درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد
خانه » درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد

درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد

25K بازدید
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
Sahar
0 دیدگاه
48

درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد

درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد, چای سبز, دایره‌المعارف درمان خانگی, درمان خانگی, درمان‌‌ خانگی ‌‌تعرق زیاد با نشاسته ذرت, درمان خانگی عرق‌ ریزی زیاد با لیمو, درمان خانگی عرق کردن زیاد با جوش شیرین, دلیل عرق کردن زیاد, عرق زیر بغل, عرق کردن زیر بغل, کریستال نمک, کنترل تعرق بدن, نشاسته‌ ذرت

 

الو دکتر/ دکتر مورای برای تعرق زیاد چند درمان خانگی مانند چای مریم‌گلی٬ گوجه‌فرنگی٬ سرکه و غیره را پیشنهاد می‌دهد. این متخصص درمان خانگی، ۵ درمان دیگر برای عرق ریختن زیاد پیشنهاد کرده است.

الو دکتر/ دکتر مورای برای تعرق زیاد چند درمان خانگی مانند چای مریم‌گلی٬ گوجه‌فرنگی٬ سرکه و غیره را پیشنهاد می‌دهد. این متخصص درمان خانگی، ۵ درمان دیگر برای عرق ریختن زیاد پیشنهاد کرده است.

چای سبز

چای سبز باعث افزایش میزان فعالیت‌‌ متابولیسمی بدن و نیز دفع چربی‌ها و مواد سمی از روده شده و نوشیدن روزانه ۲ تا ۳ فنجان چای سبز باعث کنترل تعرق بدن می‌شود.

نشاسته‌ ذرت
قدرت پودر نشاسته‌ی ذرت در جذب عرق باعث جلوگیری از تراوش آن از بین لباستان می‌شود. پس از حمام٬ می‌توانید این پودر را روی نقاطی که در معرض تعرق هستند بمالید. حواستان باشد که بعد از خشک کردن کامل بدن این کار را انجام دهید.

جوش شیرین
یک قاشق جوش شیرین با یک فنجان آب در شب می‌تواند میزان تعرق زیاد شما را کم کند. جوش شیرین دارای خاصیت جذب زیاد بوده و می‌توانید آن را بر روی نقاطی که زیاد عرق می‌کند بمالید.

کریستال نمک
در کتاب «دایره‌المعارف درمان خانگی» آمده که نمک دارای خاصیت آب‌زدا بوده و باعث کم شدن فعالیت‌ غدد عرق‌ساز می‌شود. وقتی از حمام آمدید٬ بگذارید بدن‌تان به طور کامل خشک شود، سپس مقداری کریستال نمک را روی بدن‌تان به قدر لازم بمالید. تأثیر هر بار مالیدن برای کل روز کافی است.

لیمو
دکتر مایکل مورای می‌گود مالیدن لیمو روی پوست عرق کرده نیز راه دیگری برای خشک ماندن و بوی خوب دادن است. با این حال، بوی اسیدی لیمو ممکن است برای تمام بدن‌ها مناسب نباشد، خصوصا در بعضی از افراد قاطی شدن این بو با بوی عرق چندان خوشایند نیست. هر وقت لازم دیدید یک قاچ از آن را به شکل دایره‌ای روی نقاطی که عرق می‌کند بمالید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

با گیاهان و ادویه های رقیق کننده خون آشنا شوید
زردی نوزادان و توصیه هایی برای والدین که باید به آن توجه کنند
با مزایا و فواید نعنا برای دستگاه گوارش آشنا شوید
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
فراری دهنده و کاهش دهنده سرطان با مصرف این ویتامین ها
با درمان جدید برای مقابله با کبد چرب آشنا شوید
با خیار بهترین چربی سوز دور شکم و کمر آشنا شوید
از گرم کردن مجدد این مواد غذایی خودداری کنید
درمان کبد چرب با اسموتی جادویی و بی نظیر
بهترین و مناسب ترین زمان مسواک زدن چه زمانی است
با ویژگی ها و خواص خاکشیر بیشتر آشنا شوید
با دمنوش به آرامش دهنده اعصاب آشنا شوید
با شیوه جدید درمان شکستگی استخوان آشنا شوید
مضرات رژ لب – با حقایق و مضرات رژ لب آشنا شوید

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange
انتخابات مجلس