با انجام این 5 کار نهایت لذت را از زندگی برید
خانه » با انجام این 5 کار نهایت لذت را از زندگی برید

با انجام این 5 کار نهایت لذت را از زندگی برید

39K بازدید
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
41

با انجام این 5 کار نهایت لذت را از زندگی برید

نهایت لذت را در زندگی داشته باشید

با انجام این 5 کار نهایت لذت را از زندگی برید , زندگی , لذت , لدت بردن , لذت بردن از زندگی , روش لذت بردن , راه لذت بردن , راه لذت بردن از زندگی , روش لذت بردن از زندگی , فعالیت های سالم , شوخ طبعی , شوخ طبع بودن , gbj , gbj fvnk , gbj fvnk hc ckn'd , زندگی با لذت , زندگی لذت بخش , کارهای لذت بخش , روش های لذت بردن , روش های لذت بردن از زندگی , انجام کارهای لذت بخش

تا به حال به این فکر کرده اید که چطور با انجام کارهای ساده می توان از زندگی نهایت لذت را برد؟ آیا لذت بردن از زندگی را کسی به ما آموزش داده است؟ در این مطلب از فارسی مد با ما همراه  باشید…


لذت بردن از زندگی

بسیاری از ما از اینکه برای خودمان وقت صرف کنیم، احساس گناه می‌کنیم. در حالی که اگر بدانید چطور از خودتان مراقبت کنید درست به اندازه اینکه بدانید چطور از دیگر اعضای خانواده‌ تان مراقبت کنید، مهم است.

مطالعات نشان داده‌اند کسانی که خود را وقف رسیدگی به اعضای خانواده‌ شان می‌کنند و از خود غافل می‌ شوند، بیشتر در معرض خطر ابتلا به افسردگی هستند. در ادامه راهکارهایی را برای حفظ شادی و پیشگیری از به دام افسردگی افتادن مطرح می‌کنیم:


۱- نشانه‌های اندوه را در افکار و رفتار خودتان بشناسید.

هر کدام از ما در زمان ناراحتی، دلگیری و بی‌حوصلگی نشانه‌ هایی از خودمان بروز می‌ دهیم. بهتر است این نشانه‌ ها را در خودتان شناسایی کنید و قبل از اینکه به رفتارهای دائمی ‌تبدیل شوند، چاره‌ ای بیندیشید. هیچ‌ چیز مهم‌ تر از حفظ شادی نیست.


۲- بین نیازهای شخصی، شغلی و خانوادگیتان تعادل برقرار کنید.

اینکه بدانید افسرده هستید یک چیز است و اینکه کاری برای آن انجام دهید یک چیز دیگر. وقتی به خودتان فرصتی برای زنگ تفریح روانی می‌دهید، با روحیه مثبت‌ تری می‌توانید به کار یا خانواده‌ تان بپردازید. حتی پیش از اینکه احساس افسردگی سراغتان بیاید، برنامه شاد زیستن داشته باشید. خوب استراحت کنید، قدم بزنید یا فقط بنشینید و دقایقی را در آرامش بدون هیچ فکر و خیال مزاحمی‌ سپری کنید.


۳- در مورد وقایع شوخ‌ طبع باشید.

بیشتر ما اهمیت شوخی را در زندگی فراموش می‌کنیم. اینکه قادر باشید حتی در موقعیت‌ های دشوار بخندید، کمک می‌کند شادیتان را حفظ کنید. مجبور نیستید بی‌ دلیل بخندید. تماشای یک کمدی با مزه یا خواندن یک مجله فکاهی کمک می‌کند حال خوبی پیدا کنید و دلیلی برای خنده و شادی داشته باشید.


۴- با خانواده و دوستان وقت بگذرانید.

بودن کنار اعضای خانواده و دوستان به بازسازی روانی کمک می‌ کند و باعث می‌ شود تعادل روانیتان را حفظ کنید. کسانی که نیازهای روانی شما را می‌ شناسند، درکتان می‌ کنند و برایتان نگران می‌ شوند، در زندگیتان نقش مهمی ‌دارند. حضور آن‌ها از تنش‌ ها و فشارهای روانیتان می‌ کاهد و دیدارشان راه موثری برای تخلیه هیجان‌ های منفی است که به حفظ شادکامی ‌در زندگی کمک می‌کند.


۵- فعالیت‌ های سالم را توسعه دهید.

جای تعجب نیست که سیاستمداران بزرگی که دنیا را روی انگشتانشان می‌ چرخانند، در ورزش هم دستی بر آتش دارند. افرادی که در موقعیت‌ های سخت و پرمسئولیت کار می‌کنند، نیاز دارند زمانی را به فعالیتی اختصاص دهند که تنش‌ها را از آن‌ها دور کند. وقتی سرگرمی‌ ای داشته باشید که مورد علاقه‌ تان باشد و برای انجام آن زمان مشخصی را طبق برنامه اختصاص دهید، حال خوشی را تجربه خواهید کرد و شادی درونیتان افزایش می‌یابد. این کار هم به حفظ سلامتتان کمک می‌ کند و هم شادی را برایتان به همراه دارد.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

هفته دفاع مقدس گرامی باد