چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک
خانه » چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک

چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک

54K بازدید
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
48

چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک , اتاق کودک , اتاق نوزاد شیک , تخت خواب کودک , چیدمان اتاق کودک , چیدمان اتاق نوزاد , چینش اتاق نوزاد , دکوراسیون اتاق کودک , دکوراسیون اتاق نوزاد , دکوراسیون و تزئینات , مدل تخت و اتاق خواب , چیدمان اتاق خواب , چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی , چیدمان اتاق کودک با عروسک , ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک , دکوراسیون اتاق کودک با اسباب بازی , چیدن عروسک در اتاق کودک , قرار دادن اسباب بازی در اتاق کودک , قرار دادن عروسک در اتاق کودک , قفسه های اتاق کودک , چیدمان اسباب بازی در قفسه , خانه عروسک , اتاق عروسکی , اتاقی از عروسک , اتاقی از اسباب بازی , چیدن اسباب بازی در اتاق کودک

اگر یک مادر به روز باشید دلتان می خواهد اتاق فرزندتان به بهترین شکل ممکن چیده شود که در این میان هم از فضای اضافی استفاده شود و هم وسایل و اسباب بازی های کودکتان در جای خودش قرار بگیرد. فارسی مد این بار با پیشنهاد هایی در زمینه چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی به شما کمک خواهد کرد که اتاق کودک دلبندتان را مرتب بچینید. ادامه مطلب را دنبال کنید.

قفسه ها و ویترین هایی برای عروسک ها در اتاق کودک

اولین ایده که به ذهن می رسد قطعا یک قفسه یا ویترین کف تا سقف با طرحی کودک پسند است که یک گوشه از اتاق پر از طرح و رنگ کودک بنشیند و دانه دانه عروسک ها را به آغوشش بکشاند، عموما این قفسه ها رنگ های روشن و شاد دارند که کودک را جذب خود می کند، همچنین این قفسه ها و ویترین ها می توانند دارای کشوهایی باشند که به شما در طبقه بندی و نظم دهی اتاق کودک کمک می کنند.


شلف هایی بر سینه دیوار برای عروسک های زیبا

اگر اتاق کودکتان فضایی کوچک دارد و عملا جایی برای گذاشتن قفسه ها نیست، به شلف ها فکر کنید، شلف های دیواری می توانند کاربرد های متفاوت داشته باشند، یکی از آن ها استفاده به عنوان کتابخانه است، شما هم می توانید از آن ها به عنوان جایی برای نگه داری عروسک ها بهره ببرید.

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک


تخت ها میزبان عروسک های کودکان شما

اگر بعد از همه این کارها باز هم با حجم بالای عروسک های کودکتان مواجه شدید، دیگر عنصر دکوری به دکوراسیون داخلی اتاق اضافه نکنید ولی به جای آن از خود همان لوازم و مبلمان داخل اتاق استفاده کنید، مثلا می توانید عروسک ها را مرتب و منظم روی تخت کنار هم قرار بدهید.

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک


قفسه های بالای تخت نجاتتان می دهد

در بالای تخت خواب ها قفسه هایی با ظاهر زیبا نصب کنید تا بتوانید از آن ها هم برای سر و سامان دادن به عروسک های کوچولوی دوست داشتنی تان کمک بگیرید.

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک


کنسول هایی زیر پنجره برای عروسک ها

در زیر پنجره های اتاق خواب کودکتان می توانید کنسول های دیواری و یا شلف هایی سرتاسری نصب کنید و روی آن ها را از عروسک ها پر کنید، اصلا این شلف ها می توانند دور تا دور اتاق را پر کنند، چه اشکالی دارد نواری از عروسک های زیبا دور تا دور اتاق خواب کودک تان باشد؟

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک


عروسک های نشسته بر روی صندلی های چوبی

اگر در اتاق کودکتان صندلی های چوبی دارید، روی این صندلی ها را هر دفعه با یک عروسک پر کنید، با این کار هم جا برای نگه داری عروسک ها دارید و هم اتاق خواب کودکتان فضایی پویا و فعال خواهد داشت. گذاشتن عروسک ها روی صندلی باعث می شود تا حس بودن کسی در اتاق برای آن ها القا شود، ضمن آن که عروسک ها برای کودکان معنای خاصی دارند، پس سعی کنید تا این عروسک ها در تعامل کامل با کودکتان باشند.

ایده هایی برای چیدمان اتاق کودک با اسباب بازی و عروسک


خانه عروسک ها برای دکوراسیون اتاق کودک

اگر سری به شرکت های متفاوت بزنید، حتما در میان محصولاتشان قفسه هایی را پیدا می کنید که عنوان خانه عروسک ها را به خود گرفته اند، این قفسه ها معمولا در بالای تخت قرار می گیرند و پر هستند از قفسه های مختلف در دار که برای نگه داری و محافظت از عروسک ها استفاده می شود.

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه