آشنایی با 120 راز زیبایی : راز پنجاه و چهارم زیبایی
خانه » آشنایی با 120 راز زیبایی : راز پنجاه و چهارم زیبایی

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز پنجاه و چهارم زیبایی

12K بازدید
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
Elina
0 دیدگاه
48

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز پنجاه و چهارم زیبایی

راز پنجاه و چهارم زیبایی :

اپیلاسیون موجب شل شدن و پیری پوست نمی‌ شود!

هر روز با یکی از این رازها در فارسی مد آشنا شوید

آشنایی با 120 راز زیبایی : راز پنجاه و چهارم زیبایی  120 راز زیبایی آکنه اپیلاسیون از بین بردن موهای زائد اسکار سطح پوست الکترولیز پنجاه و چهارم زیبایی پوست پوست حساس پوست زیبا پوست سالم پیری پوست راز پنجاه و چهارم زیبایی راز زیبایی راز زیبایی پوست راز های زیبایی رازهای زیبایی راهکارهای از بین بردن موهای زائد راهکارهای رفع موهای زائد رفع موهای زائد روش های دائمی رفع موهای زائد روش های موقت رفع موهای زائد روش های موقت مو زدایی روشهای موقت مو زدایی زیبا شدن زیبا شوید زیباتر شدن زیباشدن زیبایی زیبایی پوست زیبایی و شادابی سلامت و زیبایی سوراخ شدن سطح پوست سوزاندن فولیکول مو شل شدن پوست شیوه های از بین بردن موهای زائد شیوه های رفع موهای زائد عوارض اپیلاسیون عوارض موقت فواید اپیلاسیون فولیکول مو کاهش فولیکول های مو لیزر مضرات اپیلاسیون مقالات آرایش و زیبایی مهم ترین راز زیبایی مهم ترین رازهای زیبایی موهای زائد موی زائد نکات آرایشی و زیبایی هر روز یک راز زیبایی

هر روز با سایت فارسی مد همراه شوید تا با این 120 راز زیبایی آشنا شوید. هر روز با یک راز زیبایی در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم. هر روز یک راز برای زیباتر شدن شما …! این بار با راز پنجاه و چهارم زیبایی با ما همراه باشید …

راز پنجاه و چهارم زیبایی

4⃣5⃣ اپیلاسیون موجب شل شدن و پیری پوست نمی‌ شود!

از بین بردن موهای زائد با استفاده از روش الکترولیز موجب ایجاد اسکار و سوراخ شدن سطح پوست می‌ شود. خانم صادقیان با اشاره به روش‌ های موقت و دائمی رفع موهای زائد بدن اظهار کرد: روش‌ های موقت مو زدایی بدن عموما بدون خطر است و تنها پس از استفاده از این روش‌ ها عوارض موقتی مانند ایجاد آکنه دارد.


وی با بیان اینکه استفاده دائمی از روش‌ های موقت مو زدایی عارضه‌ ای برای پوست به دنبال ندارد،‌ اضافه کرد: باورهای رایج مانند شل شدن و یا پیری پوست در خصوص برخی از روش‌ های موقت مو زدایی وجود دارد که نادرست است و مواردی مانند شل شدن و یا پیری پوست ارتباطی با رفع موهای زائد پوست با روش‌ های غیر دائمی اپیلاسیون ندارد.


این متخصص پوست با اشاره به باور نادرست آسیب پوست با رفع موهای زائد از روش‌ های غیر دائم تصریح کرد: یکی از روش‌ های حال حاضر که از آن به فراوانی استفاده می‌ شود روش لیزر است که در آن فولیکول مو به دفعات سوزانده‌ می‌ شود و در نتیجه تعداد فولیکول‌ های مو کاهش می‌ یابد.


صادقیان با بیان اینکه لیزر را نمی‌ توان یک روش دائمی برای رفع موهای زائد عنوان کرد، خاطر نشان کرد: علاوه بر لیزر، در گذشته از الکترولیز نیز استفاده می‌ شد که استفاده از آن موجب ایجاد اسکار و سوراخ شدن سطح پوست می‌ شود و توصیه نمی‌ شود.


وی با بیان اینکه فرقی نمی‌ کند که از کدام روش برای رفع موهای زائد استفاده شود، خاطرنشان کرد: در هر دو حالت چه به صورت موقتی و چه به صورت لیزر، موها مجدد رشد می‌ کند اما با این وجود می‌ توان از لیزر به عنوان یک روش دائمی برای رفع موهای زائد نام برد.


….. ادامه دارد ….. 

هر روز با سایت فارسی مد همراه باشید تا با سایر این رازها آشنا شوید…

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

Secured By miniOrange