آشنایی با فواید مثبت اندیشی در زندگی
خانه » آشنایی با فواید مثبت اندیشی در زندگی

آشنایی با فواید مثبت اندیشی در زندگی

33K بازدید
پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
41

آشنایی با فواید مثبت اندیشی در زندگی

آثار مثبت اندیشی در زندگی و رسیدن به موفقیت

آشنایی با فواید مثبت اندیشی در زندگی , آرشیو مقالات , مقالات زندگی , مقالات روانشناسی , موفقیت , مثبت اندیشی , فواید مثبت اندیشی , فایده مثبت اندیشی , lefj hkndad , منفی نگری , مثبت نگری , افکار مثبت , افکار منفی , مثبت اندیش بودن , پیشرفت , زندگی شاد , زندگی موفق , زندگی مثبت , موفقیت در زندگی , کلید موفقیت , womanitely , اعتماد بنفس , شانس موفقیت , مثبت اندیشی در زندگی

زندگی دنیای امروزی پر از مشکلات مختلف و افکار منفی است . اگر بخواهید همه چیز زندگی را خیلی جدی بگیرید به زودی خواهید دید که همه چیز از هم می‌ پاشد . غم و اندوه ، حرص و ترس ما را محاصره کرده‌ اند ، اما چیزهای مثبت و بسیار خوبی در زندگی وجود دارند که تعادل را در دنیا برقرار می‌ کنند . اگر می‌ خواهید بر روی جریان مثبت زندگی سوار شوید باید عشق و امید و انگیزه و شادی را در سر تا سر زندگیتان پخش کنید . بعلاوه انسان های مثبت اندیش لحظات بسیار لذت بخش و احساسات شیرینی را تجربه می‌ کنند که انسان های منفی‌ نگر نمی‌ توانند آن لحظات را تجربه کنند . این بدان دلیل است که مثبت اندیشی دنیای واقعی شما را رنگارنگ  می‌ کند ، حتی در لحظاتی که زندگی شما را تحت فشار قرار می‌ دهد شما باید نگاهتان به زندگی مثبت باشد.

به گزارش فارسی مد و  به نقل از womanitely ؛ مشکلات و چالش های زندگی تنها تجربه‌ هایی هستند که به شما آموزش می‌ دهند بیشتر منطقی باشید و همچنین چگونه در آینده با مشکلاتتان کنار بیایید . شما باید قدردان تجربه‌ هایی باشید که زندگی در اختیار شما قرار می‌ دهد . زیرا این تجربه‌ ها شما را در مراحل مختلف زندگیتان ماهر می‌ کنند . در زیر با چند فایده مثبت اندیش بودن در زندگی آشنا شوید.

مثبت اندیشی باعث پیشرفت می شود

مثبت اندیشی همیشه مهمترین عامل پیشرفت مالی و شغلی بوده است. من مطمئن هستم که انسانهای مثبت اندیش همیشه شانس بیشتری برای موفقیت نسبت به انسانهای منفی‌ نگر دارند. انسانهای مثبت اندیش معمولا زیاد در مشکلات غرق نمی‌ شوند و سعی می‌ کنند هر چه سریعتر راهی برای مدیریت موقعیت پیدا کنند. بعلاوه باید اعتقاد داشته باشید که همه مشکلات همه جوره حل خواهند شد ، تنها کافیست که اعتماد به نفس داشته باشید و همه تلاشتان را برای حل مشکلات به کار ببرید.

چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارند

آیا تا به حال به چیزهای ساده اما زیبا در اطرافتان توجه کرده‌اید ؟ متاسفانه مردم عادت کرده‌ اند که فقط چیزهای منفی را ببینند و آنها را به سمت خود جذب کنند . چشمانتان را باز کنید و اطرافتان را خوب ببینید آنوقت چیزهای شگفت انگیز بسیاری را برای لذت بردن پیدا خواهید کرد. دلخوشی‌ های ساده زندگی بسیار با ارزشند زیرا شما هرگز نمی‌ توانید لبخندی را که بر روی لبان فرزندتان نقش می‌ بندد و یا لحظات شادی را که در کنار دوستانتان می‌ گذرانید با پول بخرید . زندگی شگفت انگیز است.

لحظات شاد در زندگی

به اعتقاد من هر شخصی در زندگی چیزی با ارزش و لذت بخش دارد . هنگامی که مجبورید در زندگی بر یک سری موانع جدی غلبه کنید باید دیدگاه مثبتتان را نیز همراه آن تقویت کنید . شما باید به خانواده ، دوستان ، شغلتان و همه لحظات باشکوه زندگیتان افتخار کنید . یک تکه کاغذ بردارید و همه ویژگیهای خوب و موفقیت های زندگیتان را بر روی آن بنویسید و آنوقت متوجه خواهید شد هیچ چیز به آن اندازه‌ ای که شما فکر می‌ کنید بد نیست .

دارویی خوب برای لحظات سخت زندگی است

هر انسان مثبت اندیشی می‌ داند که لحظات سخت و شاد زندگی همیشگی نیستند . انسان های مثبت اندیش همیشه آمادگی لازم برای مقابله با چالش های مختلف زندگی را دارند . بسیاری از انسان های مثبت اندیش در لحظه حال زندگی می‌کنند و این راهکار آنها را در مقابل نگرانی و اضطراب گذشته و آینده در امان نگه می‌ دارد . صبور باشید و آنگاه به زودی می‌ بینید که مثبت اندیش بودن هزینه خود را در زندگی به شما خواهد پرداخت. از نظر یک انسان مثبت اندیش مانعی کوچک در سر راه رسیدن به هدف تتها یک فرصت است نه یک بار سنگین .

زندگی طولانی‌ تر

بر اساس تحقیقات گسترده علمی ، انسانهای مثبت اندیش بیشتر از دیگران سالم و جوان می‌ مانند . افکار و نگرش مثبت باعث افزایش سطح دفاعی بدن می‌ شود و بدن را قویتر می‌ کند. تعادل روح بهترین دفاع بر ضد افکار منفی و بیماری‌ ها است. مثبت اندیشی بهترین راه مبارزه با استرس است. اضطراب و استرس دائمی بسیار برای بدن و ذهن خطرناک است . بنابراین مثبت اندیشی به شما کمک می‌ کند که عمر طولانی‌ تری داشته باشید و از هر لحظه از زندگیتان لذت ببرید . پس اگر می‌ خواهید کیفیت زندگیتان را بالا ببرید مثبت‌ اندیشی را جایگزین منفی‌ نگری کنید.

قدرت افکار مثبت

بسیاری از انسانهای مثبت اندیش به این نکته پی برده‌ اند که افکار مثبت آنها در رسیدن به اهدافشان بسیار موثر است ، همچنین مثبت اندیشی به آنها کمک می‌ کند که همیشه حالشان خوب باشد. مثبت اندیشی بر روی احساسات شما تاثیر گذاشته و به شما کمک می‌ کند که بر روی جنبه‌ های مهم زندگیتان تمرکز کنید و در نتیجه این تبدیل به عادتی برای شما می‌  شود که به جنبه مثبت هر چیزی فکر کنید. شما یاد خواهید گرفت که به همه چیزهای خوب در اطرافتان دقت کنید. اگر شما خودتان را متقاعد کنید که هر چیزی را می‌ خواهید می‌ توانید به دست بیاورید پس مطمئن باشید که در به دست آوردن آن موفق خواهید بود.

مثبت اندیشی کلید موفقیت شماست

مثبت اندیشان کسانی هستند که سریع برای هر کاری اقدام می‌کنند و منتظر معجزه نمی‌ مانند کسانی که در زندگی قدم های کوچکی برای زندگی بر می‌ دارند شانس موفقیتشان در رسیدن به هدف بیشتر است. شما باید بدانید گریه کردن بر واقعیت های منفی زندگی نتیجه‌ ای را به دنبال نخواهد داشت. حرکت مداوم رو به جلو و مثبت اندیشی ، در موفقیت را به روی شما باز خواهد کرد. یک فرد مثبت اندیش به چالش های زندگی به دیده تجربه می‌ نگرد.

بیشتر شبیه یک معجزه می‌ ماند که در این روزگار سخت کسی باشید که همیشه نیمه پر لیوان را می‌ بیند البته این بدان معنا نیست که همیشه شاد باشید . آیا شما فردی مثبت اندیش هستید ؟ آیا افکار مثبتتان به شما کمک می‌ کنند که با چالش های زندگی بجنگید ؟ تجربه‌ های مثبت اندیشی خود را با دیگر کاربران ما در میان بگذارید …

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه