به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید
خانه » به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید

به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید

45K بازدید
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
43

به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید

بهتر است گاهی هم به غریزه درونی خود گوش بدهیم

به این 5 غریزه درونی حتما اعتماد کنید , غریزه , غریزه درونی , غرایز , غرایز درونی , غریزه طبیعی , ندای درونی , گوش دادن به ندای درونی , اعتماد به غریزه درونی , اعتماد کردن به غریزه درونی , غریزه های درونی , اعتماد به غریزه های درونی , اعتماد به غرایز طبیعی , گوش دادن به ندای درونی خودمان , موارد اعتماد به ندای درونی , موارد اعتماد به غریزه های درونی , موارد گوش دادن به غرایز درونی , yvdci , حس درونی , احساس درونی , حس درونی ادم ها , احساس درونی ادم ها , گوش دادن به حس درون , حس درون , موارد گوش دادن به ندای درونی

برخی مواقع پیش می آید که تصمیم گیری برای انسان سخت می شود. در این صورت بهتر است گاهی هم به ندای درونی خودمان گوش فرا دهیم و به این غرایز درونی اعتماد کنیم. در این قسمت از فارسی مد فهرستی از مواردی که پیش می آید و بهتر است که در این موارد به غریزه درونی اعتماد شود را ذکر می کنیم. با ما همراه باشید.

۱. این خطرناک به نظر می‌ رسد …

ندای درونی ما تمایل دارد وقتی مشکلی در کمین است، ما را آگاه کند، و عاقلانه است که به آن گوش کنیم. حس دورنتان همه‌ ی درس‌ هایی را که در این زندگی گرفته‌ اید با صدای بلند به شما اعلام می‌ کند و کمکتان می‌ کند تصمیمی آگاهانه بگیرید. اگر چیزی ایمن به نظر نمی‌ رسد، اگر حس می‌ کنید ممکن است منجر به خطر شود، انجامش ندهید.


۲. انگار درست است!

شما این را بارها در زندگی‌ تان تجربه خواهید کرد. این احساس را هنگام قرار آشنایی، خرید ماشین، خرید خانه و یا پرداختن به شغلی جدید خواهید داشت. شکی در آن نیست. اگر به نظر درست است، ادامه بدهید! به ندای درونتان گوش کنید.


۳. من در این کار استعداد ذاتی دارم

من بار اولی را که قلم‌ مو به‌ دست گرفتن به یاد دارم. ۱۰ سال داشتم و در کلاس هنر بودم. من و معلم‌ ام هر دو فورا متوجه شدیم استعداد نقاشی دارم. من هنرمند به دنیا آمده بودم! این استعداد واقعا فطری بود. یکی از بزرگ‌ ترین افسوس‌ هایم این است که به دانشکده‌ ی هنر نرفتم. این یک غریزه‌ ی درونی است که آن را دنبال نکردم. از اشتباه من درس بگیرید.


۴. باید بایستم و به این فرد کمک کنم …

شاید زمانی فردی را ببینید که به کمک نیاز دارد، و با اینکه هیچ نفعی برایتان نخواهد داشت، می‌ دانید به کمک نیاز دارد. شاید فردی باشد که در تکالیف خانه مشکل دارد، یا کسی که تصادف کرده‌ است. اگر ندای درونی تان به شما می‌ گوید، بدون تردید بایستید و کمک کنید.


۵. حس خوبی ندارم.

اکر حس می‌ کنید تهی شده‌ اید، افسرده، خسته، و بیمار هستید، این احساس را نادیده نگیرید. وقتی جسمتان اوضاع خوبی ندارد، به روش‌ های مختلف این را به شما می‌ گوید و نیاز دارید به پزشک مراجعه کنید. اگر غریزه‌ تان می‌ گوید به پزشک مراجعه کنید، بهتر است این کار را بکنید.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

رای بی رای !! من رای نمی دهم !!
دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange
انتخابات مجلس