فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟
خانه » فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

44K بازدید
یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
44

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟

تیپ های شخصیتی زنان و مردان جذاب

فکر می کنید مردان جذاب خودخواه ترند یا زنان جذاب ؟ , , مردان , زنان , مردان جذاب , شخصیت مردان , شخصیت زنان , خودخواهی زنان , خودخواهی مردان , خودخواه بودن مردان جذاب , خودخواه بودن زنان جذاب , تحقیقات روانشناسی , تحقیقات روی مردان , تحقیقات روی زنان , جذابیت , جذابیت زنان , جذابیت زن , جذابیت مردان , جذابیت مرد , تاثیر جذابیت زنان بر خودخواهی , تاثیر جذابیت مردان بر خودخواهی , مردان جذاب خودخواه ترند , lvnhk [bhf , lvnhk , تیپ شخصیتی مردان جذاب , تیپ شخصیتی زنان جذاب , افراد جذاب , روانشناسی افراد جذاب

فکر می کنید از بین زنان زیبا و جذاب و همچنین مردان خوش چهره و جذاب کدام یک خودخواه تر هستند؟! اخیرا تحقیقاتی در این رابطه صورت گرفته است که شرح آن را در ادامه آورده ایم. پژوهش اجتماعیِ منتشر شده در دانشگاه برونل نشان می‌ دهد که مردان جذاب تمایل کمتری به همسان کردن «نابرابری اجتماعی» دارند. در ادامه این مطلب از فارسی مد با ما همراه باشید.

 مطالعه جدید ادعا می‌ کند که مردان جذاب و زیبا خودخواه‌ ترند. پژوهشگران رشته روانشناسیِ دانشگاه برونل لندن بر روی ۱۲۵ شرکت کننده مرد و زن مطالعه کردند. این مطالعه برای بررسی میزان بهره بردن افراد جذاب از نابرابری اجتماعی و ترویج آن در جامعه انجام شد.

این مطالعه نشان داد که مردان جذاب نسبتا کمتر بخشنده‌ اند. این در حالی است که زنان جذاب چنین ویژگی را از خود نشان نمی‌ دهند. دکتر مایکل پرایس، پژوهشگر ارشد مقاله می‌ گوید: «نتایج این مطالعه نشان می‌ دهد که مردان جذاب احتمالا کمی خودخواهانه‌ تر رفتار کرده و کمتر به تساوى‌ گرایی توجه می‌ کنند.»

فیزیک شرکت کنندگان مقاله با کمک یک اسکنر سه بعدی اندازه‌ گیری و سپس بر اساس معیارهای سنتی جذابیت فیزیکی توسط دو گروه نمره دهی شده‌ اند.

گروه اول تمامی ۱۲۵ شرکت کننده را از نظر جذابیت داوری و گروه دیگر نیز آن‌ ها را از نظر نوع دوستی و تساوی طلبی سنجیدند. پیش از این کار نیز شرکت کنندگان پس از انجام اسکن، پرسشنامه‌ های مربوط به خودخواهی، نابرابری و سنجش اجتماعی را پر کرده بودند.

در طول مطالعه این نتایج به دست آمد که مردان جوان برای تحقق اهداف خود خودخواهانه‌ تر عمل می‌ کنند. البته دکتر پرایس جانب احتیاط را در پایان رعایت کرد و گفت که ممکن است برخی از مردان جذاب و زیبا حس نوع دوستی نیز داشته باشند.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه