاده کنید، می توانید کمی ژل و کرم مو را مخلوط کرده و خیلی کم با نوک موها بازی کنید و به آنها حالت دهید. اگر موهایتان مدل خاصی دارد که می خواهید همان حالت حفظ شود از اسپری بعد از سشوار استفاده کنید که هم حالت درخشندگی به مو می دهد و هم موها را لخت نگه می دارد. یادتان باشد اسپری را از فاصله ۳۰ سانتیمتری بگیرید و به حالت دورانی روی مو بپاشید.

فراموش نکنید که سادگی همواره زیباترین است.

منبع : وب سایت مه شو  – شهرزاد نورائی

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

سال 1399 ، سال جهش تولید