رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها
خانه » رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها

رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها

99K بازدید
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
155

رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها

فکر می کنید رنگ اسم شما کدام است؟

رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها , رنگ , رنگ ها , رنگها , بازی با رنگ ها , بازی با رنگها , روانشناسی رنگ ها , اسم , اسم شما , رنگ اسم , رنگ اسم شما , پیدا کردن رنگ اسم , ویژگی های شخصیتی , ویژگی های شخصیتی از روی اسم , فلسفه رنگ اسم ها , اسامی , رنگ اسامی , اسمتون چه رنگیه , رنگ های اسم , رنگای اسما , vk' , vk' hsl ih

تا حالا فکر کردید که رنگ اسم شما چی می تونه باشه؟ اگه جواب این پرسش رو نمی دونید تا آخر این مطلب همراهمون باشید. به گفته ی روانشناسان همه ی ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و خود واقعیمون رو با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود داره که می تونه بر زندگیش تاثیر بذاره. در ادامه با فارسی مد همراه باشید…

اینکه شما بدونید برای اسمتون رنگ مخصوصی وجود داره و می تونید راز شخصیتی خودتون رو از لابلای اون پیدا کنید می تونه بسیار جالب باشه؛ پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید :

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا بشید یه مثال میزنم : اسم و فامیل خودتون رو روی برگه ی کاغذ بنویسید تا بر اساس حروف و اعداد ذکر شده در پایین برای هر کدام، به رنگ اسم مربوطه دست پیدا کنید؛

رنگ اسم خود را بدست بیاورید + شرح رنگ اسم ها

مثال:

مهدی قاسمیان م۴ ه۸ د۴ ی۳ ق۸ الف۱ س۱ م۴ ی۳ الف۱ ن۵

حالا اعداد رو با هم جمع می کنیم:

۴۲=۴+۸+۴+۳+۸+۱+۱+۴+۳+۱+۵

باز دوباره این دو عدد رو با هم جمع میکنیم:

۶=۲+۴

عدد شش مربوط به رنگ نیلی هست.

اگه عدد بدست اومده از ۹ بیشتر بود، باز دوباره اون دو عدد رو با هم جمع کنین.

حالا میتونین مشخّصات خودتون رو بخونین…


  صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید. به خاطر اراده ی بالایی که دارید می توانید رؤیاهایتان را به راحتی به واقعیّت تبدیل کنید. با مسؤلیت ها به راحتی کنار می آیید و می توانید دیگران را در حلّ مشکلاتشان راهنمایی کنید. از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران برایتان سخت است.


  قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران نیز مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعّالیت بپردازید و مورد توجّه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی تحریک می شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه ای اخم هایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید. باید سعی کنید که از انرژی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده کنید.


  زرد

بسیار تیز هوش هستید. شخصیتی بسیار خوش بین و فعّال دارید. هرگز در ابراز آنچه می خواهید بر زبان بیاورید، کم نمی آورید. به خاطر زنده دلی، ابتکار و مستعد بودنتان، در برقراری ارتباطی خوب با دیگران، همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارید، هرگز احساس رضایت نخواهید کرد؛ مگر اینکه شادی هایتان را با دیگران تقسیم کنید. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیّل و تجسّم بیش از اندازه تان است که گاهی شما را در خود غرق می کند. اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید، در آخر خواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخّص شروع کرده اید، ناتمام مانده اند.


  طلایی

در هر چیزی، فقط حدّ بالای آن می تواند رضایت خاطر شما را بر آورده کند. از طرف دیگر، رفتار و کلامتان چنان جذّابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود! دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلّم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می توانید به بهترین موفّقیّت ها تبدیل کنید.


  نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید، می توانید توان و شادی فوق العادّه ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید، از یک حسّ ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.


  سبز

برای شما خیلی مهم است که برنامه ی روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای شما اهمیّت ویژه ای دارد. به ندرت ممکن است زندگیتان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی های جدّی نزد شما می آیند. برای حلّ مشکلات دیگران به شدّت حرص می خورید. تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائز اهمیّت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید. ترجیح می دهید به جای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.


  بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل، عشق به علوم ماوراء الطّبیعه در شما به حدّ کافی رشد کرده است. این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید. هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی کنید مگر آنکه خودتان شخصا آن را تجربه کرده باشید. برای حلّ مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.


  آبی

به احتمال قوی، دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجّه هستید. آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم می شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید، به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العادّه دارد.


  نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذّت برده و انرژی مثبت می گیرند. سعی می کنید همیشه لیوان را از نیمه ی پر آن ببینید و با بذله گویی خاصّ خود، محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده ی کمک به دیگران هستید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

تصاویری از عجیب ترین رکورد های ثبت شده در کتاب گینس
با روش های زیبا سازی محیط آشپزخانه آشنا شوید
زیباترین و آرام بخش ترین هتل روی آب + عکس
راهکار افزایش سرعت یادگیری به شیوه جدید را بشناسید
با سیاره ۵۵ Cancri e از سیاره های کهکشان راه شیری آشنا شوید
دلایل خلقت و آفرینش آسمان و زمین در شش روز
نکاتی جالب درباره خوردن شکلات که شاید ندانید
روشی بسیار جالب برای تسکین سر درد
رکورد حل معمای مکعب روبیک چقدر است !؟
عصای حضرت موسی (ع) نزد چه کسی است ؟
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
طعم جدیدی از مزه ها با عنوان مزه ششم کشف شد
با این میوه های عجیب که تا به حال ندیده اید آشنا شوید
به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید
آیا جا به جا کردن اجسام با قدرت ذهن حقیقت دارد ؟

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه