۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند
خانه » ۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند

۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند

18K بازدید
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
Hatim
0 دیدگاه
78

۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند

۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند

۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند از همسرشان بشنوند

حرف هایی که می زنیم، تاثیر زیادی روی زندگی مشترک‌مان دارد. مردها به این مشهور شده‌اند که ساکت‌تر و کم حرف‌تر هستند اما معنی اش این نیست که به تایید همسرشان نیاز ندارند. چه شوهرتان از شما بخواهد که به طور کلامی تاییدش کنید و محبت‌تان را نشان دهید و چه نخواهد، این ۱۰ مورد، تعریف و تمجیدهایی هستند که او نیاز دارد بشنود.

در ادامه با فارسی مد همراه باشید

۱- خیلی خوشحالم با تو ازدواج کرده‌ ام.

مردها باید درباره زندگی مشترک شان احساس امنیت کنند و سریع ترین راه برای این که همسرتان بداند هنوز مرد رویاهای شما است،‌ این است که رک و راست به او بگویید. این جمله عالی است چون می تواند بدون این که شوهرتان کار خاصی کرده باشد،‌ خلق او را باز کند. تعریف و تمجیدهای بی بهانه، ‌احساس صداقت و واقعی بودن را همراه خود می آورد.۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند


۲- خیلی خوشم می آید که هزینه های زندگی ما را تامین می کنی.

وقتی بحث تامین هزینه های زندگی وسط می آید، مردها برای کارشان خیلی ارزش و اهمیت قایل می شوند و نیاز دارند، ‌شما از تلاش و کوشش شان باخبر باشید. اجازه دهید همسرتان بفهمد،‌ برای خوشحال کردن شما لازم نیست صدها میلیون تومان پول دربیاورد.


۳- به تو خیلی افتخار می کنم.

اگر بزرگ ترین مشوق شوهرتان باشید، ‌در زندگی مشترک خیلی پیشرفت می کنید. در دنیایی که دایما او را زمین می زند، کسی باشید که همیشه او را از زمین بلند می کند.


۴- یک بابای فوق العاده هستی.

اگر بچه دارید، شوهرتان را به خاطر کارهایی که همراه اعضای خانواده انجام می دهد،‌ ستایش کنید. در دنیای مدرن،‌ اغلب گفته می شود که پدرها پایین‌تر از مادر و در درجه دوم اهمیت قرار دارند؛ ‌پس کاری کنید که بداند، ‌برای خانواده چقدر ارزشمند است.


۵- خیلی جذاب هستی.

همسرتان باید بداند که عاشق چهره و ظاهر او هستید، ‌حتی بعد از چند سال زندگی مشترک و بعد از چند کیلو وزن اضافه کردن. خیلی از مردها از طریق رابطه فیزیکی است که عشق شان را بروز می دهند یا احساس دوست داشته شدن می کنند. بنابراین تعریف از اندام او یکی از سریع ترین راه هایی است که عشق را به زبانی که می فهمد، به او ابراز کنید.


۶- بابت تعمیر وسایل خانه از او تشکر کنید.

هر وقت که شوهرتان نقش تعمیرکار را بازی می کند،‌ از تلاشش تمجید کنید. او نیاز دارد که احساس به درد بخور بودن داشته باشد، به خصوص وقتی در خانه و برای شما کاری می کند.


۷- بابت کمک در کارهای خانه از او تشکر کنید.

کمک در کارهای خانه می تواند برای مردها یک کم ترسناک باشد. گاهی اوقات فکر می کنند، ‌شما روش خاص خودتان را برای انجام کارها دارید و می ترسند سیستم شما را به هم بزنند. وقتی همسرتان کمک می کند، ‌صادقانه از او تشکر کنید، ‌فارغ از این که ملافه‌ها را درست تا کرده باشد یا نه.


۸- همیشه لبخند به لب من می آوری.

بگذارید بفهمد، زندگی شما را روشن و پرنور می کند و به خانه انرژی مثبت می آورد. حتی اگر او از آن دسته آدم هایی نباشد که غش غش می خندند، باز هم می‌توانید از لبخند زیبایش تعریف کنید.۱۰ تعریف و تمجید که مردان دوست دارند


۹- خیلی قوی هستی.

دفعه بعد که شوهرتان یک سبد سنگین لباس را بلند کرد، یک کم ابرو بالا بیندازید و از قدرتش که مثل سوپرمن است،‌ تعریف کنید،‌ حتی اگر زور خودتان هم به این کار می رسد. شوهرها نیاز دارند بدانند، از نظر شما خوب و کارآمد هستند.


۱۰- عاشق وقت گذراندن با تو هستم.

همه ما در کار و بار روزمره گیر می افتیم، ولی بگذارید شوهرتان بداند با وجود همه کارها و گرفتاری ها، هنوز هم خیلی دوست دارید کنار او باشید. سوای این، ‌شما بهترین دوست و همراه همیشگی اش هستید. امروز کمی وقت بگذارید و از مرد زندگی‌تان به خاطر همه کارهایی که می کند،‌ تشکر کنید. خوش کردن روز همسرتان کار زیادی نمی برد؛ ‌اعتماد به نفسش را تقویت کنید و کاری کنید که بخواهد در جبرانش، حال شما را خوش کند.

 

منبع : parisanasri.com

دانلود مقاله

پیشنهاد میکنیم...

دانلود مناجات شعبانیه – دانلود شرح مناجات شعبانیه + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
دانلود صلوات شعبانیه – صوت و ویدئو + پخش آنلاین و اینفوگرافیک
شرح کامل اعمال ماه شعبان – فضیلت و اعمال ماه شعبان
ویژه نامه وفات حضرت ابوطالب (ع) + کلیپ و تصاویر
این نکات طلایی زندگی زناشویی شما را متحول می کند
راز های رسیدن به سادگی و سبکباری در زندگی و راه های تقویت آن
30 داستان کوتاه و آموزنده که باعث تغییر افکار شما می شود
با نحوه غلبه بر ترس و اضطراب از تعاملات اجتماعی آشنا شوید
نکاتی برای درمان افسردگی کسانی که دوستشان داریم
بهترین و مناسب ترین مکان برای خواب نوزادان کجاست؟
انواع برس مناسب برای مو و مزایای برس کشیدن مو ها
زیبایی بر دوام ازدواج و زندگی مشترک چه تاثیری دارد؟
مصرف این میوه خشک شده باعث خرابی و پوسیدگی دندان می شود
چند دلیل جالب برای اینکه بوسیدن و نوازش کودک را جدی بگیریم!
آموزش روشی ساده و آسان برای پاک کردن رنگ مو

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه

سال 1399 ، سال جهش تولید