دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین
خانه » دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین

649K بازدید
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴
Admin
3 دیدگاه
9K

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین

دانلود در سه کیفیت ویدئویی: کیفیت 480P , HD 720P و کم حجم

دانلود در دو کیفیت صوتی: کیفیت (320 kbps) و (128 kbps)

به همراه میکس بسیار زیبای تصاویر و فیلم های مرتبط با معانی این سوره مبارکه

به همراه ترجمه صوتی (گویا) فارسی با جلوه های ویژه بسیار زیبا

دانلود رایگان با لینک مستقیم از سرورهای پرسرعت سایت

دانلود و مشاهده این کلیپ را به همه شما عزیزان توصیه می کنیم

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین و میکس , پخش آنلاین , پخش آنلاین سوره یاسین , ترتیل , تصاویر دیدنی , تلاوت ترتیل سوره یاسین , تلاوت تصویری , جلوه های ویژه , ختم سوره یاسین , ختم سوره یاسین , دانلود ترجمه فارسی سوره یاسین , دانلود تصویری سوره یاسین , دانلود تلاوت ترتیل سوره یاسین با زیرنویاسین فارسی , دانلود تلاوت قرآن , دانلود سوره یاسین , دانلود سوره یاسین با ترجمه صوتی , دانلود سوره یاسین با ترجمه فارسی , دانلود سوره یاسین با جلوه های ویژه , دانلود سوره یاسین با زیرنویاسین عربی , دانلود سوره یاسین با زیرنویاسین فارسی , دانلود سوره یاسین با زیرنویس فارسی و عربی , دانلود سوره یاسین پخش از شبکه اول , دانلود سوره یاسین پخش از شبکه یک , دانلود سوره یاسین که از شبکه اول پخش میشه , دانلود سوره یاسین , دانلود فیلم , دانلود قرآن , دانلود کلیپ , دانلود کلیپ سوره یاسین با ترجمه فارسی , دانلود کلیپ عظمت سوره یاسین , دانلود ویدئویی سوره یاسین , سوره یاسین , سوره یاسین قلب قرآن , سوره یاسین , شبکه یک , صدای بهروز رضوی , فارسی مد , فضائل سوره یاسین , فضلیت های سوره یاسین , فوائد خواندن سوره یاسین , قرآن , قلب قرآن , کلیپ , یاسین , یاسین , یوسف کالو

پیامبر گرامی اسلام ، حضرت محمد (ص) فرمودند: برای هر چیزی قلبی است و قلب قرآن سوره “یاسین” است. دوست داشتم که سوره “یاسین” در قلب هریک از افراد امت من جای گیرد.

در این پست ارسالی سایت فارسی مد، شما را با قلب قرآن یعنی سوره مبارکه یاسین از بعدی دیگر آشنا خواهیم کرد. این کلیپ ، بسیار زیبا و حرفه ای ساخته شده و همراه با جلوه های ویژه بسیار زیبایی با تصاویر و فیلم های مرتبط با معانی این سوره مبارکه میکس و به نمایش گذاشته است که با تلاوت ترتیل یوسف کالو و ترجمه گویای فارسی با صدای هنرمند و گوینده خوب کشورمان ، بهروز رضوی همراه با زیرنویس عربی (متن اصلی سوره) تقدیم به شما کاربران عزیز سایت فارسی مد می گردد، امیدواریم که نهایت لذت و استفاده را ببرید و ما را هم در دعاها و مناجات خود یاد کنید …

جهت مشاهده توضیحات بیشتر، دانلود و پخش آنلاین این سوره مبارکه به ادامه مطلب بروید …

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین و میکس , پخش آنلاین , پخش آنلاین سوره یاسین , ترتیل , تصاویر دیدنی , تلاوت ترتیل سوره یاسین , تلاوت تصویری , جلوه های ویژه , ختم سوره یاسین , ختم سوره یاسین , دانلود ترجمه فارسی سوره یاسین , دانلود تصویری سوره یاسین , دانلود تلاوت ترتیل سوره یاسین با زیرنویاسین فارسی , دانلود تلاوت قرآن , دانلود سوره یاسین , دانلود سوره یاسین با ترجمه صوتی , دانلود سوره یاسین با ترجمه فارسی , دانلود سوره یاسین با جلوه های ویژه , دانلود سوره یاسین با زیرنویاسین عربی , دانلود سوره یاسین با زیرنویاسین فارسی , دانلود سوره یاسین با زیرنویاسین فارسی و عربی , دانلود سوره یاسین پخش از شبکه اول , دانلود سوره یاسین پخش از شبکه یک , دانلود سوره یاسین که از شبکه اول پخش میشه , دانلود سوره یاسین , دانلود فیلم , دانلود قرآن , دانلود کلیپ , دانلود کلیپ سوره یاسین با ترجمه فارسی , دانلود کلیپ عظمت سوره یاسین , دانلود ویدئویی سوره یاسین , سوره یاسین , سوره یاسین قلب قرآن , سوره یاسین , شبکه یک , صدای بهروز رضوی , فارسی مد , فضائل سوره یاسین , فضلیت های سوره یاسین , فوائد خواندن سوره یاسین , قرآن , قلب قرآن , کلیپ , یاسین , یاسین , یوسف کالو

سوره یاسین سی و ششمین سوره قرآن است و دارای 83 آیه است.

نزول

سوره «یاسین» نزد تمام مفسّرین مکی است، ابن عباس گوید: مگر یک آیه و آن آیه «وَ إِذا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّه» (آیه – 47) که در مدینه نازل شده است. این سوره در ترتیب مصحف سی و ششمین سوره و در ترتیب نزول چهل و یکمین سوره قرآن کریم است که پیش از آن سوره جن و پس از آن سوره فرقان نازل شده است.

تعداد آیات

از نظر اهل کوفه هشتاد و سه آیه است و هشتاد و دو آیه از نظر دیگران. اختلاف آن در آیه «یاسین» است.

فضیلت سوره

ابى بن کعب گوید: هر کس سوره یاسین را براى خداى عزّ و جل قرائت کند خداوند او را آمرزیده و اعطاء کند از اجر و پاداش به او اجر کسى که دوازده مرتبه قرآن را تلاوت کرده و هر مریض و بیمارى که نزد او پس قرائت شود به عدد هر حرفى از آن ، ده فرشته نازل شود و بر او که در جلوى او به صف ها مى‏ ایستند و براى او استغفار کنند و در موقع قبض روح او حاضر باشند، و جنازه او را تشییع و بر آن نماز بخوانند و به دفنش نیز حاضر باشند و از انس بن مالک از پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله روایت شده که فرمود البتّه براى هر چیزى قلبى است و قلب قرآن سوره یاسین است. و از او از پیامبر صلی الله علیه و آله رسیده که فرمود کسى که به گورستانى وارد شود یاسین را بخواند خدا در آن روز از عذاب ایشان تخفیف و براى او به عدد امواتى که در آنجاست حسناتى نوشته شود.

و ابوبصیر از حضرت امام صادق علیه السلام روایت کرده که فرمود، البته براى هر چیزى قلبى است و قلب قرآن سوره یاسین است پس هر کس در روز پیش از آن که شام کند بخواند در روز آن از حفظ شدگان و روزى داده شدگان باشد تا شب کند و هر کس در شب بخواند پیش از آن که بخوابد خدا بر او هزار فرشته مأمور کند تا او را از هر شیطان پلیدى و از هر آفتى حفظ نماید و اگر در خوابش بمیرد خدا او را در بهشت داخل کند و سى هزار فرشته براى غسل او حاضر و همگى براى او استغفار می کنند و او را تا قبرش تشییع می نمایند… و محمد بن مسلم از امام باقر علیه السلام روایت کرده که براى رسول خدا صلی الله علیه و آله دوازده اسم است که پنج اسم آن در قرآن آمده است: محمد، احمد، عبداللَه، یاسین، نون.

حضرت محمد (ص) فرمود: به خدا دوست داشتم سوره یاسین در قلب هر یک از افراد امت من جای گیرد.

یکی از توصیه های بسیار ارزشمند، در بابِ سوره یاسین، آن است که هر گاه، انسان این سوره مبارکه را می خواند، ثواب آن را به حضرت زهرا (س) و یا یکی دیگر از معصومان و بزرگان معنوی اهدا کند، تا بدین وسیله، زمینه ی رشد معنوی و کمالات الهی خود را فراهم سازد.

در این زمینه، روایتی بسیار جالب وجود دارد که توجه داشتن به آن، انسان را با حقیقتِ آن چه که در باب اهدای ثواب است، آشنا می سازد.

تنی از شیعیان خاص، خدمتِ حضرت امام موسی بن جعفر (ع) آمده چنین می گوید: روش پدرم چنین بود که در ماه مبارک رمضان چهل بار قرآن را ختم می کرد. من نیز، پس از پدرم، به همین شیوه قرآن کریم را ختم می کنم. گاهی بیشتر و گاهی کمتر، به اندازه ای که فراغت، کار، نشاط و یا بی رغبتی دارم و چون روز عید فطر فرا می رسد، یک ختم قرآن، هدیه ی رسول خدا می کنم و ختم دیگر را هدیه علی (ع) و ختمِ سومی را هدیه حضرت فاطمه (س) و هم چنین برای ائمّه (ع) تا برسد به شما و یکی هم برای شما قرار دادم و تا به حال این کار انجام داده ام. آیا برای من، در برابر این عمل چه پاداشی هست؟ حضرت فرمودند: «لَکَ بِذَلِکَ أَنْ تَکُونَ مَعَهُمْ یوْمَ الْقِیامَهِ ؛ پاداش شما، این است که روز قیامت با آنان خواهی بود». من تعجب کردم و گفتم: الله اکبر! واقعاً، پاداش من این است؟ حضرت تا سه بار فرمودند: آری.1
———————————————————————-
1. در عظمت سوره یاسین آمده است: اگر این سوره، کنار محتضر که در حال جان دادن است، قرائت گردد، رضوان (فرشته خازن بهشت) از آب های بهشتی به او می آشامد، از این جهت او سیراب از دنیا می رود و سیراب در قیامت وارد محشر می شود و این گونه به بهشت وارد می گردد. (جوامع الجامع ، ج 2، 295).

joda2

محی الدین عربی نقل می کند که : من بیمار بودم {در حالت بیهوشی} و همه از من قطع امید کرده بودند ناگهان در عالم بیهوشی و رویا دیدم که تعداد زیادی دیو های سیه رو دور من را گرفته اند و روی سینه ی من فشار آوردند و می خواهند مرا خفه کنند ناگهان دیدم یک فرشته زیبایی جلو آمد و این ها را از هر طرف با قدرت دور کرد بعد جلو آمد و دست خودش را روی پیشانی من گذاشت و گفت: تو شفا پیدا کردی. گفتم که : تو کیستی؟

گفت: من سوره یاسینم.

محی الدین می گوید وقتی بیدار شدم دیدم پدرم داره بالای سر من سوره یاسین می خونه.

رسول خدا (ص) فرمودند : آن چه من آرزو دارم این است که در قلب همه افراد امتم سوره یاسین باشد.

سوره یاسین آن قدر با فضیلت است که قلب قرآن نام گرفته و متعلق به قلب عالم امکان حضرت محمد (ص) می باشد.

ما عقیده داریم خدا بهشت را به بهانه میدهد زیرا بسیار مهربان است یکی از این بهانه های عالی تلاوت روزانه سوره یاسین است.

امام صادق (ع) فرمودند: سوره یاسین را به فرزندانتان تعلیم دهید زیرا ریحانه قرآن است.

این سوره ۸۳ آیه و ۷۲۹ کلمه دارد.

با خواندن هر حرف ۱۰ ملک نزد شما حاضر شده و برایتان دعا می کنند حال که این سوره عزیز ۳۰۰۰ حرف (به قولی) و به قول دیگر (۳۷۲۹) حرف دارد حساب کنید تا آخر سوره چند ملک نزد شما حاضر می شوند. {ای خدا ی مهربون بابت این همه لطف و کرم و بخششت ممنون}

آیت اله قاضی (رحمه الله علیه) می گویند: اگر می خواهید از جمیع ترس و هراس و وسواس ایمن باشید همیشه در فکر مرگ و استعداد لقا باشید و خواندن سوره ی مبارکه ی یاسین بعد از نماز صبح.

انتظام کاشمری نقل می کند که خدمت حاج شیخ حسنعلی (ره) نخودکی عرض کردم: دستوری مرحمت فرما که توفیق تهجد یابم و گشایشی در کارم ایجاد شود.

فرمودند: هر روز صبح از تلاوت قرآن مجید مخصوصا سوره یاسین غفلت منما!

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین و میکس

joda2

مهندس امید دین پرست: اینجانب عشق وافری به سوره مبارکه یاسین دارم و خوب می دانم که این سوره چه گشایشاتی که ایجاد نمی کند و چه موکلین قدرتمندی دارد تا هر نوع آسیبی را به خیر تبدیل کنند.شما بدون آن که بدانید این موکلین چگونه بر کلیه سیستم زندگی شما / همسرانتان / فرزندانتان / اموالتان / چشم زخم ها / سِحر ها و بلایا را چگونه چک می کنند اما صد افسوس که انسان پشت پرده را نمی بیند و خبر از کمک های الهی و آسمانی این سوره بزرگ ندارد.

خواهش می کنم این سوره را سر لوحه هر روز زندگیتان جای دهید آنگاه وقتی یک روز آنرا فراموش می کنید متوجه می شوید که چقدر آن روزتان بی فایده / کم رونق و پر از عصبانیت و پر خاشگری بوده و چه انرژی های مفیدی را از دست داده اید پس از آن دیگر دیوانه وار عاشق این سوره می شوید مثل چیزی که به آن نیاز دارید تا آرامتان بکند. لذا سعی کنید با موکلینش انس بگیرید و در تنگناهای زندگی ببینید که چگونه به یاریتان می آیند و اصلا مگر کسی دیگر می تواند به شما صدمه بزند. بلکه بی اختیار عشق شما به دل همه ی مخلوقات می افتد و ناگهان همه مطیع اوامر شما می شوند و قدرتی در کلام و نوشتار شما پدید می آید که نگو و نپرس البته نمی خواهم از باب امتحان کردن این موارد این سوره را بخوانید زیرا نیرو های آن بسیار هوشمندند بلکه از سر صدق با نیتی پاک و به جهت قرب الهی.

روزی ابوسعید ابولخیر همراه شاگردانش همراه شاگردش در بیابان گذر می کرد آن شاگرد دید مار بزرگی از دور آمد و بوسه ای بر پای آن عارف بزرگ زد و رفت. ابوسعید گفت: می خواهی به چنین مقامی برسی شاگرد با خوشحالی گفت: البته که می خواهم اما آن عارف گفت: پس نمی رسی زیرا شما زمانی کرامات پیدا می کنید که خود را برای رضای خدا آماده کنید نه برای رسیدن به اعمال عجیب و غریب و این برای همه ما درس بزرگی است زیرا هنگامی که فقط برای خدا وارد این حیطه می شوید خود خداوند پاداش هایی به شما می دهد ولی اگر برای آن پاداشها بروید فقط به موارد پیش پا افتاده خواهید رسید .

دوستان ! ما قرآن را فراموش کردیم در حالی که امامان و پیامبران بسیار قرآن می خواندند .

بزرگی می گفت: امام حسین (ع) به شدت عاشق قرآن بود و حتی در بعضی مقاتل آمده که سر بریده بر روی نیزه قران می خواند!

حال ما چه کردیم؟ در زبان حسین حسین می کنیم اما در عمل قرآن نمی خوانیم.

دوست عزیزم قبل از خواندن سوره ، ۱۴ صلوات و بعد از خواندن هم ۱۴ صلوات بفرست.

آیت الله کشمیری فرمودند: قلب سوره یاسین آیه ۵۸ {سلام قولا من رب رحیم} است پس هر وقت به این آیه رسیدی بسیار دعا کن و خواسته هایت را از خدا بخواه.

امام زمان (عج) به آیت الله مرعشی نجفی توصیه کردند که هر روز بعد از نماز صبح سوره یاسین بخوانند.

شیخ بهایی می فرماید: هر کس سوره مبارکه یاسین را بعد از نماز صبح بخواند آن روز تا شب از جمیع مکاره بلکه از مردن در آن روز در امان خدا است و اگر در اول شب بخواند آن شب تا صبح محفوظ بوده و اگر لابد باید در آن روز یا شب بمیرد به قدرت خدای تعالی خواندن سوره مذکور را فراموش کند.

یک بار خواندن سوره یاسین برابر با دوازده بار ختم قرآن است.

بهشتیان در بهشت دو سوره می خوانند که یکی از آن ها سوره ی مبارکه ی یاسین است.

هر کس سوره ی مبارکه ی یاسین را بخواند و در آن روز بمیرد هزار ملک برای غسل او می آیند و سی هزار ملک در نماز بر جنازه او شرکت می کنند (اینا دیگه بر نمی گردند و در قبر تا روز قیامت برای این فرد که با سوره یاسین رفته دعا می کنند.)

عزیزان من این ها همه واقعیت است!

روزی دلم خیلی گرفته بود و به سوره مبارکه ی یاسین متوسل شدم به خدا قسم ۴۸ ساعت نشده بود که به خواسته ام رسیدم. خواهش می کنم این سوره را هر روز بخوانید به خدا حیفه که این سوره با مهربون ترین فرشته ها باشند و ما ارتباط برقرار نکنیم. امروز و فردا نکنید زیرا به گفته مرحوم قیصر امین پور : ناگهان چقدر زود دیر می شود!

دانلود سوره یاسین به همراه ترجمه فارسی + پخش آنلاین و میکس

joda2

یاسین در بردارنده ی آثار اعجاب انگیز فراوانی است که می توان در ثنا و ستایش آن گفت:

1. «یاسین»، مرتفع ساختن بن بست های زندگی؛

2. «یاسین»، کلید گشودن درهای بسته؛

3. «یاسین»، آسان کردن امور دشوار و صعب؛

4. «یاسین»، نجات از رنج، آلام، تنگنا، فقر و فلاکت؛

5. «یاسین»، زدودن نگرانی و اضطراب از روح و روان؛

6. «یاسین»، یار و یاور همیشگی و در همه حال؛

7. «یاسین»، فریادرس سریع، در لحظه نیاز؛

8. «یاسین»، نور دل و آرامش روح و چراغ راه؛

9. «یاسین»، چاره بیچارگان و پناه بی پناهان؛

10. «یاسین»، حلال مشکلات و برطرف کننده گرفتاری ها؛

11. «یاسین»، نردبان رسیدن به مراحل رشد و کمال؛

12. «یاسین»، یعنی گذشتن از دنیای تاریک مادی و پشت سر نهادن آن؛

13. «یاسین»، روی آوردن به عالم نور و زیبایی و محبت و جمال و جلال؛

14. «یاسین»، داشتن وسیله ی تقرب و رسیدن به هدف؛

15. «یاسین»، مظهر توکل و توحید و بندگی؛

16. «یاسین»، صیقل دهنده ی روح و زداینده ی زنگارهای دل؛

17. «یاسین»، آشکار دیدن قدرت و دست غیب پروردگار؛

18. «یاسین»، خورشید شب و یاور روز؛

19. «یاسین»، آب حیات و چشمه ی جوشان حقیقت؛

20. «یاسین»، کوری چشم دشمنان کینه توز و بستن زبان و دهان بدخواهان؛

21. «یاسین»، برکت علم و مال و عمر.

22. «یاسین»، یعنی تابیدن نور خدا بر صفحه ی دل و بر صحنه ی زندگی.

23. «یاسین»، آسودگی روان انسان، از بخل و حسد و صفات آزار دهنده.

24. «یاسین»، همدم سالکان و مقصد عارفان.

25. «یاسین»، دلگشا، دل ربا و انیس و مونس تنهایی.

26. «یاسین»، رسوا کننده ی دشمنان و خنثی کننده ی نقشه های شوم آنان.

27. «یاسین»، بودن در میان مردم و نبودن با آنان.

28. «یاسین»، همراه بودن با خیل فرشتگان در زندگی.

29. «یاسین»، بیدار شدن از خواب غفلت و سوختن در آتش فراق.

30. «یاسین»، امید و نشاط و سرور و شیدایی، در همه حال.

31. «یاسین»، غصه ی مردم گرفتار خوردن، که چرا با «یاسین» آشنایی ندارند.

32. «یاسین»، همنشینی با مهربان ترین و غمخوارترین و باوفاترین فرشتگان خدا.

33. «یاسین»، موجب سرافکندگی و شرمساری دشمنان.

34. «یاسین»، سرمایه ی جاودانه، دریغا که بی بهره ایم.

35. «یاسین»، دریای زیبایی، دریغا که نابیناییم.

36. «یاسین»، صدای رسای مهر و عطوفت، دریغا که ناشنواییم.

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم »

« التماس دعا »

یاسین

« پخش آنلاین و دانلود تصویری سوره مبارکه یاسین »

دانلود سوره یاسین – کیفیت HD 720p (بسیار عالی)

فرمت : MP4 – حجم : 404 MB

مشاهده اسکرین شات (پیش نمایش)

+ + + + +

دانلود سوره یاسین – کیفیت 480p (عالی)

فرمت : MP4 – حجم : 205 MB

مشاهده اسکرین شات (پیش نمایش)

+ + + + +

دانلود سوره یاسین – کیفیت کم حجم: 360P (کیفیت خوب)

فرمت : MP4 – حجم : 117 MB

مشاهده اسکرین شات (پیش نمایش)

+ + + + +

joda

« پخش آنلاین و دانلود صوتی سوره مبارکه یاسین »

جهت پخش صوت روی کلیک کنید

دانلود سوره یاسین – کیفیت بسیار عالی (320 kbps)

فرمت : MP3 – حجم : 56 MB

+ + + + +

دانلود سوره یاسین – کیفیت عالی (128 kbps)

فرمت: MP3 – حجم : 22 MB

+ + + + +

joda

منابع :

۱- یاسین مشکل گشای مشکلات. نویسنده: محسن شکری پیوندی

۲- راهنمای درمان با قرآن نجات بخش گرفتاران . نویسنده: سید حسن فاضل

۳- اسرار منطقه معنوی متا فیزیک. نویسنده: مهندس امید دین پرست

۴- سخنرانی آیت الله وحید خراسانی

۵- پایگاه اطلاع رسانی سوره مبارکه یاسین

۶- یاسین کلید قفل های شکسته – سید عباس موسوی مطلق

۷- سخنرانی های حسین الهی قمشه ای

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مجموعه صوتی صاحب عزا 2 + پخش آنلاین
دانلود مجموعه صوتی صاحب عزا 1 + پخش آنلاین
دانلود مجموعه صوتی هفت سنگر – ویژه هفته دفاع مقدس
دانلود سخنرانی و مداحی های حسینیه امام خمینی محرم 98
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 98 هیات رایه العباس
دانلود مجموعه صوتی صاحب لوا 2 پیرامون شناخت امام زمان (عج) + پخش آنلاین
دانلود مجموعه صوتی صاحب لوا 1 پیرامون شناخت امام زمان (عج) + پخش آنلاین
دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
دانلود آرشیو کلیپ های صوتی و تصویری منتخب روز و هفته
دانلود سخنرانی و مداحی های حسینیه امام خمینی محرم 97
دانلود مداحی های حاج محمود کریمی محرم 97 هیات رایه العباس
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
با امیدبخش ترین آیه قرآن برای گناهکاران آشنا شوید

دیدگاه کاربران
3دیدگاه ثبت و تایید شده

 • زهرا جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ پاسخ دهید

  ممنون
  فوق العاده بود. خدا خیرتون بده

 • مهدی سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ دهید

  سلام-انشاالله با نزدیک شدن به الله همان احساس عالی نصیب همه شه-واقعا واسه همه دعا کنیم -ممنون از سایت عالی تون

 • شبنم چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ پاسخ دهید

  عالییی بود….خدا به شما خیر دهد

ارسال دیدگاه