هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان
خانه » هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان

هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان

23K بازدید
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵
Sahar
0 دیدگاه
49

هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان

هشدار سرلشکر فیروز آبادی

هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان , میرحسن فیروز آبادی , مشاور ویژه فرمانده معظم کل قوا , عربستان سعودی , تهدید عربستان , تهدید کردن عربستان سعودی , فیروز آبادی , سرلشکر فیروز آبادی , سر لشکر فیروز آبادی , بوش , بوش پسر , وهابیت , جنگ نامتقارن , رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح , توان موشکی ایران , دقت عمل و قدرت عملیاتی موشک‌ ها , قدرت عملیاتی موشک‌ های جمهوری اسلامی , هواپیماهای آمریکایی و اسرائیلی , هشدار سرلشکر فیروز آبادی , هشدار سرلشکر فیروز آبادی به عربستان , فیروز ابادی , فیروز آبادی , سرلشکر فیروز آبادی , سر لشکر فیروز آبادی

مشاور ویژه فرمانده معظم کل قوا گفت: اگر عربستان خطایی کند تنبیهی می‌ شود که دیگر خبری از عربستان سعودی و وهابیت در جهان نباشد. با ادامه این گزارش همراه فارسی مد باشید.

به گزارش فارسی مد و به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار سرلشکر میرحسن فیروز آبادی رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه جشنواره مالک اشتر که صبح امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو سال است که عربستان سعودی مردم و کودکان یمنی را قتل عام می‌ کند.

وی با اشاره به تهمت‌ هایی که به ایران زده می‌ شود گفت اگر ما می‌ خواستیم در این موضوع دخالت کنیم همان روز اول برای آنها موشک می‌ فرستادیم اما هنر ما این است که ملت‌ ها را آموزش می‌ دهیم و کار مستشاری می‌ کنیم و ملت ها باید از درون قوی شوند.

سرلشکر فیروز آبادی تاکید کرد امروز جمهوری اسلامی ایران حرف اصلی را در منطقه می‌ زند و بقیه کشورها که مورد تهاجم ظالمان قرار گرفتند از تجربیات ایران استفاده می‌ کنند.

در طی هشدار سرلشکر فیروز آبادی : عربستان در حدی نیست که بتواند ایران را تهدید کند نه نیروی انسانی اش را دارد نه فرمانده و نه امکانات. آنها می‌ خواهند با هواپیماهای آمریکایی و اسرائیلی و خلبانان استیجاری پاکستانی، اماراتی و سودانی ارتش، سپاه و بسیج انقلاب اسلامی را که آمریکا را پشیمان کرده مورد تهاجم قرار دهند؟

فیروز آبادی گفت: بوش پسر آماده شده بود و به عراق آمد و به فرماندهان نظامی‌ اش دستور حمله به ایران را داد اما آنها گفتند که آیا فکر جواب ایران را کرده‌ ای و او را وادار کردند که منصرف شود و به آمریکا برگردد.

وی ادامه داد: ما به دنبال جنگ با هیچ کشور مسلمانی نیستیم اما اگر عربستان سعودی خطایی کرد تنبیهی می‌ شود که از عربستان و وهابیت خبری در جهان نباشد.

فیروز آبادی ادامه داد: اگر لازمه دفاع، تهاجم باشد تهاجم می‌ کنیم اگر دشمن تهاجم کند قطعا آن را با تهاجم پاسخ می‌ دهیم. البته تهاجم پیش دستانه نداریم.

وی خاطرنشان کرد: ما در طراحی دفاعی خود جنگ نامتقارن را دنبال می‌ کنیم و این یعنی محاصره نقاط ضعف و قوت دشمن، تجهیزات و آموزش‌ هایی که بتواند به نقاط قوت و ضعف دشمن حمله کند را تامین کنیم.

رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما برای مقابله با توانمندی هوایی دشمنان فرا منطقه‌ ای بر روی حوزه موشکی برای مقابله با آنها تاکید کرده‌ ایم. البته تقویت نیروی هوایی نیز مدنظر است.

فیروز آبادی اظهار داشت: توان موشکی ایران بازدارنده است و آمریکایی‌ ها هم در چند روز اخیر به آن اعتراف کردند. امروز تمام قدرت‌ های جهان به دقت عمل و قدرت عملیاتی موشک‌ های جمهوری اسلامی اذعان دارند.

 

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

ویژه نامه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان
کشف شیوه درمان قطعی ویروس ایدز یا اچ آی وی
ساخت میکروسکوپ سه بعدی در زمینه پزشکی و سلامت
عکس های راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور
رکورد طولانی ترین رعد و برق جهان ثبت شد + عکس
واقعیت نابودی تهران در طی 10 سال آینده
کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین ساخته شد
طعم جدیدی از مزه ها با عنوان مزه ششم کشف شد
سید حسن سمنانی (تهیه کننده ساعت خوش) درگذشت + زمان مراسم
زلزله خیزترین مناطق تهران در کجاها واقع شده است !؟
خداحافظی مهران مدیری با تلویزیون در برنامه هفت !
مصاحبه ای جالب و خواندنی با سازنده برنامه از لاک جیغ تا خدا
اگر خشمگین شویم اثری از آل سعود نخواهد بود
فکر می کنید شادترین شغل دنیا کدام است ؟!
میزان زکات فطریه سال 95 توسط مراجع تقلید اعلام شد

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange