معجزه لبخند و گشاده رویی در روابط اجتماعی
خانه » معجزه لبخند و گشاده رویی در روابط اجتماعی

معجزه لبخند و گشاده رویی در روابط اجتماعی

43K بازدید
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
42

معجزه لبخند و گشاده رویی در روابط اجتماعی

معجزه لبخند

معجزه لبخند و گشاده رویی در روابط اجتماعی , labkhand , آرشیو مقالات , برخورد با دیگران , تأثیر گذاری روی دیگران , تاثیر گذاری روی دیگران , تبسم داشتن , چهره خندان , چهره خندان داشتن , چهره شاد , چهره گشاده , حالات چهره , خندان بودن , خنده بر لب داشتن , خندیدن , روابط اجتماعی , سرور , شاد بودن , شادی , شور و نشاط , گشاده رویی , لب خندان , لبخند , لبخند زدن , معجزه لبنخد , مقالات اجتماعی , مقالات روانشناسی , مقالات زندگی , نشاط , gfokn , okndnk

رفتار انسان آیینه رفتار دیگران است و به طور ناخود آگاه، حالات چهره طرف مقابل در چهره شما نیز منعکس می شود. بنابراین لبخند شما هم مسری خواهد بود. از همین لحظه، لبخند زدن را به عادتی همیشگی بدل کنید، زیرا در هر جایی که خدا هست شادی و سرور نیز وجود دارد. هنگامی که شور و نشاط ندارید، یعنی فراموش کرده اید که خداوند در کنارتان حضور دارد. وقتی ناراحت و نا امید هستید و احساس می کنید کمرتان زیر بار مشکلات خم شده است، در واقع خودتان را از رحمت الهی، سعادت، سلامت و ترقی جدا کرده اید و در برابر ورود شادی به زندگیتان سدی محکم ساخته اید.

در ادامه با فارسی مد همراه باشید …


شادی و سرور همیشه در اعماق قلب شما وجود دارد، اما گاهی اوقات باید این نشاط را در چهره خود ظاهر سازید تا دیگران نیز بتوانند از این خوشحالی بهره مند شوند. بنابر مطالعات، حالات چهره، شخصیت و طرز نگرش انسان ها بر روی دیگران تأثیرگذار است. اما تنها ظاهر و قد انسان ها نیست که بر روی دیگران تأثیر مثبت می گذارد، بلکه قدرتمند ترین ابزار برای تأثیر گذاری مثبت بر روی دیگران لبخند شماست ! اگر لبخند نزنید، همانند کسی هستید که میلیاردها تومان پول در حساب بانکی خود دارد، اما نمی تواند آن را برداشت کند.

بر اساس مطالعات، افرادی که لبخند می زنند، در بیشتر مواقع، در کار خود ترفیع می گیرند و درآمد شغلی بالایی دارند.

اما چرا چنین اتفاقی رخ میدهد؟ پاسخ نزد خود شماست. آیا شما ترجیح نمی دهید که در کنار افراد شاد، خوش طینت و صمیمی فعالیت کنید؟! البته که همین طور است، همه ما همین را می خواهیم.


داستانی جالب در مورد معجزه لبخند

سالها پیش، من و همسرم در فروشگاه مشغول خرید بودیم و همسرم چند دست لباس انتخاب کرده بود. به صندوق رفتیم تا هزینه خرید او را حساب کنیم. وقتی که مقابل صندوقدار رسیدم فقط برای ایجاد صمیمیت بیشتر به او لبخند زدم و گفتم: سلام

خانم صندوقدار هم به من لبخند زد. او می خواست مبلغ لباس ها را حساب کند که ناگهان دست نگه داشت و گفت: به اتاق مدیریت می رود ، کمی صبر کنید. الان می روم و بر می گردم و هنگام بازگشت گفت این لباس ها در آخر هفته به حراج گذاشته می شوند، اما من از مدیریت اجازه گرفته ام تا الان آن ها را با قیمت حراجی برای شما حساب کنم .

با شنیدن این جمله، لبخند عمیق تری زدم و گفتم: بسیار متشکرم

خانم صندوقدار داشت لباس ها را تا میکرد که متوجه شد قسمت داخلی یکی از لباس ها نخ کش شده است. برای همین گفت : به نظرم این قسمت کمی مشکل دارد. شما هم آن را میبینی؟

من گفتم : آه، بله چقدر حیف شد.

او گفت : اجازه بدهید ببینم چه کاری از دستم بر می آید.

او به سمت اتاق مدیریت رفت. پس از چند دقیقه بازگشت و گفت : بسیار خوب می توانم آنها را برایتان نصف قیمت حراجی حساب کنم.

با خودم فکر کردم چقدر خوب است… اگر همین طور لبخند بزنم، می توانم تخفیف خوبی بگیرم.

همسرم به من گفت : از این به بعد، هنگام خرید باید حتماً با من بیایی.

من به او گفتم : تمام این اتفاقات تنها با یک لبخند شروع شد. اگر من با چهره ای عبوس و اخمو نزد صندوقدار می رفتم، فکر نمی کنم که او حتی از جایش هم تکان می خورد، چه برسد به ای نکه به ما تخفیفی ویژه بدهد. این معجزه لبخند است .


نتیجه

شما هم اگر می خواهید دیگران دوستتان داشته باشند، وقت خود را با شما بگذرانند و در کنارتان بمانند، در هر شرایطی، با رویی گشاده با آنان برخورد کنید. افرادی که همیشه لبخند بر لب دارند خداوند را بیشتر در وجودشان احساس می کنند و هرگز دچار احساس یأس و نا امیدی نخواهند شد. بنابراین بیایید با گشاده رویی به زندگی خود و دیگران لبخند بزنید.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

سالروز شهادت مظلومانه امام هادی (علیه السلام) تسلیت باد