دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم
47

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی فول اچ دی [ Full HD ] دانلود مجموعه کارتون ش...

832 بازدید
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
Admin
0 دیدگاه

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی فول اچ دی [ Full HD ]

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با لینک مستقیم از سرورهای پر سرعت سایت

Download Shekarestan TV Show Full HD

..::: اختصاصی فارسی مد :::..

دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم

به زودی ...

..:: تا قسمت 00 آماده دانلود می باشد ::..

درباره مجموعه کارتون شکرستان :

شکرستان یک مجموعه پویانمایی تلویزیونی ایرانی است که ساختهٔ مرکز صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می‌ باشد از سری اول این مجموعه تا به اکنون ۱۰۸ قسمت آن تولید و از برنامه کودک و نوجوان شبکهٔ ۲ سیمای ایران پخش شده‌ است. سری دوم آن که عروسکی است از شبکه نسیم پخش می‌ شود.

این مجموعه با روش «کات اوت» یا بریده مقوا ساخته شده و استقبال زیادی از آن شده‌ است. قسمت‌ هایی از این مجموعه در جشنواره‌ های خارجی از جمله جشنوارهٔ چانگوی چین، جشنوارهٔ جیفونی ایتالیا و جشنوارهٔ فیلم کودک هند نمایش یافته‌ است. شکرستان در سال ۱۳۸۷ برندهٔ جایزهٔ بهترین پویانمایی سال در جشن خانه سینما شد. در جشنوارهٔ جام جم سال ۱۳۹۰ هم شکرستان در ۸ بخش نامزد دریافت جایزه شد و برندهٔ بهترین کارگردانی پویانمایی شد. پس از درگذشت مرتضی احمدی (راوی مجموعه)، تولید این مجموعه متوقف شد؛ اما در نوروز ۱۳۹۸، تحت عنوان ویژه برنامه ۱۳ قسمتی، اما اینبار در شبکه نسیم، دوباره شروع به کار کرد و شهاب حسینی جایگزین مرتضی احمدی شد و به عنوان راوی پس از چندین سال به تلویزیون برگشت.


خلاصه داستان مجموعه کارتون شکرستان :

شکرستان با بیش از ۱۸۰ شخصیت همهٔ داستان‌ های این سریال در یک شهر قدیمی و خیالی روی می‌ دهد. هر قسمت داستانی مجزا دارد که مردم شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می‌ گیرند و داستان را رقم می‌ زنند. قصه‌ها پس از ۸ ماه تحقیق و توسعه بر اساس داستان‌ ها، ضرب‌ المثل‌ها و قصه‌ های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی – شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌ اند. در این شهر قدیمی و داستانی، هیچکس در جایگاه خود نیست و تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.


بازیگران و شخصیت های مجموعه کارتون شکرستان :

شکرستان بیش از ۱۰۰ شخصیت گوناگون دارد که بنا به نیازهای داستان در هر قسمت سر و کله شان پیدا می‌ شود و نقش‌ های متفاوتی چون تاجر، کارگر، مردم شهر، بچه‌ های مدرسه، ریش سفید و.. را برعهده می‌ گیرند؛ ولی چند شخصیت، محوریت بیشتری دارند :

بهلول : خردمندی که همه او را دیوانه می‌ پندارند. او همیشه با بچه‌ ها بازی می‌ کند ولی در مواقعی که مشکلی پیش می‌ آید، تنها اوست که راه حل را می‌ داند و جایی که به مظلومی ستم می‌ رود، از او در برابر ظالم دفاع می‌ کند. او نماد خردورزی کودک درون است و شاید دوست داشتنی‌ ترین شهروند شکرستان.

پادشاه و وزیر : پادشاه مانند تمام داستان‌ های سنتی فردی ابله، خودرای و خوش گذران است که همیشه تیرش به خطا می‌ رود و ظلم او خنثی می‌ شود. وزیر مکار و حیله گر نیز تلاش در کمک رسانی به ستم پادشاه دارد که البته هیچگاه به موفقیت کامل نمی‌ رسد.

پهلوان و نوچه‌ هایش : شخصیتی زورگو ولی توخالی و بیکاره که فقط بلد است لاف بزند. نوچه‌ های او نیز بهتر از خود او نیستند. ایشان نیز همیشه در کارهای غلط و اشتباهشان به نتیجه نمی‌ رسند و تنبیه می‌ شوند.

قاضی : این قاضی شهر ما حکم خودش را بر اساس پول افراد می‌ دهد و غیر قابل اعتمادترین شخص در شکرستان است. البته همیشه دست اش رو می‌ شود.

اسکندر : اسکندر شخصیت یک بچه کوچک در شکرستان است که ماجراهایی برای او اتفاق می‌ افتاد و همچنین عروسک او نیز به بازار وارد شده‌ است.

ننه قمر : ننه قمر پیرزنی است با پشت خمیده و چادر گلدار که عینکی به چشم دارد. از روی این شخصیت عروسک‌ هایی نیز تولید شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت. همچنین کشور چین اقدام به تولید عروسک‌ های این شخصیت کارتونی نمود و آنها را وارد بازار ایران کرد.

خواجه فرزان : فردی است که همواره به پول اندوزی فکر می کند و خسیس است.

برزو : پسر کوچک خواجه فرزان.

صمد : پسر بزرگ خواجه فرزان.

خواجه اقبال


عوامل مجموعه کارتون شکرستان :

تهیه‌ کننده :  مسعود صفوی

نویسندگان : مهدی اسماعیلی – سید مهدی موسوی – نسیم خُراشادی زاده

کارگردانان : سعید ضامنی – بابک نظری – عباس جلالی یکتا

راوی : مرتضی احمدی تا سال ۱۳۹۳ – شهاب حسینی تا سال ۱۳۹۸

موسیقی متن : استاد جلال ذوالفنون

تولید کننده : مرکز صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران


» قسمت هایی از مجموعه کارتون شکرستان «

بزودی ...

 

دانلود باکس مرجع سریال
دانلود مجموعه کارتون شکرستان با کیفیت عالی و لینک مستقیم
گزارش خطا در لینک ها

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه